مایکروسافت نزدیک به تقریبا تمام فروشگاه های خود را به طور دائم

مایکروسافت را تقریبا تمام فروشگاه های خود را, آن را گفته است.

از فروشگاه های فیزیکی است که بر سراسر جهان بسته شد و کارکنان شاغل در آنها را به جای کار یا از راه دور و یا در مایکروسافت شرکت و امکانات آن را گفت.

مایکروسافت را حفظ خواهد کرد چهار نفر از آن باز کردن فروشگاه ها در لندن, نیویورک و سیدنی و آن خانه پایه ردموند در نزدیکی سیاتل. اما آنها خواهد بود “reimagined” این شرکت در بیانیه ای گفت.

به جای نگه داشتن فروشگاه باز این شرکت با تمرکز بر روی سه زمینه خاص آن ، کارکنان خود را ادامه خواهد داد برای حمایت از مشتریان موجود آن را حرکت به سمت “دیجیتال عرض” مانند وب سایت های آن و کسانی که در مکان های فروشگاه که باز بماند تغییر خواهد کرد.

این شرکت فروش شد به طور فزاینده در حال حاضر در سراسر آن کسب و کارهای مختلف که شامل ایکس باکس و همچنین ویندوز و سخت افزار آن را گفت.

آن را مرجع coronavirus همه گیر و یا ناشی مستندات در اعلام آن هر چند آن را مورد ستایش قرار خرده فروشی کارکنان برای کار خود در “فوق العاده” چند ماه گذشته.

بیشتر به شرح زیر…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>