Meghan Markle و شاهزاده هری ثبت نام با همان زبان آژانس به عنوان اوباما و کلینتون

دوک و دوشس ساسکس را امضا کرده اند با همان زبان آژانس است که نشان دهنده اوباما و کلینتون به عنوان زن و شوهر در ادامه به ایجاد فرصت های شغلی مستقل از خانواده سلطنتی است.

پس به طور رسمی کناره گیری به عنوان اعضای خانواده سلطنتی در 31 مارس, Meghan Markle و شاهزاده هری گرفته اند در چند درگیری که صورت گرفت بیش از تصویری در طول مستند.

در روز سه شنبه 23 ژوئن, زن و شوهر پیوست Homeboy صنایع در لس آنجلس برای کمک به آماده سازی مواد غذایی برای افراد نیازمند در طول همه گیر داشتن به تازگی به شهر فرشتگان از کانادا.

به عنوان دوک و دوشس نگاه به جلو به آینده آنها انتظار می رود برای ادامه شرکت در تعدیل بحث و ارائه سخنرانی در حوادث.

یک نماینده برای Sussexes به تایید مستقل که آنها را امضا کرده اند با هری واکر آژانس, زبان, سازمان مستقر در نیویورک است.

در وب سایت برای هری واکر آژانس آن آمده است: “پس از سال 1946 ما باید با همکاری برنامه ریزان رویداد در سراسر جهان و ارتباط آنها را با جهان مهم ترین صداها.”

این سازمان دارای چندین افراد با مشخصات بالا در سایت خود از جمله هیلاری و بیل کلینتون, میشل و باراک اوباما, تینا فی, Lin-مانوئل میراندا ونوس ویلیامز و شکیل اونیل.

در آینده خود سخنرانی مگان و شاهزاده هری خواهد شد بحث در مورد موضوعات از جمله نژادی, عدالت, برابری جنسیتی, محیط زیست و سلامت روان از لس آنجلس تایمز گزارش داد.

قبل از اعلام تصمیم خود را به مرحله دور از وظایف سلطنتی دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر ساخته شده تلاش برای عموم صحبت کردن در مورد مسائل اجتماعی است.

در اکتبر 2018 مدت کوتاهی پس از اعلام او باردار بود, Meghan سخنرانی در نیوزیلند در مورد حق رای زنان و فمینیسم.

شاهزاده هری صحبت کرده است آشکارا در مورد بهداشت روانی برای سال, به تازگی راه اندازی یک ابزار به نام HeadFit به کمک پرسنل نظامی مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان.

در مارس دوک و دوشس ساسکس سقوط سلامت روان خیریه زوم تماس و صحبت با کارگران در بحران خط متن در آتلانتا.

سال گذشته آنها پیوست دوک و دوشس کمبریج در راه اندازی بحران خط متن را وابسته به فریاد 24/7 متن خدمات قرار می دهد که کسانی که نیاز به پشتیبانی در تماس با داوطلبان آموزش دیده.

در اوایل این ماه Meghan صحبت کردن بیش قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, ایالات متحده.

در یک آدرس مجازی برای دانش آموزان فارغ التحصیل در سابق دبیرستان, دوشس توصیف وقایع اخیر مربوط به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در ایالات متحده به عنوان “کاملا ویرانگر”.

“من می خواستم به می گویند درست است. من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز چون جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت” سابق بازیگر گفت.

“ما در حال دیدن مردم ایستاده در همبستگی ما شاهد جوامع گرد هم می آیند و برای بالا بردن. شما می خواهید به بخشی از این جنبش است.”

دیدگاهتان را بنویسید