مایکروسافت تیم های راه اندازی جدید چت از ویژگی های است که شما احساس می کنید کمتر خسته از تماس های تصویری

مایکروسافت اعلام کرده است یک به روز رسانی جدید به مایکروسافت تیم به نام “با هم در حالت” قرار می دهد که آواتار از شما و همکاران خود را در همان فضای مجازی است.

تیم را با استفاده از یادگیری ماشین برای شناسایی و قطع کاربر تصویر از پس زمینه خود را و سپس جلوه های متعدد بینندگان با هم در یک فضای دیجیتال.

این فضا می تواند یک سالن اجتماعات و اتاق جلسه و یا نوار قهوه بنابراین کاربران “نگاه مانند آنها در همان محل با هم” مایکروسافت می گوید.

کاربران را مشاهده خود را با هم به جای سگمنتال در مربع های کوچک که دیگر ویدئو های ارتباطی اند که این شرکت تحقیقات نشان می دهد باعث می شود آن را آسان تر برای ما به برقراری ارتباط است.

دلیل این است که مغز انسان استفاده می شود که آگاهانه افراد دیگر را بر اساس مکان خود را که در آینه اثر تداخل با و باعث می شود آن را مشکل تر برای متوجه بی نظمی.

“اگر کسی در صورت بيشترین در خود ویژوال حوزه در زندگی واقعی آن را به طور کلی به معنی شما در هر دو مورد به مبارزه و یا همسر. بنابراین شما هشدار و hyper-آگاه – واکنش هایی است که به صورت خودکار و ناخودآگاه – و ضربان قلب شما بالا می رود. و در تماس های تصویری وجود دارد اغلب یک شبکه با چندین چهره مردم پر کردن جعبه. این خیلی برای سیستم عصبی بدن به رسیدگی می گوید:” جرمی Bailenson از مدیر موسس دانشگاه استنفورد مجازی آزمایشگاه تعامل انسان.

اما در یک تماس تصویری با بسیاری از مردم دیگر می توان آن را سخت به بگویید که نگاه کردن به کسی که تداخل با پاسخ ما به طور طبیعی توسعه یافته است.

علاوه بر این نشانه های اجتماعی مانند سر گره و دیگر زبان بدن نشان می دهد که ما می خواهم به صحبت می کنند موافق یا مخالف آنها مشکل تر است برای بیان مرسوم در تماس است.

هم حالت با هدف تغییر آن است. “من دیده ام مردم تکیه بیش از و به آن ضربه بزنید هر یک از دیگر. من دیده ام مردم را از تماس با چشم با یکدیگر که نیست نشسته در نزدیکی هر یک از دیگر. بنابراین مردم می توانند در حال حاضر تمرین برخی از مسائل اجتماعی سیگنالینگ آنها را در زندگی واقعی می گوید:” مریم Czerwinski یک روانشناس شناختی در مایکروسافت.

آن است که در حال نورد در حال حاضر و در دسترس خواهد بود به تمام کاربران در ماه اوت.

علاوه بر این تابع جدید مایکروسافت این است که معرفی دانش سطحی از امکانات دیگر.

این شامل پویا نمایی – که به کاربران اجازه frame work مطالب و تماس با شرکت کنندگان side-by-side – به عنوان به خوبی به عنوان فیلتر برای تنظیم روشنایی سطوح و یا نرم کردن تمرکز بر روی دوربین خود را.

آن را نیز گسترش یافت و تعداد زیادی از مردم شما می توانید در یک جلسه تا 1000 در حالی که ارائه می در حال حاضر از 20 ، 000 شرکت کنندگان ،

پیشنهاد پاسخ شبیه به خودکار پاسخ در برنامه های ایمیل از جمله جیمیل در حال آمدن است به مایکروسافت تیم های بیش از حد.

در نهایت کورتانا ادغام است که در آورده به نسخه موبایل نرم افزار نرم افزار دادن قابلیت ها از طریق فرمان های صوتی. کاربران می توانند درخواست کورتانا را به یک تماس, تاریخ جلسات, اشتراک گذاری فایل و یا ارسال پیام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>