مایک Tindall می گوید: تاریخ شب با زارا خواهد بود ” بزرگترین چیزی که به اتفاق می افتد در سه ماه آنها به عنوان خوانده شده را علامت نهمین سالگرد

مایک Tindall گفته است که تاریخ یک شب با همسر خود زارا خواهد بود “بزرگترین چیزی که” به اتفاق می افتد به آنها را در سه ماه آنها به عنوان آماده سازی برای جشن نهمین سالگرد عروسی.

این زن و شوهر هنوز چهار هفته به دور از مارک milestone اما با کروناویروس مستند کاهش و کافه ها و رستوران ها بازگشایی به اعضای عمومی, Mike امیدوار است که آنها قادر خواهد بود برای جشن در سبک.

صحبت کردن با لورن کلی در Good Morning بریتانیا (GMB) از اتاق نشیمن خانه اش در Gatcombe پارک املاک و مایک اعتراف کرد که او نمی خواهد معمولا زمان زیادی را صرف برنامه ریزی یک تاریخ شب با همسر خود اما در این سال از آن چیزی است که آنها هر دو بسیار به دنبال به جلو به.

“امیدوارم ما قادر خواهید بود برای انجام کاری ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه چیزی ما می توانید انجام دهید و آنچه که ما مجاز به انجام است. آن را کاملا خوب با رستوران باز, ما ممکن است قادر به گرفتن یک شب تاریخ در, به طوری که خواهد بود خوب” سابق بازیکن راگبی گفت.

“شما به طور معمول نمی همیشه برنامه های شما فقط آن را بلافاصله. در حال حاضر شما باید برای برنامه ریزی شما در حال برنامه ریزی یک هفته در پیش است.

“این بزرگترین چیزی که در گذشته سه ماه از زندگی خود را. من به دنبال به جلو به آن است.”

مایک و زارا که دختر شاهزاده ویلیام عروسی در 30 ژوئیه 2011 در Canongate کرک در ادینبورگ. در این مراسم حضور داشتند ارشد خانواده سلطنتی از جمله ملکه و دوک ادینبورگ, شاهزاده چارلز و دوشس کورنوال دوک و دوشس کمبریج و شاهزاده هری.

در طول GMB مصاحبه مایک نیز افتتاح شد تا در مورد ارسال دخترش میا, شش, بازگشت به مدرسه در اوایل این سال است.

زن و شوهر, ازدواج شده در 30 جولای, 2011 در Canongate کرک در ادینبورگ (گتی ایماژ)

صحبت کردن در مورد تصمیم گیری او گفت: “شما وزن آن تا مدرسه او را در انجام یک کار فوق العاده در چگونه آنها را آماده کرده ایم.

“او آماده بود برای رفتن او از دست رفته بود دوستان او و از دست رفته است که تعامل است. من همیشه به یاد داشته باشید در صورت بیرون آمدن اولین روز از او می خواهم تا به حال یک انفجار با ابتلا به و دیدن همه است.”

مایک باز به لورن در مورد اخیر چالش های دوچرخه سواری برای جمع آوری پول برای درمان پارکینسون اعتماد (ITV/صبح بخیر بریتانیا)

مایک همچنین به صحبت کرد لورن در مورد چالش های دوچرخه سواری گرفت و در اوایل سال جاری برای جمع آوری پول برای درمان پارکینسون اعتماد.

“پدر من تا به حال پارکینسون برای نزدیک به 20 سال در حال حاضر ،” 41 ساله گفت.

“به تماشای چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را و چگونه آن را تغییر او…اگر ما می تواند پیدا کردن یک درمان ما می تواند به توقف یکی دیگر از پسر یا دختر داشتن به تماشای آنچه که من تا به حال به تماشای با پدر من است. اگر ما می توانید آن را به طوری که هیچ کس به تماشای خود را پدر و مادر خود فرد آنها نگاه کردن به رفتن را از طریق آن, آن است که همیشه ارزش گرفتن بر روی یک دوچرخه و فقط [خود] سر و pedalling.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید