Michaela Coel می گوید فکر کردن در مورد تجربه های خود از نژادپرستی در حال رشد در بریتانیا ‘به ارمغان می آورد به اشک’

Michaela Coel است به یاد می آورد نژادی و سوء استفاده او را تجربه کرده است در طول زندگی خود گفت که برخی از مردم “کور” به نژاد پرستی.

در مصاحبه اخیر خود با GQ , مجله, Coel سوال شد در مورد اینکه آیا او دچار نژاد پرستی در حال رشد در بریتانیا است.

خالق بزرگ سیاه و سفید دیک من ممکن است شما را از بین ببردکه رشد در شرق لندن گفت که فقط فکر کردن در مورد موارد نژادپرستی او را از طریق رفته باعث می شود او را گریان.

“من بسیاری است که از آن به من ارمغان می آورد به اشک به فکر می کنم در مورد, بنابراین من نمی خواهم برای به اشتراک گذاری آنها را از آنجا که آنها در حال دردناک,” او گفت:.

“من همچنین متوجه است که در حالی که بسیار آگاه مستقیم تهاجمی اشکال نژادی, سوء استفاده نژادی و خشونت و حتی پلیس بازجویی که من تا به حال در زندگی من با هیچ سابقه کیفری – من تا به حال برخورد با پلیس و بد برخورد – وقتی که من فکر می کنم در مورد نژادی و سوء استفاده است که من با تجربه بیش از این دوره از زندگی من من هم درک که همه عمیقا آسیب دیده.”

32 سال از ابراز نظر است که اگر کسی می گوید که آنها باور نمی کنم نژادپرستی وجود دارد “شما بسیار دچار آسیب های روانی فرد و ضربه ساخته شده است که شما نابینا به آنچه در جریان است درست در مقابل شما”.

“آنها نمی بینیم که آنها کور,” او اضافه شده است. “این چیزی است که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر است که خیلی بیشتر در مورد از برخورد با کسی که شاید تظاهر نمی شود نژادپرستانه و یا عمدی این نفرت است.”

Coel به یک حکایت در مورد یک دوچرخه سوار او به تازگی کشف در حالی که آهسته دویدن, که تا به حال یک زندگی توجه به نشانه های متصل به پشت او.

دوچرخه سوار جوان زن سفید شد “تمسخر” توسط افراد دیگر Coel گفت که بی درنگ “با سرعت بالا برای گرفتن با او” و او بگوید “من از شما sis!”

در طول مصاحبه آدامس ستاره همچنین صحبت در مورد راه های که در آن حوادث در زندگی خود را تحت تاثیر قرار من ممکن است شما را نابودمی کشد که تم ها مانند تجاوز جنسی.

Coel صحبت از تجاوز جنسی در سال 2018 را ترسیم که او متوجه آنچه اتفاق افتاده بود پس از تجربه یک فلاش بک که رخ می دهد نیز به شخصیت او Arabella در برنامه های تلویزیونی.

وقتی پرسید که توسط GQ آنچه او “روند شفا” بود پس از حمله Coel اعلام کرد که بهبودی در حال انجام است.

“این واقعا هرگز متوقف” او اعلام کرد. “این یک خط از Hugo Blick نشان می دهد [زمین سیاه Rising]. گذشته نیست همیشه واقعا گذشته. شما باید یاد بگیرند که برای مدیریت آن است. و آن را با شما باقی می ماند. شما باید برای یادگیری به قدرت بیش از این چیزی به جای آن داشتن قدرت از شما.

“در حال حاضر من سعی کنید به نگه داشتن همه چیز در زندگی من مانند مدیتیشن. من شروع به گرفتن به یوگا بسیار زیادی بود که واقعا مفید” Coel گفت. “گذراندن وقت با دوستان و نوشتن نشان می دهد واقعا مفید بود.”

اما Coel اذعان کرد که او بخواهد او گرفته شده بود “شکستن”.

“این چیزی است که من فکر می کنم باید شتاب بسیاری از مراحل در نظر چگونه شما مقابله با تروما. من فکر می کنم اگر شما لازم نیست که یک ثانیه برای متوقف کردن و تجزیه و تحلیل که در آن شما ممکن است احساس کنید و چگونه شما انجام می دهند و سپس آن را می تواند مشکل ساز” بازیگر اعلام کرد.

“من واقعا نمی توانید که فرصتی که به معنای زمان من آمد به نوشتن آن وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من تا به حال به unpick در مورد از دست رفتن چهار سال از زندگی من است.”

اگر شما تجربه تجاوز جنسی, شما می توانید تماس ملی خط تلفن است که در اجرا با بحران تجاوز در جنوب لندن با تماس 0808 802 9999. خط تلفن باز است هر روز از 12 تا 2.30 بعد از ظهر و از 7ساعت به 9.30 pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>