دوشس ساسکس سرزنش کرده انگلستان شایعات برای اذیت نمودن رابطه او با پدرش توماس Markle او وکلا گفته اند.

Meghan است که در میان یک طرح دعوی در دادگاه در برابر ایمیل در روز یکشنبه بیش از یک نامه دست نویس او فرستاده شده به پدرش.

دوشس وکلا در حال حاضر اظهار داشت: در یک سند قانونی ارائه شده به عنوان بخشی از آزمایشی که او و آقای Markle “تا به حال بسیار نزدیک پدر/مادر ارتباط در سراسر دوران کودکی او باقی ماند و دید تا او را هدف قرار داده بود به سه سال پیش توسط نفوذی انگلستان تلخیص رسانه”.

در این بیانیه همچنین نشان داد که Meghan شده بود ارائه کمک های مالی به پدر او بود و “دیرینه تاریخچه مراقبت از او [را] به سلامت”.

Meghan وکیل گفت که او تا به حال شده است به پدرش پول پس از او سوار بر یک حرفه ای به عنوان یک بازیگر در آمریکا قانونی درام مناسب.

به عنوان این بیانیه قرار داده و آن را “او شروع به ساخت داوطلبانه کمک های مالی به پدر او”.

نظرات آمده پس از Meghan توضیح داد که او احساس “محافظت نشده” توسط سلطنت.

با توجه به اسناد دادگاه مربوط به این مورد به عنوان دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, مگان دچار “فوق العاده ای پریشانی عاطفی” بیش از انتشار نامه اش به پدرش.

روزنامه دولت: “مدعی شده بود این موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات توسط انگلستان تلخیص رسانه ها به طور خاص توسط متهم که باعث فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان.”

در اشاره به مصاحبه هایی که پنج نفر از دوشس دوستان به یک مجله ایالات متحده در ماه فوریه 2019 اسناد اضافه کردن: “به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او حامله محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im