باکاری سانیا احساس درد ‘دیوانه’ دقیقه برای آرسنال بازیکنان به عنوان آنها آماده رویارویی با لیورپول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آرسنال سر مربی Mikel Arteta است bemoaned ثابت برنامه ریزی پس از لیگ برتر راه اندازی مجدد اعتراف بازیکنان خود را انباشته اند “دیوانه دقیقه” در زمین در هفته های اخیر.

توپچی ها میزبان جدید لیگ قهرمانان لیورپول چهارشنبه شب و سه روز پس از سقوط به شکست مقابل تاتنهام در دربی شمال لندن.

Arteta فقط سه روز برای بلند کردن پیراهن خود را و آنها را آماده برای چالش بعدی به امید اروپایی صلاحیت ادامه به خرد شدن با لیورپول داشتن یک روز اضافی استراحت پس کشیده با برنلی در روز شنبه.

درک فقدان زمان آماده سازی زیر یک الگوی است که دیده می شود زرادخانه بهره مندی از برنامه ریزی تنها یک بار پس از فصل را از سر گرفت – که پیش از اسپرز از دست دادن.

در پنج بازی است که به دنبال بازی افتتاحیه خود را از پروژه راه اندازی مجدد – یک 3-0 شکست منچستر سیتی – آرسنال مخالفان تا به حال دیگر برای آماده سازی با Arteta مشتاق به استرس است که نقطه.

“ما فقط تا به حال یک مزیت در یکی – بود که در برابر اسپرز,” او گفت:.

“بقیه همه تیم ها حداقل 24, 36 یا 48 ساعت بیشتر از ما.

“اما نگاهی به پسران آنها در حفظ و رفتن آنها به full-گاز مهم نیست و ما دوباره آن را انجام دهد. ما در حال رفتن به آن را تغییر دهید اگر این وسایل در حال حاضر وجود دارد. پس ما را از رفتن نگه دارید و سعی کنید ما بهترین است.”

یک نیمه نهایی جام حذفی برابر شهر بعدی برای آرسنال پس از لیورپول برخورد – با Arteta مشتاق قادر به میدان قویترین جانبی در هر دو بازی با وجود این خواسته های قرار داده شده بر روی بازیکنان خود را به تازگی.

Arteta احساس می کند آرسنال نداشته rub سبز با ثابت برنامه (PA)

“امروز و فردا ما را ارزیابی بازیکنان و چگونه آنها,” او اضافه شده است.

“بدیهی است که آنها مورد حمله قرار گرفته و بسیاری از آنها را بازی کرده اند برخی از دیوانه دقیقه تا حال حاضر و دوباره ما در حال رفتن به بازی در هر دو و نیم روز.

“شما می توانید ببینید که بازیابی عاقلانه و با برنامه ای که به ما داده شده توسط لیگ برتر به بازی هر دو و نیم روز اما ما آنها را ارزیابی امروز و فردا و قرار دادن بازیکنان در زمین هستند که در بهترین شرایط ممکن به رقابت کنید و سعی کنید برای برنده شدن در این بازی دوباره.

“ما سعی خواهد کرد برای قرار دادن قوی ترین تیم را به عنوان ممکن است در اینجا و همچنین در روز شنبه و برای انجام این کار ما نیاز به دانستن چه هر کس بازیابی از این بازی است.”

آرسنال هنوز هم می شود بدون مهاجم به حالت تعلیق ادی Nketiah در حالی که مسعود اوزیل از دست رفته است با ادامه پشت موضوع است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>