مایکروسافت به حالت تعلیق در Facebook و Instagram تبلیغات است اما نه بخشی از جهانی تحریم

مایکروسافت خود را به حالت تعلیق ما کمپین های تبلیغاتی در هر دو Facebook و شرکت تابعه آن Instagram در مارس و گسترش یافته است که به جهانی ممنوعیت.

“بر اساس نگرانی های ما تا به حال در ما ممکن است به حالت تعلیق در تمام رسانه های هزینه در Facebook/Instagram در ما و ما پس از آن به حالت تعلیق در تمام هزینه های Facebook/Instagram در سراسر جهان” مایکروسافت CMO Chris Capossela گفت: یک کارمند از طریق داخلی شیون و زاری پست با توجه به یک گزارش از Axios.

Yammer یک شرکت خدمات شبکه های اجتماعی توسعه یافته توسط مایکروسافت است.

آن مشخص نشده چه محتوا مایکروسافت اعتراض به, اما نقل قولهایی از “گفتار نفرت پورنوگرافی تروریستی محتوا و غیره.”

“جدول زمانی در حال حاضر رسانه های ما هزینه های وابسته به اقدامات مثبت آنها را, اما من انتظار ما مکث ادامه خواهد داد تا از طریق اوت” Capossela همچنین این گزارش گفت:.

مایکروسافت ظاهرا در تماس با هر دو سیستم عامل رسانه های اجتماعی در مورد آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای این غول نرم افزاری به بازگشت به عنوان تبلیغ.

“تجربه ما به ما می گوید که بیشتر موثر به معنی اثر واقعی در دراز مدت تغییر است که از طریق گفتگوی مستقیم و معنی دار با ما همکاران رسانه ای از جمله تعلیق بازاریابی واقعی دلار” Capossela نوشت: با توجه به Axios.

“ما همچنین از تجربه آموخته است که آن را کمک نمی کند و مشتریان و همکاران رسانه ای و یا مایکروسافت به انتشار رسانه های ما صرف استراتژی, اما به جای کار به طور مستقیم با همکاران در تغییر مثبت است.”

خبر می آید به عنوان بسیاری از تبلیغ کنندگان تحریم شرکت رسانه های اجتماعی ادعا کرد بیش از احتکار از “نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت است.”

اما مایکروسافت ظاهرا مصرف نمی ایستادگی در برابر محتوای مضر در Facebook پلت فرم بلکه نمی خواهند خود را با نام تجاری آگهی بعدی به چنین مطالب Axios می گوید.

مستقل رسیده به مایکروسافت برای نظر.

شرکت نرم افزاری مانند بسیاری دیگر نامیده می شود توسط کارکنان خود را به ایجاد یک بیانیه در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

برخی از 250 کارکنان مایکروسافت امضا کرده اند نامه ای خطاب به شرکت مدیران Satya Nadella مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور Kurt DelBene درخواست از آنها برای انصراف از مایکروسافت قرارداد با اداره پلیس سیاتل و اجرای قانون دیگر سازمان ها و محکوم کردن استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و flashbangs مسالمت آمیز معترضان.

گوگل کارکنان گرفته اند اقدام مشابه با بیش از 1600 کارمند امضای یک نامه بیان کرد که آنها با “نا امید می دانیم که گوگل هنوز فروش به نیروهای پلیس و تبلیغ آن در ارتباط با نیروهای پلیس به عنوان نوعی مترقی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>