Nintendo Switch Joy-Con Drift Touchpad
عکس های اعتباری: Matteo Pisani
Matteo Pisani بود به اندازه کافی خوش شانس به تجربه مخوف شادی باهم رانش موضوع را با خود نینتندو سوئیچ, اما هنوز هم می خواستم به شکل هوشمندانه رفع. پس او برداشته شادی باهم به طور کامل و به جای آن با یک صفحه لمسی. درست Matteo آغاز شده و با یک شفاف, سبز, شادی باهم مسکن و سپس به روز رسانی الکترونیک با یک پتانسیومتر دیجیتال یک صفحه لمسی خازنی واقع در یک سفارشی 3D-چاپ محوطه و یک Arduino Pro Mini برای ترجمه سیگنال های دیجیتال از صفحه لمسی به جوی استیک آنالوگ سیگنال سوئیچ انتظار است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.در حالی که این پروژه به پایان رسید نیست که زیبا و دل انگیز به عنوان نینتندو سخت افزار نصب شده اما صفحه لمسی مدور طراحی را فراهم می کند لمسی محدودیت بنابراین شما در واقع می تواند احساس می کنید زمانی که انگشت خود رسیده لبه. این به این معنی آن را نمی خواهد به طور تصادفی در حال حرکت خارج از محدوده بر خلاف زمانی که شما با استفاده از مجازی بر روی صفحه نمایش کنترل می کند.

فروش

[2020 Upgraded Version] Wireless Switch Pro Controller,KUTIME Nintendo Switch Controller Switch Remote Gamepad Joystick
[2020 نسخه به روز رسانی] سوئیچ بی سیم نرم افزار کنترل KUTIME نینتندو سوئیچ کنترل سوئیچ از راه دور جوی استیک گیم پد

  • 【در دسترس برای بازی زمان】: ساخته شده در 500میلی آمپر ساعت باتری لیتیوم 5H می تواند پس از شارژ کامل با استفاده از کابل شارژ ارائه شده در بسته شارژ زمان 2-3h چراغ نشانگر روشن بودن دستگاه در هنگام شارژ شارژ وضعیت روشن است در یک نگاه.
  • 【پیشرفته تابع تجربه】: با دو جوی استیک آنالوگ و طولانی باعث, هیچ, ورودی, تاخیر, پاسخگو, کنترل و دکمه ها می توانید combos و تعدادی از combos مهارت در هر ثانیه می تواند تنظیم شود به 8/12/20. لرزش فرکانس تقسیم ضعیف/متوسط/strong سوم دنده تنظیم است.
  • 【بالا سازگاری】 بی سیم سوئیچ نرم افزار کنترل کننده مناسب برای بازی های نینتندو. مانند افسانه از موبایل و کامپیوتر Splatoon 2, Mario Kart 8, لوکس, سوپر ماریو اودیسه ،
  • 【طراحی ارگونومیک】این نینتندو تغییر نرم افزار کنترل نور, ارگونومیک و راحت و شیک است و آن را راحت تر به بازی. این پشتیبانی از 4 نفر به بازی بازی در همان زمان ایده آل برای تفریح خانواده ها و احزاب است.
  • 【اتصال بلوتوث】این نینتندو سوئیچ کنترل کننده بی سیم است و می توانید به راحتی با تغییر کنسول از طریق بلوتوث(Bluetooth V2). 1 سرعت و پایدار در ارتباط با سوئیچ کنسول در 10M(barrier-free محیط زیست).ما با ارائه 30 روز بازگشت 1 سال و طول عمر پشتیبانی فنی.

انجام کارهای جدی تر: در برنامه من وجود دارد این ایده را به miniaturize کل مدار به منظور ایجاد یک کوچکتر PCB که می تواند به طور مستقیم در داخل شادی باهم کنترل در جای جوی استیک آنالوگ جعبه کوچک است که حدود 19 x 16 x 4 mm در اندازه” گفت: Matteo.