خرید رپورتاژ

Minecraft NVIDIA RTX Ray Tracing
به زودی, Minecraft علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد شد به تجربه خود ایجاد جهان درخشان تر از همیشه زمانی که RTX حرکت به بتا باز در ویندوز 10 این هفته کامل با سایه های واقع گرایانه روشنایی و همچنین به عنوان رنگ پر جنب و جوش. NVIDIA نیز ارائه بازیکنان جدید فوتبال جهان برای دانلود به صورت رایگان از کمیته مبارزه با سانسور در بازار اجازه می دهد آنها را به تجربه چه زمانی ممکن است که در زمان واقعی ray tracing روشن است. ادامه مطلب سه ویدئوها و اطلاعات بیشتر.Minecraft با RTX نیز به ارمغان می آورد NVIDIA DLSS 2.0 به بازی که توسط RTX تانسور هسته و basicsally بهبود یادگیری عمیق و شبکه عصبی است که افزایش نرخ فریم در حالی که تولید خیره کننده, تصاویر تیز برای بازی. علاوه بر این ارائه می دهد عملکرد سقف — 1.7 x+ نرخ فریم سریع تر به قدرت کامل مسیر ردیابی در Minecraft با RTX.

Minecraft for PC/Mac [Online Game Code]
Minecraft برای PC/Mac [بازی آنلاین Code]

  • ساخت و کاوش در Minecraft برای PC و Mac! باید مقدار مضحک از سرگرم کننده!
  • بازی به تنهایی و یا با دوستان. Minecraft برای PC/Mac پشتیبانی آنلاین چند نفره و انفرادی بازی.
  • استفاده بی حد و حصر از منابع و ایجاد هر چیزی که شما می توانید تصور کنید در حالت خلاق.
  • معدن و صنایع دستی و رفتن در ماجراهای هیجان انگیز در حالت زنده ماندن. سفر به اعماق و در Ender Dragon اگر شما جرات!
  • همچنین ویژگی های اسب, خرگوش, جوجه, زامبی, خوک با زین و قایق minecarts, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن zombies redstone روستاییان golems آهن, معجون, نقشه, کتاب, pickaxes هویج و تعداد زیادی بیشتر. صادقانه وجود دارد یک مقدار مضحک از چیزهای سرد به ظروف سرباز یا مسافر مورد با. شما باید به آن بروید!

هنگامی که ما انتشار Minecraft با RTX برای همه ویندوز 10 بازیکن نه تنها همه بازیکنان با سخت افزار سازگار قادر به تجربه Minecraft با RTX اما بازیکنانی که در فوتبال با RTX قادر خواهد بود به بازی با بازیکنان که ray tracing سازگار با سخت افزار” گفت: Mojang.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im