MIT Research Dream Lab
محققان در MIT رویای آزمایشگاه در حال ایجاد فن آوری قادر به هک کردن رویاهای خود را. یکی از این تکنولوژی است یک دستکش-مانند دستگاه به نام Dormio که می آید مجهز به چندین سنسور قادر به تشخیص آن حالت خواب پوشنده لباس است. هنگامی که شما در رسیدن به دولت در بین خودآگاه و ناخودآگاه و یا hypnagogia دستکش نقش از قبل ضبط شده صوتی کلیپ که متشکل از یک کلمه و سوابق همه چیز را به کاربر می گوید در پاسخ. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این دستکش آهنگ عضلات و ضربان قلب و پوست رسانش به شناسایی مراحل مختلف خواب. در 50 فرد گروه تحقیقاتی با Dormio, محققان کشف کردند که محتوای صوتی نشانه موفقیت نشان داد تا در رویاهای مردم را. برای مثال اگر کلمه بود “ببر” کاربران گزارش در مورد رویای است که حیوانات.

فروش

Smart Table Lamp, HUGOAI Dimmable Bedside Lamps for Bedrooms, Works with Alexa & Google Home, LED Nightstand Lamp with Shades of White Lights and Vibrant Colors, No Hub Required - Grey
هوشمند لامپ جدول HUGOAI Dimmable بالین لامپ اتاق خواب با این نسخهها کار با الکسا و گوگل, صفحه اصلی, چراغ Nightstand لامپ با سایه سفید چراغ و پر جنب و جوش, رنگ, هیچ توپی مورد نیاز – خاکستری

  • ➤کنترل هوشمند هر کجا که شما هستند – اتصال خود را HUGOAI هوشمند لامپ جدول خود را با Wi-Fi و شروع به خود را هوشمند نور خانه حق دور. با سیستم عامل iOS و Android apps شما می توانید خود را کنترل لامپ از راه دور از تلفن خود و یا قرص. روشن/خاموش تزئین خانه خود را با آب گرم و ترد نور سفید را انتخاب کنید و یا از 16 میلیون رنگ در هر زمان که شما می خواهید با ضربه انگشت.
  • ➤کنترل هوشمند خود را با صدای خود HUGOAI هوشمند بالین لامپ همچنین با این نسخهها کار با آمازون الکسا و گوگل صفحه اصلی اجازه می دهد تا شما را به کنترل اتاق خواب لامپ با صدای خود را. خود را تنظیم جدول لامپ از 3% به 100% روشن تنظیم نور خود را از آرامش بخش سفید گرم به ترد های طبیعی سفید و یا تغییر فضای اتاق خود را با رنگ مورد نظر خود را – همه با گفتن یک فرمان.
  • ➤لذت بردن از آن را به عنوان همه کاره نور – از خواب بیدار در صبح با نور سفید است. تمرکز با HUGOAI لامپ جدول. باعث می شود شب تغذیه و تغییرات پوشک ساده تر به عنوان یک مهد کودک نور شب. و یا خود را ایجاد کنید و محیط, با 16 میلیون رنگ. HUGOAI لامپ جدول ارائه می دهد همه کاره توابع برای دیدار با نیازهای خود را برای هر گونه روشنایی نرم افزار.
  • ➤صاف نور محیط نور – Steplessly تنظیم روشنایی از 3% به 100% انتخاب رنگ متوسط از 2000K به 4000K و پیدا کردن رنگ مورد علاقه خود را از 16 میلیون انتخاب کند. نه بیش از حد روشن است. نه بیش از حد تیره است. فقط حق محیط برای هر لحظه. کشف امکانات بی پایان با HUGOAI هوشمند لامپ جدول.
  • ➤سعی کنید HUGOAI نور با هیچ خطر – با اسباب بازی-درجه مات مواد ABS و flicker-free LED نور HUGOAI جدول لامپ ضد استاتیک و 100% امن برای خانواده خود را. ما ارائه می دهد 12 ماه گارانتی کیفیت و مادام العمر پشتیبانی فنی برای این هوشمند لامپ. اگر شما نیاز به هر گونه کمک بیشتر لطفا احساس رایگان برای تماس با ما.

خواب است که واقعا فقط به فکر کردن در شب. وقتی که شما به داخل, شما بیا متفاوت در صبح است. اما ما نشده اند پرسیدن سوال در مورد تجربه که تغییر و تحول در کسب اطلاعات و افکار است که راهنمای آن” گفت: Adam Horowitz, یک دانشجوی دکترا در دانشگاه MIT Media Lab مایع رابط گروه و یک رویای محقق آزمایشگاه.