باکاری سانیا افتخار آرسنال با وجود عملکرد اواخر امتیاز کاهش یافته و در مقابل لستر سیتی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

باکاری سانیا با ابراز ناامیدی در حذف دو نقطه اواخر در برابر لستر سیتی در روز سه شنبه شب بود اما با افتخار از عملکرد او در آرسنال بازیکنان قرار داده بود ،

توپچی ها بودند به مراتب بهتر تیم در باز کردن مرحله و می توانست به ثمر رساند چندین بار اگر نه برای Kasper Schmeichel را موجب صرفه جویی در.

Arteta می داند هر چند که بازی های بزرگ در برابر رقبای نزدیکی بالای تصمیم دارد کوچک حاشیه و او خواست تیم خود را به نشان می دهد بالینی لبه مورد نیاز در زمانی که آنها تیم در پشت پا است.

“من بسیار افتخار از تیم ما راه ما در برابر این نوع مخالفت و چگونه غالب ما بودند” Arteta گفت: آسمان ورزشی.

“در نیمه اول ما به وضوح باید رفته اند سه یا چهار صفر و کشتن بازی این است آنچه شما باید انجام دهید در برابر این نوع مخالف است.

“وسایل ما برای بازیابی آنها واقعا دشوار است اما شما می توانید شدت و کیفیت بازیکنان در حال قرار دادن در.

“من بسیار افتخار از بازیکنان ما اما ما باید به یاد بگیرند که به عنوان خوبی. هنگامی که شما آنها را [که در آن شما می خواهید آنها را] شما باید برای کشتن آنها را روی [خاموش].”

Arteta کمتر شاداب با مقامات تصمیم به تغییر یک کارت زرد برای ادی Nketiah دقیقه بعد در آینده به یک قرمز—و احساس جیمی Vardy همچنین باید قرمز دیده می شود در نزدیکی پایان نیمه اول برای برخورد با شکودران مصطفی که دیدم لستر مهاجم بوت آمار آلمان مدافع در چهره آنها به عنوان هر دو سقوط کرد به زمین.

Arteta افتخار بود آرسنال می گوید (گتی)

“[Nketiah] نمی بینم بازیکن شما باید بدانید که این یک بچه جوان. می توان آن را یک کارت قرمز اما پس از آن لستر را به بازی با ده مرد پس از 45 دقیقه. برای یکی از چالش بین 40 و 45 دقیقه” اسپانیایی اضافه شده است.

“ما از دست داده و دو امتیاز امروز که به نظر من ما کاملا سزاوار و ما از دست ادی چگونه[تا کنون] بسیاری از بازی ها. مهم نیست. ما را به مهمیز گاز کامل را امتحان کنید را به نفع خود سه امتیاز است.”

آرسنال چهره خود را در شمال لندن رقبای تاتنهام در روز یکشنبه در حال حاضر در حال نشستن در یک جا و دو امتیاز بالاتر از خوزه مورینیو تیمش در لیگ برتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>