خرید رپورتاژ

Mercedes-AMG Silver Echo SLR Stirling Moss
عکس های اعتباری: Costas Phouphoullides
انگلیسی مسابقات فرمول یک راننده Stirling Moss به تازگی در گذشت, اما دستاوردهای خود را هرگز فراموش نخواهد شد. بازگشت در سال 2009 مرسدس بنز نشان داد SLR Stirling Moss که با استفاده از یک بادپا طراحی می کند که شامل یک سقف یا یک شیشه جلو اتومبیل. این بود که آخرین سری از مک لارن SLR ساخته شده تحت همکاری بین مرسدس بنز و مک لارن, تا زمانی که مک لارن اعلام کرد خود را نهایی نسخه از SLR در اواخر سال 2010. ادامه مطلب برای دیدن طراح کوستاس Phouphoullides را در یک نسخه مدرن.


Mercedes-AMG Silver Echo SLR Stirling Moss
Mercedes-AMG Silver Echo SLR Stirling Moss
Mercedes-AMG Silver Echo SLR Stirling Moss
فقط آن را در سال 2009 همتای این نسخه مدرن به نام AMG GT نقره ای اکو است بادپا یک ظاهر طراحی شده و دارای آیرودینامیک بینی که می کشد هوا از طریق موتور در حالی که همچنین ارائه اضافه شده downforce. اصلی طراحی شده توسط یک سوپر 5.4 L SLR AMG موتور V8 تولید 651 اسب بخار می کند و 0-62 مایل در ساعت در 3 ثانیه, بنابراین ما می خواهم تصور نقره اکو که بسیار سریعتر.

فروش

LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096 Race Car Building Set STEM Toy for Boys and Girls Ages 10+ features Porsche Model Car with Toy Engine (1,580 Pieces)
LEGO Technic پورشه 911 RSR 42096 مسابقه, ماشین, مجموعه ساختمان های بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران سنین 10+ ویژگی های پورشه مدل ماشین با موتور (1,580 قطعه)

  • کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق را به ساخت و بررسی فوق العاده سریع LEGO Technic پورشه 911 RSR ماشین اسباب بازی, این مسابقه, ماشین, مجموعه, با صحبت رینگ و طرح های سفارشی را می توان به عنوان یک ماشین اسباب بازی کلکسیونی برای بزرگسالان و یا به عنوان مناسب بنیادی اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان
  • این ماشین مدل کیت شامل جزئیات واقعی در سراسر پورشه ماشین اسباب بازی مانند آیرودینامیک بدنه, کار, فرمان, مسیر, نقشه, & more, Plus, سفید این ماشین اسباب بازی می آید با یک اسباب بازی موتور ساخت آن را سرگرم کننده مهندسی اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان
  • این LEGO Technic مجموعه شامل یک ماشین ورزشی است که منحصر به فرد بدل از پورشه 911 RSR ماشین مسابقه شده است و توسعه یافته در همکاری با پورشه این ماشین اسباب بازی playset را به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان احساس مانند آنها در وسط یک مسابقه نسکار!
  • این لگو تکنیک پورشه 911 RSR 42096 ساختمان کیت ساخته می شود همراه با سایر اصلی بازی لگو و لگو ساختمان آجر کودکان و بزرگسالان می توانند با هم برای ساعت از ساختمان تفکر و تخیلی بازی
  • این 1580 قطعه ماشین مسابقه ساخت کیت شامل یک پورشه 911 RSR مدل ماشین که اقدامات بیش از 5 اینچ (13 سانتی متر) بالا 19 اینچ (50 سانتی متر) طول و 7 اینچ (20 سانتی متر) عرض این خودرو با ساختمان آجر بزرگ برای دختران و پسران در سن 10+


SLR Stirling Moss در واقع رفت و به تولید در ماه ژوئن سال 2009 پس از SLR اسب سواری متوقف شد که در آوریل 2009. 75-واحد برنامه ریزی شده برای تولید تکمیل شد در دسامبر 2009. وجود دارد یک نکته: SLR Stirling Moss در دسترس بود و تنها برای خرید موجود SLR صاحبان و هر خودرو هزینه بیش از $1 میلیون دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im