Meghan Markle می گوید که خود راضی در مورد نژاد پرستی باعث می شود مردم همدست’ در زیر تماس بگیرید Black Lives Matter تظاهرات

دوشس ساسکس گفته بودن خود راضی در مورد نژاد پرستی باعث می شود “مردم همدست”.

در یکشنبه 1 تیر, Meghan Markle و شاهزاده هری در یک تماس تصویری سازماندهی شده توسط ملکه مشترک المنافع اعتماد شکل گرفته است که یکی از شبکه های هفتگی جلسات تنظیم در پاسخ به رشد سیاه زندگی مهم جنبش است.

تماس دیدم زن و شوهر صحبت با رهبران جوان از خانه خود در لس آنجلس در مورد انصاف و عدالت و حقوق برابر.

هری و مگان بودند پیوست Chrisann جارت از بنیانگذاران ما تعلق دارند که رهبری افراد جوان که مهاجرت به انگلستان Alicia والاس مدیر برابری باهاما مایک Omoniyi بنیانگذار حس مشترک شبکه و عبداللهي Alim که منجر مجمع جهانی اقتصاد جهانی راننده.

در طول مکالمه Meghan صحبت آشکارا در مورد نژاد پرستی و مردم چگونه باید اذعان کرد نقش آنها در از بین بردن آن گفت: “آن را حتی در لحظات بزرگ آن را در لحظات آرام که در آن نژادپرستی و تعصب ناخودآگاه نهفته است و آن کسانی که تفاوت های ظریف است که باعث می شود آن را گیج کننده برای بسیاری از مردم به درک نقش آنها در بازی است که یا منفعلانه و یا به طور فعال.

“در مردم خوشنودی آنها همدست است و من فکر می کنم این تغییر است که ما شاهد به” این به اندازه کافی برای فقط یک تماشاچی “و می گویند:” خوب این من نبودم ” و این چیزی است که من فکر می کنم بسیار آشکار در آنچه شما احساس از مردم فوران اطراف آن به قتل جورج فلوید. این بود که این نبود همیشه اتفاق می افتد این است که آن را به سر در یک زمان هنگامی که مردم فقط گفت: “به اندازه کافی”.”

دوشس همچنین صحبت در مورد اهمیت برابری و چگونه مردم نیاز به فشار از طریق یک “ناراحت کننده” فاز برای رسیدن به آن گفت: “ما در حال رفتن به باید کمی ناراحت کننده در حال حاضر به دلیل آن را تنها در هل دادن از طریق آن ناراحتی است که ما را به طرف دیگر از این و پیدا کردن محل که در آن جزر و مد بالا برد همه کشتی ها.

“برابری قرار نیست هر کسی که در پشت آن قرار می دهد همه ما در همان جای پا است که اساسی حقوق بشر.”

هری که در هفته گذشته برشمرد تعهد شخصی خود را برای مقابله با نژادپرستی نهادی اضافه شده است که که خطاهای گذشته است نیاز به توان اذعان کرد در سراسر کشورهای مشترک المنافع به منظور حرکت رو به جلو است.

“وجود دارد هیچ عطف بازگشت در حال حاضر همه چیز در حال آمدن است به سر” او گفت:. “هنگامی که شما نگاه در سراسر کشورهای مشترک المنافع, هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم به جلو حرکت می کند مگر اینکه ما اذعان گذشته است.

دوشس ساسکس است گفت: مردم در حال رفتن به باید یک کمی ناراحت کننده’ در سفارش به آدرس نژاد پرستی (PA)

“بسیاری از مردم انجام داده اند چنین یک کار باور نکردنی از اذعان به گذشته و تلاش برای حق کسانی که اشتباهات, اما من فکر می کنم همه ما اذعان بسیاری وجود دارد و هنوز هم بیشتر به انجام.

“این آسان نخواهد بود و در برخی موارد آن را به راحت شود اما این باید انجام شود چرا که حدس بزنید چه, همه منافع است.”

سلطنتی رفت و به آدرس مسئله ناخودآگاه تعصب و مشترک خود را از دیدگاه خود گفت: “ما نمی توانیم انکار و یا نادیده گرفتن این واقعیت است که همه ما تحصیل کرده اند به دیدن جهان متفاوت,” او گفت:.

شاهزاده هری و مگان پیوست چهار رهبران جوان برای تماس تصویری در 1 جولای (PA)

“هنگامی که شما شروع به درک که وجود دارد این است که تعصب وجود دارد و سپس شما نیاز به تصدیق آن شما نیاز به انجام این کار برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتری…به طوری که شما می تواند کمک به ایستادن برای چیزی است که اشتباه است و نباید قابل قبول در جامعه ما امروز.”

Meghan افزود: “این مانند دردهای در حال رشد. دردهای در حال رشد هستند دردناک روند دردناک است و از آن شده است برای مدت زمان طولانی اما از طریق آن بسیار زیاد و درد و آنچه که ما می تواند فوق العاده ای در این است که وجود خواهد داشت رشد است.”

پس از Sussexes پا را از نقش خود به عنوان یک ارشد کار royals, هری مجبور به ترک نقش خود را به عنوان کشورهای مشترک المنافع مسکن مهر. او و مگان حفظ پست خود به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از ملکه مشترک المنافع اعتماد.

هری گفت: کسانی که در این ویدئو که “تغییر مورد نیاز است و آن را آینده’ (PA)

هری گفت: کسانی که در این ویدئو که “تغییر مورد نیاز است و آن را در حال آمدن است.”

وی افزود: “خوشبینی و امید است که ما را از گوش دادن و صحبت کردن به افرادی مانند شما به دلیل وجود دارد هیچ عطف بازگشت در حال حاضر همه چیز در حال آمدن است به سر.

“راه حل وجود دارد و تغییر است که اتفاق می افتد به مراتب سریعتر از همیشه قبل از انجام داده است.”

ماه گذشته Meghan صحبت کردن بیش از مرگ جورج فلوید در طول یک آدرس مجازی برای دانش آموزان فارغ التحصیل در سابق دبیرستان قلب معصوم در لس آنجلس.

در طول پنج دقیقه-سخنرانی طولانی مگان توصیف وقایع اخیر در آمریکا به عنوان “کاملا ویرانگر”.

“من مطمئن هستم که آنچه من می توانم به شما می گویم” 38 ساله گفت: قبل از رفتن به مرجع آقای فلوید همراه با دیگر قربانیان خشونت پلیس. “من می خواستم به می گویند درست است. من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز چون جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت ندارد.”

دوشس همچنین با اشاره به این زندگی “بنابراین بسیاری از مردم دیگر” که نام ما نمی دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>