Mercedes-Benz Redsun Hypercar
عکس های اعتباری: Wayne یونگ
آیا آن را نمی بزرگ اگر خودروهای برقی می تواند شارژ خود را در حالی که شما در حال رانندگی? دیدار با مرسدس بنز Redsun. طراحی شده توسط وین یونگ شکل اینده این hypercar بود با الهام از مرسدس بنز آرم و دارای یک بدنه قرمز رنگ پانل های خورشیدی. کل آرایه های خورشیدی به طور خودکار آهنگ پس از آن زمانی که خودرو پارک شده است برای حداکثر انرژی مجموعه است. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


Mercedes-Benz Redsun Hypercar
Mercedes-Benz Redsun Hypercar
Mercedes-Benz Redsun Hypercar
Mercedes-Benz Redsun Hypercar
Mercedes-Benz Redsun Hypercar
همه موتورهای الکتریکی ساخته شده به طور مستقیم به هاب چرخ کامل با دو قطب الکتریکی در پایان هنگامی که به قدرت می رسد کویل آن آغاز می شود نخ ریسی با توجه به میدان الکترومغناطیسی. در معرض شاسی تضمین می کند که انتقال قدرت دریافت مناسب جریان هوا در حالی که در داخل وجود دارد را “معلق در هوا” صندلی متصل به مرکز قاب.

LEGO Technic Dragster 42103 Pull-Back Racing Toy Building Kit, New 2020 (225 Pieces)
LEGO Technic Dragster 42103 جلو و پشت اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (225 قطعه)

  • آن را همیشه در روز مسابقه با این 2-در-1 LEGO Technic Dragster جلو و پشت ماشین اسباب بازی که بازسازی به سرد و گرم میله!
  • بچه ها می توانند یاد بگیرند که چگونه یک dragster کار می کند و سپس قفل در wheelie نوار برای انجام قلب پمپاژ wheelies و یا تلاش برای برنده شدن رکورد سرعت!
  • جلو و عقب و انتشار آن واقعا که ساده است; حتی اتومبیل های جوان قادر خواهد بود برای از نو خلق هیجان و سرعت در روز مسابقه و آنها می توانند خود را بازسازی Dragster به جلو-عقب لگو میله داغ!
  • این 2-در-1 LEGO Technic ماشین مسابقه اسباب جرقه تخیل ارائه می دهد بی پایان ساخت-و-بازی بازی های سرگرم کننده و خلاقیت پر, تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان سنین 7+ که مانند ساختمان, چالش ها, میله های داغ و جلو و عقب ماشین اسباب بازی
  • هنگامی که ساخته شده از لگو Dragster اقدامات بیش از 12″ (32 متر) طول 4″ (12 سانتی متر) بالا و 3″ (10 سانتی متر) گسترده ای در ساخت این ساختمان اسباب بازی فقط به اندازه مناسب برای مسابقه روز نقش بازی