مایک تایسون در جریان است که به Jamie Foxx “حقیقت” در مورد زندگی خود را به عنوان بازیگر آماده به بازی او در یک فیلم.

ظاهر می شود در Instagram Live با چارلی مک سابق قهرمان سنگین وزن مشترک افکار خود را در فوکس را در حال حاضر unnamed فیلم است که حرکت رو به جلو پس از اینکه در آثار به مدت شش سال.

“او را به انجام یک کار بزرگ من می دانم که” تایسون, 53, گفت:, با ماک پاسخ: “او را به انجام یک کار عالی به عنوان مایک تایسون می گویند.”

“آره من بسیار سپاسگزار” بوکسور در ادامه اضافه کرد: “من بسیار هیجان زده در مورد آن. من قصد دارم به نشستن و به او بگویید که حقیقت و او را برای رفتن به یاد بگیرند که چگونه برای پردازش آن است. آن را نمی شود بسیار و مسائل است.”

هفته گذشته فوکس نشان داد که او شده است می خواهم با استفاده از lockdown به شکل گرفتن برای این نقش در حال حاضر که “توپ رسما نورد”.

این جنگو بند و زنجیر رها بازیگر گفت که او هیجان زده بود برای استفاده از این فیلم به نمایش “تکامل” از تایسون که در خدمت سه سال زندان برای تجاوز به عنف در سال 1992 و نه ماه برای آزار دو رانندگان در سال 1999.

“من تو را دیدم او را در اوج زندگی حرفه ای خود و همچنین زمانی که همه چیز بد کردم که همه چیز پر از دست انداز من هم او را دیدم و همچنین” فوکس گفت.

“ما می خواهیم به نشان می دهد که چگونه همه تکامل می یابد همه می آید از خوب یا بد محل.

فاکس افزود: “زمانی که ما اضافه کردن لایه های مایک تایسون و سفر خود را از همه – پیر و جوان – را قادر به درک این مرد سفر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im