مایک اسکینر: “من نباید در بریستول را Colston Hall’

من احساس می کنم کمی گناه می گوید:” مایک اسکینر صمیمانه در بیرمنگام سیتی-طریق-لندن صدای تودماغی. “من نباید بازی در بریستول Colston Hall. حمله گسترده نشده است وجود دارد برای سال. در آن زمان من فقط فکر کردم این فقط یک نام است.” محل طول می کشد نام خود را از برده های سابق صاحب ادوارد Colston که مجسمه تا به حال فقط کشیده شده است را در این شهرستان دو روز قبل از مصاحبه ما; اسکینر بازی کرده بود وجود دارد در سال های 2005 و 2006. “این یک لحظه فوق العاده کشیدن مجسمه پایین” اسکینر همچنان ادامه دارد. “آن رانده شد آنجا با گناه به عنوان قدرت سیاه و سفید. حتی Piers Morgan پشت آن است. اگر او پشت آن من بسیار با اعتماد به نفس است که ما خوب به آن بروید.”

اسکینر و برگشت انجام آنچه او بهترین کند: philosophising در زمان حوادث و در نهایت انتشار موسیقی های جدید به خیابان. هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده است اول خیابان آزادی در نه سال پویا mixtape پر از دوئت با امثال Tame Impala Idles و Ms بانک ها. او صرف دهه گذشته با پریدن از یک پروژه به پروژه و بدانند چگونه به رشد است. اما مردم ادم عجیب و منزوی-شاعر به نظر می رسد که یک نقطه شیرین در گذشته است. “وجود دارد یک سبکی به آن” او می گوید: از mixtape (توجه داشته باشید: این نه یک آلبوم) و روند ضبط شد “فقط انجام برخی از s*** * * * و گوش دادن” به جای overthinking همه چیز. “آن را مانند شده است که پس از آلبوم اول من” او می افزاید.

ما در حال صحبت کردن در یک 10در زوم تماس از خانه اش در Highgate. اسکینر 40 در حال حاضر اما صدای صحبت کردن خیلی شباهت او رپ سبک است که آن را مانند حمل و نقل بازگشت به دوران خود را در سال 2002 اولین اصلی دزدان دریایی مواد. رکورد شد لحظه ای تعیین کننده در موسیقی بریتانیا ادغام UK garage, hip-hop و ska با قبلا ناگفته جزئیات. آن داد و بیداد کن جودو فرهنگ روایت میرسد Smirnoff, یخ, Reebok کلاسیک و خطرناک کباب بلکه اجازه داد برای یک نسل از مردان جوان خود را به بیان احساسات خود را – آن را-بود-OK-mate تصنیف “خشک و چشم خود را” به شماره یک در سال 2004. خود تفسیر اجتماعی را رد کرد Americanisms از خیلی از MC-چراغ بازدید در نمودار بریتانیا در آن زمان (دور”در اینجا ما می گویند پرندگان نه سگ” او خواند “بیایید فشار همه چیز رو به جلو”) و بازسازی پاپ بریتانیا در چوگان-shirted everyman تصویر.

این اکتشاف وجود روزمره او می گوید که او داستان سرایی بسیار قانع کننده. “من فکر می کنم در اپرا صابون از زندگی اگر شما توصیف اقدامات مغز احساس, احساسات,” او می گوید: در مورد به راه اندازی به یک مورد علاقه استعاره. “که به اطلاع همه چیز من تا کنون انجام داده است. این تفاوت بین راک و موسیقی کشور است. و من همیشه کشور بیشتر از من سنگ است.”

خیابان اصلاح یک پیچ از آبی: حتی اسکینر مدیر تیم Vigon شگفت زده شد. “هنگامی که مایک به من گفت که او در آوردن خیابان پشت آن بود و در کل شوک,” او گفت:. شما می توانید ببینید که چرا: در سال 2011 اسکینر نگاه کرده بود بانک مرکزی با خیابان. فروش شدند در کاهش از او نیست-آن-وحشتناک-به-معروف آلبوم سوم سال 2006 را سخت ترین راه برای ایجاد یک زندگی آسان, سوراخ یک سوراخ در relatability. دو بازی گذشته خود را ناهموار آلبوم 2008 را به همه چیز قرض گرفته شده است و 2011 کامپیوتر و بلوز,حال, خود, لحظه, اما خیابان به حال خود را از دست داده vim. اسکینر خوشحال به نظر می رسید به در حال حرکت (“این است که یک فرانک سیناترا بازنشستگی” نوشت: در سال 2012 خاطرات داستان خیابان).

