میکا ریچاردز باعث پرشور سخنرانی در مورد چگونه به مقابله با نژاد پرستی پس از سفید زندگی ماده هواپیما ارائه می شود شکست برای تغییر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

میکا ریچاردز ساخته شده است یک سخنرانی پرشور در مورد چگونه به مقابله با نژاد پرستی پس از یک هواپیما نمایش یک زندگی ماده بنر تحت الشعاع منچستر سیتی پیروزی برنلی.

هواپیما دیده می شد بالاتر از آرسنال فقط قبل از شروع مسابقه به عنوان بازیکن از هر دو طرف در زمان زانو به عنوان بخشی از لیگ برتر حمایت به سمت سیاه زندگی مهم جنبش است.

و ریچاردز اصرار دارد آن را نشان می دهد قابل توجهی وجود دارد کار باید انجام شود قبل از نژادپرستی ریشه کن شود در حالی که شفاعت با کسانی که طنین انداز با پیام بر روی هواپیما خود را توضیح دهد.

“برنلی آمده اند و آن را محکوم اما این نشان می دهد که صحبت من به بسیاری از مردم که می گویند, ‘همه که اتفاق می افتد در امریکا اتفاق نمی افتد در انگلستان'” ریچاردز گفت: آسمان ورزشی.

“آن را ثابت کرد امروز که من می دانم آن یک اقلیت کوچک اما آنها را احساس می کنید مانند آن است. من نمی خواهم به مبارزه با آتش با آتش, من می خواهم به آموزش مردم است.

Michah ریچاردز صحبت های عاشقانه در مورد مقابله با نژاد پرستی (Sky Sports)

“من دوست دارم بدانم خلبان انجام سفید زندگی موضوع مطمئنا که برای رفتن از طریق کسی. این فرآیندهای مختلف را که اتفاق می افتد.

“من می خواهم به آنها را ببینید و به آنها صحبت می کنند و از آنها بپرسید:” آیا احساس می کنید این راه ؟ برای من توضیح دهد که چرا شما احساس می کنید این راه؟’

“من به ارمغان آورد تا در میان بسیاری از مردم و بسیاری از مردم سفید. من واقعی در قلب من است.

“بنابراین من نمی فهمم چرا مردم در واقع این راه احساس.

“تا زمانی که ما درک می کنیم که چرا هیچ چیز در حال رفتن به تغییر. ما می توانیم پوشیدن پیراهن ما می توانید انجام دهید Black Lives Matter تظاهرات و ما در حال بهتر شدن است.

“اما آن را به شما نشان می دهد که امروز اگر چه آن را یک اقلیت کوچک, آن را هنوز هم اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید