Microsoft Series X Gameplay
در اینجا اولین نگاه واقعی ایکس باکس سری X گیم پلی و مایکروسافت هدف این است که برای راه اندازی نسل بعدی کنسول و هاله بی نهایت در این فصل تعطیلات. در حال حاضر تمام 15 Xbox Game Studios تیم در حال کار بر روی بازی برای ایکس باکس سری X و ایکس باکس بازی منتقل می کند. این شرکت همچنین تایید بازی است که استفاده از Smart تحویل که تضمین می کند که شما همیشه بازی بهترین نسخه از بازی شما خود را برای کنسول خود در سراسر دنيا ، ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.هر بازی شما در بالا است که ایکس باکس سری X, بهینه سازی, که بدان معنی است که آنها ساخته شده است را به استفاده از ویژگی های قدرتمند جدید که به بازی نگاه شگفت انگیز از جمله رزولوشن 4K تا 120 فریم در ثانیه DirectStorage سخت افزاری DirectX این ویژگی فوق العاده-بار بار سریع و تعداد زیادی بیشتر.

Nintendo Switch Lite - Turquoise
نینتندو سوئیچ Lite – فیروزه

  • 5.5″ صفحه نمایش لمسی
  • دستی-تنها دستگاه سوئیچ
  • سازگار با نینتندو سوئیچ بازی هایی که از حالت دستی
  • عمر باتری : در حدود 3 – 7 ساعت *عمر باتری بستگی به بازی شما را به بازی. مثلا باتری را حدود 4 ساعت به صورت افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس ،
  • شادی-Con کنترل نشده

شروع با مه 7 قسمت از داخل ایکس باکس ما خواهد بود از نمایشگاه چه اتفاقی می افتد بعدی در دنیای ایکس باکس, هر ماه همین دلیل است که ما خواستار آن “ایکس باکس 20/20.” این ماهانه لحظات را در طول بقیه سال خواهد بود و راه را برای ما به تعامل اتصال و جشن می گیرند با شما در مورد چه چیزی در فروشگاه برای نسل بعدی از بازی از جمله آنچه که در آینده برای Xbox سری X, Xbox, Game Studios, ایکس باکس, بازی پاس و پروژه xCloud. هر ماه را چیزی متفاوت” گفت: این شرکت است.