مایکل کریک می گوید منچستر یونایتد هافبک است همه چیز در مورد پل پوگبا و برونو فرناندز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بازیکن سابق و مربی تیم فعلی مایکل کریک می گوید منچستر یونایتد ستاره خط میانی جفت پل پوگبا و برونو فرناندز با هم می تواند بازی و رشد است.

وجود دارد مقدار صحبت از پتانسیل خروج برای فرانسه در جام جهانی-برنده در حالی که او در کنار طریق آسیب و تیم جدید خود را-mate تحت تاثیر قرار گرفته و پس از نقل و انتقال ژانویه.

اما از آنجا که لیگ برتر را راه اندازی مجدد آنها به سرعت ثابت آنها می توانید تابع را با هم و تحت تاثیر قرار دادن با آوردن بهترین در هر یک از دیگر بر روی زمین کریک احساس می کند.

“این قابل فهم است که چرا بسیاری از سوالات می تواند آنها با هم بازی’ زیرا آنها دو فوق العاده استعداد” کریک گفت: به ESPN. “ما احساس می کنیم ما رو واقعا خوب تعادل در خط میانی بین همه بیابان واقعا….”

کریک بیشتر توضیح داده هر چند که این فقط در مورد که جفت شدن—ایران باید مقدار زیادی از گزینه های هافبک و همه در حال کمک به های اخیر برنده است.

“این نوع از ناعادلانه به آنها تنها از پرسیدن ‘می توانید آنها با هم بازی’ به این دلیل که پسران دیگر انجام داده اند یک کار فوق العاده و زیادی را به می گویند به عنوان به خوبی.

“البته بحث در مورد برونو و پل و من مطمئن هستم که آنها با هم می تواند بازی. همین دلیل است که آنها هر دو در اینجا در این باشگاه است و من مطمئن هستم که آنها به دنبال به جلو به آن است. اما به عنوان برونو و پل را کاملا درک من گفت آن است که نه فقط در مورد آنها.

“ما باید بسیاری از گزینه های دیگر با بیابان که در حال حاضر ثابت شده است آنچه که آنها را به این تیم است. این هیجان انگیز است که. همه آنها را به چیزی متفاوت و تمام نقاط قوت خود است.”

ایران در حال هل دادن لیگ قهرمانان برای فصل آینده و نیز با هدف کسب جام در جام حذفی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>