Meghan Markle احساس ‘محافظت نشده’ توسط سلطنت اسناد دادگاه نشان می دهد

دوشس ساسکس احساس “محافظت نشده توسط نهاد” سلطنت در “false” گزارش های رسانه ها پدید آمده است که هنگامی که او باردار بود, اسناد دادگاه نشان می دهد.

مقالات آمده به عنوان بخشی از مگان است اقدام قانونی علیه این ناشر از ایمیل در روز یکشنبه و پست الکترونیکی آنلاین با توجه به انتشار عصاره از نامه او فرستاده به او پدر توماس Markle در سال 2018 است.

Meghan است تحت پیگرد در ارتباط روزنامه ها آن را انکار می کند دوشس ادعا می کند برای نقض کپی رایت و نقض حریم خصوصی است.

با توجه به اسناد دادگاه مربوط به این مورد به عنوان دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, مگان دچار “فوق العاده ای پریشانی عاطفی” بیش از انتشار نامه اش.

روزنامه دولت: “مدعی شده بود این موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات توسط انگلستان تلخیص رسانه ها به طور خاص توسط متهم که باعث فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان.”

در اشاره به مصاحبه هایی که پنج نفر از دوشس دوستان به یک مجله ایالات متحده در ماه فوریه 2019 اسناد اضافه کردن: “به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او حامله محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.”

بی بی سی گزارش می دهد که در این مقاله همچنین نشان می دهد که Meghan تیم حقوقی در دفاع از این هزینه به مالیات دهندگان عروسی خود را به دوک ساسکس در مارس سال 2018 است.

دوشس وکلا گفته دولت که عروسی سلطنتی تولید £1bn در درآمد گردشگری تا کنون outweighing هزینه به مالیات دهندگان.

یک جلسه مقدماتی در مورد مگان پرونده برگزار شد و در طی آن قاضی را رد کرد و ادعا می کند که مربوط به روزنامه ها عمدا “هم زده تا” مشکلات بین مگان و پدرش و که آن را به حال یک “دستور کار” در برابر او.

قاضی, عدالت, علامت Warby نیز رخ داد که Meghan ادعا می کنند که ناشر تا به حال عمل کرده و از “صداقت”.

عدالت Warby گفت: کسانی که ادعا می کند باید بخشی از پرونده در این مرحله به این دلیل که آنها “بی ربط” به ادعای خسارت بیش از اتهام سوء استفاده از اطلاعات خصوصی نقض کپی رایت و نقض قانون حفاظت از داده ها.

“برخی از آنها را زده بیشتر و یا جایگزین زمین است که آنها نامناسبی دقیق” عدالت Warby گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال اقدام به محدود مورد به آنچه که “منطقی لازم و متناسب برای هدف از انجام عدالت بین این احزاب”.

“من نمی در نظر بگیرید که این اتهامات را زده است که اساس رفتن به ‘قلب’ از این مورد است که در هسته ی اصلی آن نگرانی از انتشار پنج مقاله افشای کلمات و اطلاعات گرفته شده از این نامه نوشته شده توسط متقاضی به پدر او در ماه اوت سال 2018 است.”

در بیانیه صادر شده پس از حکم یک سخنگوی Schillings, قانون شرکت نمایندگی دوشس گفت: عناصر اصلی مورد او تغییر نکرده بود.

در ارتباط روزنامه ها تماما رد اتهامات در خصوص این ادعا که نامه ویرایش شد در هر راه که تغییر معنای آن و می گوید آن را به شدت مورد مسابقه در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>