مایک اسکینر انجام در یک خیابان در کنسرت (گتی)

او خود را صرف وقفه کار بر روی تعدادی از bitty پروژه های متنوع با موفقیت. او ساخته شده پایین کلید سوابق به عنوان نقطه تیره تر سایه روشن نور; چند معاون مستند; پادکست با رفیق Murkage دیو و او DJed در سراسر کشور با بادکنک-و-باس شب تونگا. “من فکر DJing خواهد بود وقار راه برای رشد,” او می گوید. “اما آن را نمی. که در کاباره ها سه بار در هفته نیست تا رشد کرده است.”

آن ساخت یک فیلم به او می گوید که انگیزه ای برای خیابان ها’ احیای. “تصور کنید که مرد از بزرگ نمی آیند برای رشد به عنوان یک DJ,” او می گوید: طرح این فیلم. “این فقط یک بیت از جست و خیز واقعا.” اسکینر قصد دارد به ستاره به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی خود را, اما او متوجه شد که او به نوشتن موسیقی متن فیلم بود که او اساسا ساخت خیابان های جدید موسیقی دوباره. “دلیل من متوقف خیابان بود که یک فیلم و به همین دلیل من دوباره آغاز شده بود برای ساختن یک فیلم,” او می گوید. “من نیاز به پول و من خسته شدم.” اگر انگیزه ای شده بود مالی شما به سختی می توانست او را سرزنش. تقاضا برای یک خیابان reunion بالا بود. او تا سال 2018 تور به فروش می رسد در ثانیه است.

هنوز هم من تعجب می کنم که در یک چشم انداز که در آن فرهنگ پاپ از گذشته به طور مداوم در حال دوباره ارزیابی اینکه آیا او نگران است که برخی از آهنگ های قدیمی مانند “اما شما آن را می دانم” می تواند شده اند…

“لغو شد!” او میپرد در قبل از emptively. “این می تواند خیلی بدتر است. من ساخته اند می تواند بسیار بیشتر مشکل ساز موسیقی است. من در مورد آن نگران نباشید.” او طول می کشد یک ثانیه قبل در حال گسترش است. “من فکر می کنم رسانه های اجتماعی در حال رفتن به مجبور به پیدا کردن یک راه از پرداختن به زمینه چیزی. من فکر می کنم زمینه وجود دارد در دنیای واقعی چه کسی به نظر می رسد مانند بسیار مهم است که آنها چه میگویند. و در توییتر شما لازم نیست که برای هر نوع سطح رضایت بخش. و این نیز کار می کند هنگامی که شما به دنبال در ، بنابراین احتمالا در بهترین جا, اما شما می دانید آن می تواند فقط به عنوان چیزی است که دارای گونه های برامده است که شاید از زمان خود. در زمینه FHM فرهنگ و آجیل magazine, آن را احتمالا کمی بیشتر بیدار شد از آن, اما قطعا کمتر بیدار شد از در حال حاضر.”

مصاحبه اسکینر است که کمی مانند راه رفتن را از طریق یک تالار آینه: شما مطمئن نیستید که در آن بعدی خود بازتابی است که از, اما سردرگمی بخشی از سرگرم کننده است. حتی یکی از اساسی ترین سوالات می تواند استنباط تصادفی نظریه (“خواهد گوشت غیر قانونی در 50 سال ؟ من فکر می کنم آن را احتمالا خواهد بود”) و یا برخی از جانبی curveballs در مورد خاطرات ویرجینیا وولف کار اخلاق انگلستان قرون وسطی و یا چگونه Darth Vader در واقع بر روی چیزی. “او واقعا قانع کننده چرا که او تا به حال یک نکته جالب – او بود و اگر بد بچه ها در حال رفتن به برنده شدن شما نیز ممکن است پیوستن من مناسب است ؟ حتی اگر شما را تا پایان بد بودن حداقل شما نخواهد بود مرده است.”

اسکینر به نظر می رسد مانند ارائه خلاف دیدگاه – حتی وقتی که می آید به مسائل جدی تر. در حال رشد در دهه نود حومه بیرمنگام اسکینر نسبت به جذب موسیقی سیاه و سفید – طول Britpop جنگ های او گوش دادن به Nas و Wu Tang Clan – و بعد از آن تحت تأثیر انگلیسی, خواننده های رپ از جمله کانو و Giggs. او را به صحبت در مورد فرهنگ سیاه و سفید در گذشته به طور طبیعی من مشتاق به دریافت افکار خود را در زندگی مهم است. “این فوق العاده, حرکت,” او می گوید. “از آن آسان است برای من می گویند, اما من فکر نمی کنم نژادپرستانه مردم مشکل حتی اگر آنها کاملا صوتی در توییتر. من فکر می کنم نژادپرستانه سیستم توسط سفارشات از قدر مخرب تر است. من فکر می کنم آنچه که در این لحظه است که مردم شروع به درک تفاوت بین نژادپرستانه مردم و نژادپرستانه سیستم است.”

به عنوان در زندگی واقعی اسکینر جدید موسیقی می بیند او موجب مزاح مشاوره مانند او در این آهنگ ساخته شده است که نام خود را. هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده است کامل از یک آستر که در ابتدا مشخص او را به عنوان یک تغزلی سنگین وزن (“او در مورد سابق خیلی حتی من از دست او”) و احتیاطی life hacks (“برخی از مردم به نوشیدنی می تواند جالب/ برخی از مردم به نوشیدنی علاقه مند می شود”). “من سعی می کنم به چیزی می گویند از آنجا که من نمی خواهم به هدر هر زمان” او می گوید. “در نهایت می کند که تا پایان مشاوره. وجود دارد تنها در بسیاری از مواقع شما می توانید می گویند “من شما را دوست دارم””.

اما او به وضوح با بهره گیری خود را بیش از حد. Mixtape پوشش ویژگی های الماس گران قیمت-با پوسته سبک های زنجیره ای با خیابان های آرم در حال اجرا از طریق وسط است. او با پوشیدن زنجیره ای, و هنگامی که من به آن اشاره او با افتخار می کشد سبکتر از زیر تی شرت و آن را نگه می دارد به دوربین. بعد از کمی بی میلی او به من می گوید آن هزینه £25,000. “اما در شرایط از آنچه ما صرف آثار هنری برای آلبوم های من در گذشته آن را بیش از £25k من به شما بگویم که. بنابراین برچسب خوشحال است.”

‘من عاشق زرق و برق و خشونت و که همه چیزهای خوب در سرگرمی, اما آن کار نمی کند با من موسیقی’

موسیقی پر جنب و جوش مخلوط دوده trap drum ‘ n’bass و خانه را به آن حس از رها. “من در تلاش برای دوباره اختراع, موسیقی,” او می گوید: تا حدودی متاسفانه برای مردی که کار شده است به طوری مرزی هل دادن. “این یک رپ آلبوم duets. من فقط تلاش برای نگه داشتن آن را فوق العاده ساده است.” با اینحال اسکینر به نظر می رسد دوباره انرژی خود را به عنوان آهنگ های جدید به رخ کشیدن یک طیف متنوع از مهمانان است. و همچنین به عنوان hitters بزرگ از indie rock, Tame Impala و Idles وجود دارد یک قایق از لندن داغترین خواننده های رپ از جمله Jimothy Lacoste, Jesse James سلیمان و اسکار #Worldpeace. آنچه که لینک آنها ؟ “نکته اصلی این است که یک عنصر واقعیت در آنچه انجام می دهند,” او می گوید. “همه آنها کاملا خاص و دقیق از آلبوم. من عاشق زرق و برق و خشونت و که همه چیزهای خوب در سرگرمی, اما آن کار نمی کند با موسیقی من است.”

هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده است پر از اسکینر موضوعات تکراری: سیاست استفاده از تلفن همراه (“انسانی ترین سریال در حال حاضر آشکار شدن در واتساپ و توییتر” او می گوید: “این که در آن عمل است”) و مهمانی. یا به طور خاص چگونه در حال حاضر او را به ازدواج با فرزندان جوان بزرگ شب های کمتر شایع اما فقط به عنوان ضربه سخت. “من احساس می کنم مثل یک ریموند چندلر شخصیت گاهی اوقات” او اذعان می کند که در یکی دیگر از مماس “یک کمی خسته کارآگاه خصوصی امیدوارم بهتر از جهان است که من هستم.”

خسته یا نه آن را مانند او را هرگز دور شده است. معلوم اسکینر از دست رفته اتوبوس تور به مرحله ضرب وشتم. این مراسم را نشان می دهد ناهنجار و برای یک لحظه آن اوایل Noughties دوباره. این درست است که اسکینر هنوز هم می خواهد به فشار همه چیز رو به جلو است. “من درک می کنم نوستالژی,” او می گوید. “هیچ کس می شود که بیشتر از من. من می دانم آنچه در آن مانند به عذرخواهی بازی جدید خود آهنگ است که فقط به خوبی به عنوان آنهایی که دیگر. اما در همان زمان من در تلاش برای ایجاد آهنگ های خوب. من نیم آن را در. این چیزی است که من در اینجا انجام دهید. و اگر من که نمی,” او می گوید: در نظر گرفتن چند ثانیه به فکر می کنم در مورد جایگزین “من فقط در حمل آواز خشک چشم های خود را.”

هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده است که از طریق سوابق جزیره در 10 جولای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>