میچلین ستاره آشپز توضیح می دهد ‘هزینه واقعی’ از no-show شام به رستوران صنعت مبارزات

این Michelin آشپز پل Ainsworth است به نام ده ها تن از افرادی که موفق به نوبه خود تا به رزرو در رستوران مارینرز در سنگ کرن.

آشپز مشترک یک تصویر از یک پیام متنی در Instagram از مدیر رستوران و توضیح داد که آنها تا به حال 27 no-نشان می دهد در یک روز.

در عنوان زیر Ainsworth توضیح داد تلاش است که تیم او رفته بود به منظور تهیه کردن به شام که به نوبه خود در تلاش برای برجسته کردن هزینه بدون نشان می دهد.

“پس از تلاش های تیم ما را در ساخت رستوران ما یک محیط امن و پول اما و من صرف به آن را ممکن است,” او نوشت: اشاره به همسر خود, اما او با این نسخهها کار میکند.

“نا امید نمی کند و حتی قطع آن!” Ainsworth اضافه شده است.

“به کسانی که 27 نفر که فکر می کردم خوب بود نه برای امشب نشان می دهد و هیچ کس نمی خواهد شما را از دست ندهید. شما بسیار اشتباه است. ما آماده برای شما.

“رستوران روتا به حال شده است برای شما نوشته شده است. این تیم در انتظار بودند به استقبال و مراقبت از شما.”

آشپز رفت و به توضیح است که آن را ناامید کننده بود به خصوص با توجه به فشار صنعت مهمان نوازی است که در حال حاضر تحت با توجه به شیوع کروناویروس.

“چنین شرم آور شما فکر می کنید این باشه چیزی که به انجام,” او نوشت.

“ما در حال حاضر استخدام یک 132 اعضای خانواده ما ساخته نشده و یک افزونگی این مردم تکیه می کنند اما من به پرداخت وام مسکن خود را اجاره صورتحساب و بسیاری از آنها تنها درآمد برای خانواده خود را. بنابراین تعداد زیادی از مردم شما مؤثر است به مراتب بیشتر از 132 شاغل [sic].”

Ainsworth اضافه شده که هیچ نشان می دهد که طولانی شده است یک مسئله در صنعت مهمان نوازی.

“امیدوارم این پست می تواند کمک کند حتی اگر یک نفر می خواند و فکر می کند این من در واقع این است که فرد پس از آن که یک شروع است. این پست توسط insight به هزینه های واقعی از هیچ نشان می دهد.”

Ainsworth پست می آید پس از یک مشابه با سرآشپز تام Kerridge که مورد انتقاد گروهی از 27 نفر که به نوبه خود به رزرو در رستوران خود را در لندن است.

روز یکشنبه انگلیسی آشپز مشترک یک عکس از راسل کرو از فیلم 300 در کنار یک عنوان ابراز خشم خود را در هیچ نشان می دهد.

Kerridge به نام گروه رفتار “خودخواه” و “ننگین” با توجه به اینکه بسیاری از رستوران ها در حال تلاش برای شناور باقی می ماند با توجه به Covid-19.

“به 27 نفر که رزرو @kerridgesbandg و پس از آن موفق به نوبه خود در یک شنبه شب. این صنعت مانند بسیاری دیگر در آستانه سقوط,” او نوشت.

“رفتار شما شرم آور است کوته و پایین سمت راست مدعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید