Meghan Markle بهترین دوست جسیکا Mulroney است نشان می دهد تلویزیون axed بیش از سفید امتیاز ردیف

جسیکا Mulroney تا به حال او را نشان می دهد تلویزیون axed و اخراج شده اند از نقش خود به عنوان یک سبک مد بیش از

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

جسیکا Mulroney تا به حال او را نشان می دهد تلویزیون axed و اخراج شده اند از نقش خود به عنوان یک سبک مد بیش از یک سطر در مورد امتیاز سفید با سیاه رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار.

در چهارشنبه, شیوه زندگی, وبلاگ نویس, ساشا اکستر مشترک 11 دقیقه ویدیو در Instagram که در آن او ادعا کرد Mulroney که دوستان با دوشس ساسکس "در زمان جرم" به "بسیار کلی فراخوانی برای اقدام" برای مردم برای پیوستن به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

اکستر ادامه داد: "آنچه بعد اتفاق افتاد یک سری بسیار مشکل ساز رفتار و antics که در نهایت منجر به [Mulroney] من ارسال یک تهدید در نوشتن تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه 3 خرداد".

سبک زندگی تاثیر گذار توضیح داد که او و Mulroney استفاده می شود به دوستان نزدیک و در حالی که او "به هیچ وجه خواستار جس یک نژادپرست" است که او "به خوبی آگاه از ثروت او را درک قدرت و امتیاز به خاطر رنگ پوست او".

"که من و دوستان به او اعتماد به نفس برای امرار معاش در نوشتن" اکستر اضافه شده قبل از مراجعه به ارز به عنوان "کتاب درسی امتیاز سفید".

اکستر در ادامه با این ادعا که Mulroney "هرگز" می خواستم به استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و ماده "آیا احساس نمی کند که او نیاز به".

"بهترین دوست او است مسلما یکی از معروف ترین زنان در جهان," او اضافه شده است. "من فقط آن را دریافت".

اکستر ادعا می کند که Mulroney اقدام به بد دهان خود را به برخی از برندها و شرکت هایی که او با این نسخهها کار میکند.

تاثیر گذار مدعی است که Mulroney ارسال پیغام زیر به او: "من نیز صحبت به شرکت ها و مردم در مورد راه شما با من برخورد ناعادلانه. شما فکر می کنید صدای شما در حالی که آن را تنها مسائل اگر به شما ابراز آن را با مهربانی و بدون شرمندگی افرادی که به سادگی در تلاش برای یادگیری است. موفق باشید."

Mulroney ارسال شده یک عذرخواهی به اکستر در Instagram در روز پنج شنبه.

"به عنوان برخی از شما ممکن است را دیده اند, @sashaexeter و من تا به حال یک اختلاف" او آغاز شد.

"او به حق به نام من برای انجام کافی نیست که آن را به درگیر شدن در کارهای مهم و مشکل مکالمه در اطراف نژاد و بی عدالتی در جامعه ما است.

"من آن را شخصا و این اشتباه بود. من می دانم که من نیاز به انجام بهتر. کسانی از ما با یک پلت فرم باید استفاده از آن را به صحبت کردن."

Mulroney افزود که او قصد تهدید اکستر امرار معاش.

"ما تا به حال یک اختلاف نظر و آن را از دست. برای من که متاسفم," او گفت:.

Mulroney افزود: "من قصد دارم برای استفاده از این زمان به منعکس کننده یادگیری و گوش دادن. من نیز خواسته ساشا اگر او خواهد بود مایل به گرفتن بیش از حساب من هر زمان که او راحت است و به داستان خود را.

"کار واقعی از آوردن تغییر فراتر از Instagram و من می خواهم همه شما را به می دانم که من متعهد به استفاده از هر پلت فرم و منبع در دسترس به من برای ادامه کار مهم ضد نژاد پرستی. من امیدوارم که شما ادامه خواهد داد به من نگه پاسخگو باشد."

با توجه به یک تصویر ارسال شده به اکستر را Instagram داستان او که ادعا می شود یک تصویر از پیام های مستقیم Mulroney است پس از خصوصی تهدید اکستر با اقدام قانونی.

(Instagram/@SoSasha)

این تصویر نشان می دهد یک پیام مستقیم گفته های ارسال شده توسط Mulroney که می خواند: "مسئول کت و شلوار. موفق باشید [sic]".

در روز پنج شنبه Mulroney از کار اخراج شد CTV برنامه من ازنو.

"از آنجا که اخیر انجام شده توسط یکی از ما نشان می دهد میزبان جسیکا Mulroney, درگیری با تعهد ما به تنوع و برابری CTV حذف کنم ازنو from تمام بل کانال های رسانه های و سیستم عامل های موثر بلافاصله" بیانیه ای از CTV گفت.

علاوه بر این کانادا فروشگاه خلیج هادسون است اعلام کرد که از کار اخراج شده بود Mulroney خود را به عنوان مد و لباس عروس, متخصص "در پرتو حوادث اخیر".

Mulroney, و Meghan Markle گزارش ملاقات کرد در حالی که دوشس بود فیلمبرداری ما قانونی درام مناسب.

کانادا سبک سه فرزند انتخاب شدند به عنوان ساقدوش عروس و صفحه پسران برای Meghan عروسی به دوک ساسکس در سال 2018 است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب