Meghan Markle " احساس می کند او داد تا تمام عمر برای خانواده سلطنتی جدید, بیوگرافی ادعا

دوشس ساسکس یک دوست گفت در ماه مارس که به او داده بود و او را "کل زندگی" برای خانواده سلطنتی, ادعای یک آینده بی

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

دوشس ساسکس یک دوست گفت در ماه مارس که به او داده بود و او را "کل زندگی" برای خانواده سلطنتی, ادعای یک آینده بیوگرافی در مورد او و دوک ساسکس.

پیدا کردن آزادی, نوشته شده توسط روزنامه نگاران امید Scobie و کارولین دیورند, تشریح زن و شوهر خروج از خانواده سلطنتی و با هدف "اصلاح رکورد" در مورد آنها و تغییر برداشت.

این Sussexes کمک نیست به کتاب; Scobie و دیورند را گزارش بر اساس بینش گسترده از دوستان زن و شوهر و دیگر منابع ناشناس.

در یک عصاره از کتاب های منتشر شده در آن زمان این ادعا که Meghan احساس مضطرب در گزارش های که او در پشت این تصمیم برای زن و شوهر به قدم به عقب از خانواده سلطنتی.

"درباریان سرزنش مگان و برخی از خانواده انجام" یک منبع به نقل از, در پیدا کردن آزادی.

اما این کتاب تاکید می کند که Meghan قربانی زیادی به حافظه را به زندگی سلطنتی.

"به عنوان Meghan قطره قطره یک دوست گفت در ماه مارس: 'من داد تا تمام زندگی برای این خانواده است. من مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد. اما در اینجا ما هستند. این بسیار غم انگیز'," کتاب متحده است.

منبع دیگری ادعا می کند که شاهزاده هری "می خواستم" مدت زمان طولانی پیش.

"در اعماق او همیشه در تلاش است که در آن جهان" گفتند. "[Meghan شده] باز کردن درب برای او در آن است."

ادعای دیگر نشان داد در عصاره که شامل مگان و هری رشد نا امید که آنها "اغلب در زمان صندلی عقب به دیگر اعضای خانواده" زمانی که آنها بخشی از خانواده سلطنتی است.

"در حالی که آنها هر دو مورد احترام سلسله مراتب نهاد آن دشوار بود زمانی که آنها می خواستند به تمرکز بر روی یک پروژه و گفته شد که یک ارشد رتبه بندی اعضای خانواده می شود آن را ویلیام شاهزاده یا شاهزاده چارلز بود ابتکار یا تور اعلام کرد در همان زمان -- به طوری که آنها خواهد فقط باید صبر" کتاب می خواند.

یک سخنگوی دوک و دوشس ساسکس اظهار داشت: "دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی.

"این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de