خرید رپورتاژ

MIT CSAIL Soft Robotics
دانشگاه MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory (CSAIL) محققان توسعه نرم رباتیک قادر به لمس و احساس همه چیز. برای رسیدن به این هدف و ایجاد یک دست بشر مانند ربات جدید تیم مجهز و آنها را با سنسورهای لامسه ساخته شده از لاتکس “مثانه” (بالن) متصل به مبدل فشار. این سنسورهای جدید فعال پنجه نه تنها انتخاب کنید تا اشیاء را به عنوان ظریف به عنوان چیپس سیب زمینی, در حالی که همچنین طبقه بندی آنها را به اجازه دهید آن را می دانم آنچه آن را برداشت. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.پس از طبقه بندی اشیاء این سنسورها موفق به درستی شناسایی 10 اشیاء با بیش از 90 درصد دقت حتی زمانی که آن را تضعیف آن روباتیک گرفتن. این پنجه با استفاده از تاندون-محور مکانیزم برای انداختن و زمانی که تست شده بر روی انواع اشیاء فلزی سیستم زمانی بیش از 96 درصد دقت تشخیص.

ELEGOO UNO R3 Project Smart Robot Car Kit V 3.0 Plus with UNO R3, Line Tracking Module, Ultrasonic Sensor, IR Remote Control etc. Intelligent and Educational Toy Car Robotic Kit for Arduino Learner
ELEGOO UNO R3 پروژه ربات هوشمند خودرو کیت V 3.0 Plus با UNO R3, خط, ردیابی, ماژول اولتراسونیک سنسور مادون قرمز کنترل از راه دور و غیره. هوشمند و آموزشی اسباب بازی ماشین رباتیک کیت برای آردوینو یادگیرنده

  • ELEGOO هوشمند ربات ماشین: آموزشی بنیادی کیت مبتدی ها (بچه ها) برای به دست آوردن تجربه در مورد برنامه نویسی و الکترونیک و مونتاژ و رباتیک دانش است. آن است که یک راه حل یکپارچه سازی رباتیک یادگیری و ساخته شده برای آموزش و پرورش است.
  • بسته کامل: شامل 24 انواع ماژول و قطعات از جمله مانع اجتناب خط ردیابی ماژول مادون قرمز کنترل از راه دور و همچنین شما می توانید کنترل آن از طریق تلفن و تبلت های اندروید و iOS ،
  • آسان به جمع آوری: تمام ماژول رابط کاربری اصلاح شده با XH2. 54 بنادر به عنوان آن را بسیار آسان تر و مناسب برای مونتاژ خودرو و کاهش احتمال خطا است.
  • تصفیه آموزش در سی دی: HD ارائه دستورالعمل در مورد چگونه به جمع آوری ربات ماشین از ابتدا و تمام برنامه های لازم و کدهای گنجانده شده است.
  • به روز رسانی بسته های طراحی: بیشتر مینیمالیسم طراحی و آن را به یک هدیه ای مناسب برای کودکان شما و دوستان شما. توجه داشته باشید:(قابل اجرا سنی : 12+)به استفاده از Elegoo کیت نیاز اساسی دانش الکترونیکی. اگر کاربر هیچ تجربه آن بهتر خواهد بود به کسی منجر شود و آنها را در حالی که تحصیل.

بر خلاف بسیاری از دیگر نرم لمسی سنسور ما می تواند به سرعت ساخته, مجهز به تسمه و نشان دادن حساسیت و قابلیت اطمینان. ما امیدواریم که آنها ارائه یک روش جدید نرم سنجش است که می تواند به طیف گسترده ای از برنامه های مختلف در تولید تنظیمات مانند بسته بندی و بلند گفت:” MIT postdoc جوزی هیوز منجر نویسنده در یک مقاله جدید در مورد سنسور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im