Michaela Coel می گوید: کلمه ‘مسئولیت’ تبدیل ‘تابو’ هنگامی که بحث در مورد نوشیدنی که مشخصی

Michaela Coel صحبت کرده در مورد اینکه او چگونه درک تجربه خود را از درد و رنج تجاوز جنسی پس از نوشیدن بود مشخصی را بیان کرد که کلمه “مسئولیت” را تبدیل به “تابو”.

Coel تحسین BBC سری من ممکن است شما را از بین ببرد شرح زیر است شخصیت او Arabella او به عنوان copes با پس از اینکه مورد تجاوز قرار گرفته پس از اینکه دارو در صحنه یادآور خالق خود زندگی است.

در طول یک ظاهر اخیر در اقتصاد‘s, پادکست, Coel مورد تجربه خود را در مقایسه با شخصیت او توضیح داد که چگونه او “به دست آورد برخی از مرتب کردن بر اساس قدرت” هنگامی که به دنبال به عقب بر مجموعه ای از وقایع است.

در حالی که 32 ساله را در تلویزیون نشان می دهد زمان بوده است برای تجسم خود را از موضوعات از جمله تجاوز جنسی و رضایت برخی از انتقاد در نظر او ساخته شده در پادکست نشان می دهد که قربانیان باید برخی “مسئولیت” در هنگام بررسی وقایع که منجر به نوشیدنی های خود را در حال مشخصی.

Coel شروع شده توسط بیان کرد که آن را “صدا نمی right” اگر کسی می گوید “شما باید به تماشای نوشیدنی خود را” پس از یک فرد سالم به یک حمله.

“اما اگر شما را به خودتان زمزمه در برخی از نقطه در طول درمان خود را” اگر من تا به حال تماشا شوهر, نوشیدن, این رخ نمی داد,’ شاید آن را نمی کند تا ترسناک. این فقط یک واقعیت است” Coel گفت.

این بازیگر در ادامه بیان کرد که در حالی که مردم به طور معمول دیده بان نوشیدنی های خود را “به طور مداوم” و یا نگه داشتن چشم در bartenders زمانی که آنها در حال ریختن نوشیدنی “واقعیت این است که اگر شما خود را در حال تماشای نوشیدنی شما را دیده اند کسی قرار دادن برخی از چیزهایی که در آن”.

“هنگامی که شما شروع به دنبال در آن واقع شما ببینید یک منطقه خاکستری که در آن شامل شاید این کلمه که تبدیل به بسیار تابو در اطراف این موضوع,” او گفت:.

“و من درک می کنم که چرا آن را تابو و آن را به همه پشت تا هنگامی که کلمه می آید. آن کلمه ترسناک: مسئولیت است.”

Coel اعلام کرد که در حالی که او است بنحوی که شخصیت او آرابلا “مسئول آنچه اتفاق افتاده است به او” او “می توانید پیدا کنید که در آن صحنه وقتی نوشیدنی بود مشخصی او می تواند خودش را پیدا نمی ناتوان”.

“زمانی که شما جرات به چهره است که برای من, من شخصا به دست آورد برخی از مرتب کردن بر اساس قدرت” کارگردان مشخص شده است.

“من نمی دانم چرا, اما زمانی که من خودم فقط نگاه کنید و بروید و در آنجا بود که دقیقه ای که شاید من به دنبال جای دیگری برای دوم آن می بوده ام و زمانی که آن اتفاق افتاده است’.”

Coel اعلام کرد که در نظر او این شیوه تفکر “قرار نیست هر گونه سرزنش” بر روی خودش است.

اما, در نظر او, “برای محافظت از هر کسی از آن لحظه است که برای نگه داشتن کسی که یک نوزاد”.

“شما آنها را تنها دیدن آن را از نمایی دو بعدی است که در آن یک قربانی و یک جنایتکار و مجرم همه چیز و شما هیچ چیز نیست. همه چیز برای شما اتفاق افتاده است. اما این چنین ناتوان از راه دیدن زندگی” Coel گفت.

چند نفر در پاسخ به اظهارات Coel در توییتر ابراز مخالفت خود به خود ديد.

“وجود دارد یک جنایتکار یک درنده و وجود یک قربانی پایان. قربانی هیچ مسئولیتی در قبال وضعیت که در آن نوشیدنی های خود بود مشخصی” یک فرد گفت: در پاسخ افزود: “من امیدوارم که شما قبول هیچ مسئولیتی در قبال این اقدامات بیمار شکارچیان.”

“شما لازم نیست مسئولیت این اقدامات از مجرم. وقتی که می آید به مسائلی مانند تجاوز به عنف و غیره وجود دارد یک قربانی و مجرم و نه قربانی گرفتن مسئولیت برای شخص دیگری اقدامات” دیگری گفت.

شخص دیگری پاسخ داد: “من درک می کنم که مسئولیت چیزی است که همه ما نیاز دارند اما در این وضعیت بسیار دشوار و نفرت انگیز به گوش کسی نشان می دهد که اگر شما تا به حال مسئولیت بیشتری که چیزهای بد مثل تجاوز نمی خواهد اتفاق می افتد به شما. در واقع دیوانه.”

یکی دیگر از کاربر توییتر گفت که در حالی که آنها مخالف با Coel رویکرد “اگر این است که چگونه او را انتخاب کرده است به انتخاب خودش و حرکت پس از آن خوب است برای او”.

شخص دیگری نوشته است که آنها احساس به همان شیوه به عنوان Coel, به tweeting: “این است آن! بسیاری از تروما صدمه کمی کمتر که من شروع به گرفتن مسئولیت برای من درد من هنوز هم قربانی, اما من دیگر نمی توانم خودم را به عنوان یک قربانی درمانده.”

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره برای افراد مبتلا به تجاوز و سوء استفاده جنسی در بحران تجاوز و یا شما می توانید تماس بگیرید و ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن در 0808 2000 247

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید