Michaela Coel مقایسه حادثه در مجموعه ای از آدامس برای بودن در ‘کشتی’

Michaela Coel است و در مقایسه با یک حادثه در مجموعه ای از جویدن آدامس به بودن در یک “f*** * * * در’ کشتی برده”.

صحبت به کرکس در مورد کانال 4, کمدی, که زد برای دو فصل از سال 2015 تا 2017 و به تازگی به Netflix, بازیگر و نویسنده نشان داد که مبارزات او مواجه پشت صحنه در نشان می دهد.

Coel به یاد می آورد یک لحظه خاص در روز اول در مجموعه ای که در آن پنج نفر از این نمایش را سیاه و سفید بازیگران اعضا مجبور شدند برای به اشتراک گذاشتن یک تریلر در حالی که یک بازیگر بود یکی برای خودش مقایسه صحنه به “f*** * * * در’ کشتی برده”.

توصیف خودش “طوفان” به دفتر شرکت تولید Fremantle او ادامه داد: “در آن لحظه من بود” این شرم آور است.’ در حالی که ظروف سرباز یا مسافر است که در خارج شما نشسته اینجا clueless.”

در حادثه ای دیگر Coel و شرکت ستاره Kadiff Kirwan توصیف لحظه ای که Coel ابراز نا امیدی مدیر تام مارشال برای اشاره به مهمان بازیگران سینتیا Erivo و Ronke Adekoluejo به عنوان “دوقلوها” به جای استفاده از نام خود را.

“او فریاد زد: او را مانند او در مدرسه, کودک, به نقطه ای که او از لحاظ جسمی ناراحت شدم و به سمت چپ مجموعه” Kirwan گفت: با Coel توضیح داد: “این احساس به عنوان اگر هر روز که من تا به حال صرف بدست آوردن احترام از خدمه و بازیگران فقط به حال ناپدید شده است.”

در یک بیانیه مستقلمارشال گفت: “آن را فشرده و گاهی اوقات به چالش کشیدن ساقه اما من می گویم که همه ما (از جمله خود من) آموخته زیادی در این فرآیند است. عبور سیم در مجموعه ای که روز حل و فصل شد به سرعت و با آرامش و من هیجان زده بود دوباره استخدام Michaela و دیگر تولید کنندگان به کار دوباره در سری دوم از یک سال بعد.”

Coel ادعا می کند که از او خواسته می شود یک تهیه کننده اجرایی در نشان می دهد اما رد شد و گفت: “تولید دفتر احساس جای من هیچ دسترسی به: میله پرده پشت که در آن عیسی مسیح است خانه. شما بیا به من تریلر هر زمان که شما نیاز به چیزی اما من نمی تواند دسترسی شما… من فکر می کنم آن را با حرص و طمع است.”

صحبت در مورد تصمیم او را یک تهیه کننده اجرایی Kirwan گفت: “شما در حال تلاش برای پیاده کردن با این کمی خرده نان. آن را مانند او ساخته شده است این خانه و به کلید به کسی و آنها قفل شده است و او را از اتاق های مختلف در خانه خود است که مطلق bulls***.”

مستقل است و با نزدیک شدن Fremantle برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>