Meghan Markle افتخار با تنوع جایزه برای مهمان-ویرایش British Vogue موضوع

دوشس ساسکس شده است “مفتخر” با جایزه برای این موضوع از رواج است که او مهمان-ویرایش سال گذشته است.

در 2019, Meghan مشغول به کار در کنار ویرایشگر مجله ادوارد lonely planet به تولید سریعترین فروش موضوع در انتشار 104 سال سابقه.

این موضوع با عنوان نیروهای تغییر و برجسته کار الهام بخش زنان از سراسر جهان از جمله سلما هایک, گرتا Thunberg و Adwoa Aboah.

آن اهدا شد تنوع ابتکار جایزه سال توسط محترم صنعت بدن PPA در جوایز سالانه خود در شب چهارشنبه.

Lonely planet نیز به نام بهترین ویرایشگر توسط پارس پژوهان.

اظهار نظر در ستایش, مگان گفت: “من افتخار به این موضوع خاص به رسمیت شناخته شده.

“ایجاد نیروهای تغییر با ادوارد بود یک فرصت برای شماره سپتامبر از رواج منعکس جهان به عنوان ما آن را ببینید—زیبا و قوی در تنوع آن است.

“تبریک بزرگ به ادوارد کمک کرد که این را به نور و اضافی افتخار اهدا ‘بهترین ویرایشگر’ توسط پارس پژوهان.”

Lonely planet افزود: “من واقعا افتخار است که بریتانیا رواج را در شماره ماه سپتامبر مهمان ویرایش توسط بی نظیر Duchess of Sussex برنده تنوع ابتکار جایزه سال.

“ما با هم خواهد شد و در ادامه به چالش های فرهنگی, گفتگو, قهرمان فراگیر و فعال بخشی از تغییر مورد نیاز در جهان است. با تشکر فراوان از مگان و تیم شگفت انگیز, بهترین ویرایشگر می تواند برای بپرسید.”

برنده جایزه مسئله پوشش ویژه 15 نفر آنها دوشس “تحسین” نقطه از جهان فعالیت, سیاست, ورزش, هالیوود, و فراتر از آن.


مجله برجسته یک مصاحبه اختصاصی انجام شده بین دوشس و سابق آمریکا بانوی اول میشل اوباما در علاوه بر این به یک مکالمه بین دوک ساسکس و primatologist دکتر جین گودال یک مقاله نوشته شده توسط من وزن بنیانگذار Jameela جمیل و بیشتر.

در یک پست به اشتراک گذاشته شده در دوک و دوشس ساسکس را Instagram حساب در زمان Meghan اظهار داشت که مهمان ویرایش شماره سپتامبر مجله بیش از هفت ماه گذشته بوده است “پاداش آموزشی و الهام بخش” تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>