مایکل فلپس باز کردن در سلامت روان مبارزات در فیلم جدید کارگردان معروف در المپیک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

المپیک نماد مایکل فلپس کمک به قرار دادن یک نور افکن در سلامت روان با ظاهر شدن در یک مستند جدید بحث خود را در چالش با تندرستی.

سری صحبت خواهد کرد به بالا-پروفایل ورزشکاران المپیک که تجربه هر دو “بالا و پایین از رقابت در مرحله ملی”, توضیح می دهد People.com.

وزن طلا خواهد شد به نمایش در HBO و فلپس نشان داد در مصاحبه با امروز که آن را در زمان او مدت زمان طولانی متوجه باشید که افراد دیگر در شرایط مشابه نیز در زمان تلاش.

“وجود دارد بسیاری از ما وجود دارد که واقعا در حال مبارزه,” او گفت:. “آن زمان پنج المپیک برای من واقعا آن را ببینید.

“من فکر می کنم من که در حالت روانی است که من که قرار بود به سال 2016 به من اجازه داد که فرصت باز به فعل و انفعالات است که من تا به حال با ورزشکاران دیگر که منجر به این باور است که دیگران وجود دارد که در حال مبارزه و تلاش بسیار سخت است.”

فلپس که موفق به کسب 23 مدال طلا در حرفه خود ارائه افکار خود را در مورد چرا ورزشکاران ممکن است مبارزه با بهداشت روانی با وجود موفقیت در ورزش خود را.

او امیدوار است این فیلم مستند که به ضرب گلوله در یک “خام” دولت خواهد شد در سراسر چقدر دشوار بود برای او در زمان و امیدوار است این کار باعث تشویق بیشتر مردم به بحث در مورد مسائل خود را.

“این وحشی بود برای دیدن که من تنها نبود” او ادامه داد. “اما آن را نیز به من احساس خوبی به این دلیل که افراد دیگر وجود دارد که می تواند کمک به درک ‘آن را خوب نمی تواند خوب’.”

مستند پخش در HBO از 29 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید