Michail آنتونیو مسخره پل پوگبا را در هندبال با برونو فرناندز به عنوان منچستر یونایتد هافبک ساعت در

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Michail آنتونیو در ظاهر به تمسخر پل پوگبا را به هندبال در طول وستهام 1-1 قرعه کشی با منچستر یونایتد در بازی چهارشنبه شب – در حالی که این هافبک به تماشای او.

میلان به شدت مورد انتقاد قرار دارد اذعان پنالتی که به West Ham سرب در اولدترافورد با جام جهانی 2018 برنده به کار گرفته شده توپ در مسدود کردن آن از هدف قرار دادن صورت خود را در حالی که ایستاده در محوطه جریمه.

داشتن مسدود Declan برنج’ long-range free-kick تلاش میلان به نظر می رسد به گرفتن چهره خود را به عنوان او به زمین افتاد قیافه که او تا به حال زده شده است در این صورت برنج را تلاش.

“هنوز مطمئن شوید که چه داور داده است این بازدید او را خیط و پیت کردن در این صورت آن را نمی کند?” گفت: co-مفسر گری نویل. اما یک ویدئو دستیار داور (VAR) بررسی نشان داد که میلان موفق شده بود به منظور بالا بردن سلاح های خود را برای جلوگیری از توپ از ضربه زدن به صورت خود را و در نتیجه مجازات اعطا برابر سمت خانه.

“او اسلحه خود را تا. او در مشکل او در دردسر بزرگ, پل پوگبا,” نویل گفت. “او داده است مجازات دور پس از آن وانمود آن ضربه سر خود را.

“این است که زباله از او زباله. به فکر می کنم من احساس کمی برای او متاسفم من فکر کردم او تا به حال گرفته ضربت سخت زدن در سر. شرم آور است.

“من نمی دانم چرا VAR به دنبال آن است که طولانی صادقانه به شما بگویم آن است که یک مجازات است. او در تلاش به او خونین بینی ؟ آن است که بدون ذهن و بسیار خوشحال است و مجازات است.”

مجازات تبدیل شد توسط آنتونیو در سکته مغزی از نیمه وقت به West Ham سرب بیش از اوله گونار Solskjaer طرف و دو طرف برای بازگشت شروع نیمه دوم رو به جلو دیده می شد بحث در مورد این حادثه با ایالات هافبک برونو فرناندز.

پس از ساخته شده یک ژست است که به نظر می رسد به تقلید میلان اقدامات آنتونیو دیده می شود به خنده با Fernandes تنها برای میلان دیده می شود توسط دوربین های تلویزیونی به تماشای در پس زمینه – با یک قطعا unimpressed نگاه در چهره خود را.

سازمان دیده بان ویدیو زیر…


پوگبا بعد عذر خواهی کرد به ایالات تیمی برای دور دادن مجازات هر چند ماسون گرین امان خود خجالت توری گل به زودی پس از نیمه دوم راه اندازی مجدد که نگهداری ایالات مزیت در مسابقه به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

“پل برگزار شد دست خود را دانستن او گرفته اند باید آن را در احساسات بیش از حد” گفت: مدیر Solskjaer.

“اما آن را به پرواز در او در 100 مایل در ساعت. این یک واکنش طبیعی است.”

ایالات نشستن سوم لیگ برتر جدول با فقط یک بازی باقی مانده نیاز پیشی گیرد و چلسی در تفاضل گل پس از بلوز دچار 5-3 شکست لیورپول در شب چهارشنبه. لستر سیتی تنها باشگاه که می تواند به جلوگیری از آنها را از کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان با روباه فقط یک نقطه در جایگاه پنجم و میزبانی ایران در روز پایانی فصل این جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید