Meghan Markle و شاهزاده هری رسما تعطیل ساسکس سلطنتی خیریه

دوک و دوشس ساسکس را آغاز کرده اند که این مجموعه مقالات به طور رسمی بسته شدن خود را ساسکس سلطنتی خیریه به عنوان آنها همچنان آماده سازی برای راه اندازی Archewell.

در 31 مارس سال جاری, Meghan Markle و شاهزاده هری رسما پا به پایین به عنوان ارشد, کار اعضای خانواده سلطنتی است.

داشتن قبلا موفق به علامت تجاری ساسکس برند سلطنتی که آنها استفاده می شود به صورت رسمی خود را Instagram حساب پس از راه اندازی آن در بهار سال 2019 در ماه آوریل سال 2020 زن و شوهر پرده برداری از جزئیات جدید خود را, غیر انتفاعی, سازمان Archewell که شامل خیریه سرمایه گذاری گروه های پشتیبانی و تندرستی وب سایت.

یک منبع که با این نسخهها کار از نزدیک با دوک و دوشس آگاه است مستقل که کاغذ بازی در حال حاضر شده است با ثبت شرکت و موسسه خیریه کمیسیون به طور رسمی تعطیل ساسکس سلطنتی خیریه.

“این خواهد شد به نظر می رسد در آنلاین رکورد های عمومی در روزهای آینده” گفتند.

منبع توضیح داد که این موسسه خیریه “به طور رسمی وارد یک دوره از ‘حلال انحلال'”, که در طی آن زمان همه از سازمان امنا به غیر از دوک ساسکس را از مواضع خود.

دوک ادامه خواهد داد به عنوان مدیر و متولی از ساسکس سلطنتی خیریه “تا زمانی که روند انحلال کامل است”.

این منبع گفت که مگان و شاهزاده هری “باقی می ماند فوق العاده سپاسگزار برای حمایت و هدایت امنا داده اند در این دوره”.

آنها مشخص شده که در طول 12 ماه تصدی ساسکس سلطنتی, موسسه خیریه تنها آن تمرکز شده است Travalyst پایدار سفر ابتکار به رهبری شاهزاده هری و تاسیس Booking.com, Skyscanner, Trip.com مشاورین و ویزا.

به عنوان ساسکس سلطنتی خیریه است که به طور رسمی تعطیل Travalyst است “در حال حاضر به عنوان عامل مستقل و غیر انتفاعی در بریتانیا” این منبع اعلام کرد با “تمام دارایی از ساسکس سلطنتی” در حال انتقال به سازمان است.

“سفر و گردشگری بخش شده است یکی از سخت ترین ضربه را Covid گیر با جوامع و معیشت مردم به شدت نهفته در سراسر جهان” گفتند.

“این Travalyst مشارکت متعهد به ایفای نقش فعال در کمک به جوامع است که تکیه بر گردشگری بازسازی و بازیابی در راه است که حمایت خود را در دراز مدت پایداری و انعطاف پذیری است. ما باید بیشتر به اعلام بر این در هفته های آینده و ماه.”

در ماه ژوئن گزارش شد که دوک و دوشس ساسکس علامت تجاری نرم افزار برای Archewell شد مداوم با منبع بیان کرد “این بخشی از نرمال عقب و جلو از trademarking روند”.

قبلی گزارش ادعا کرد که نرم افزار تجاری رد شد به این دلیل که زن و شوهر نمی امضای مدارک و قادر به پرداخت هزینه مورد نیاز.

مگان و شاهزاده هری گفته اند که آنها را از انتشار اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را برای Archewell “هنگامی که زمان مناسب است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>