مایکل کیتون در مذاکرات به عنوان بازگشت بتمن پس از 28 سال

مایکل کیتون گزارش شده است که در مذاکرات به تلافی نقش بتمن در آینده فلش فیلم.

این بازیگر پیش از این به عنوان شخصیت در تیم برتون بتمن (1989) و بازگشت بتمن (1992).

فلش تمرکز خواهد رعد و برق سریع ابرقهرمان, بازی های برگزار شده توسط ازرا میلر ساخته شده است که اولین بازی خود را در Batman v Superman: Dawn of Justice و به نظر می رسد دوباره در لیگ عدالت.

با توجه به گزارشات طرح را به چشم پوشی از این دو فیلم است که به دنبال بتمن بازگشت به جوئل شوماخر کارگردانی بتمن برای همیشه لطفا برای و Batman & Robin. داستان خواهد شد در سال 2011 طنز سریع ، که در آن فلش سفر به عقب در زمان برای نجات مادر خود زندگی است.

اگر این مذاکرات اثبات موفقیت این خواهد بود که اولین بار, منی پاش, بازی محبوب caped crusader از سال 1992. در سال های اخیر, او به نظر می رسد به عنوان مارول supervillain کرکس در سال 2017 را Spider-man: بازگشت به خانهو به عنوان یک بازیگر شناخته شده برای نقش بتمن-مانند ابرقهرمان در Birdman 2014.

پس Keaton چپ بتمن حق رای دادن تعدادی از بازیگران دیگر که پا به بازی محبوب caped crusader برای سطوح مختلف از تحسین از جمله وال کیلمر, جورج کلونی, کریستین بیل و بن افلک.

رابرت پتینسون است به آینده بازیگر را به مانتل زمانی که او ستاره در مت ریوز بتمن.

افلک بتمن را نیز بازگشت به صفحه نمایش در HBO و حداکثر آن را به عنوان نشان داد که کارگردان زاک اسنایدر داده شده است متهور به ویرایش مجدد لیگ عدالت به یک دیگر قطع شده است. طرفداران شده بود خواستار آزادی این به اصطلاح “اسنایدر برش” پس از فیلم اصلی premiere.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید