Meghan Markle و شاهزاده هری کمک به آماده سازی مواد غذایی در لس آنجلس نانوایی برای کسانی که نیاز

دوک و دوشس ساسکس نورد تا آستین خود را برای کمک به یک نانوایی در لس آنجلس آماده سازی مواد غذایی برای کسانی که نیاز دارند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه 23 ژوئن, Meghan Markle و شاهزاده هری پیوست اعضای Homeboy صنایع برای یک جلسه پخت و پز به عنوان بخشی از سازمان غذا و امید برنامه.

Homeboy صنایع آن کشورها در آن وب سایت است که “بزرگترین باند مداخله توانبخشی و ورود مجدد برنامه در جهان” داشتن تاسیس شده است در اواخر 1980s.

این سازمان در راه اندازی آن خوراک امیدوارم که برنامه را از طریق آن Homegirl کافه و Homeboy نانوایی به ارائه مواد غذایی برای آسیب پذیر در لس آنجلس در میان Covid-19 شیوع.

دوک و دوشس پیوست حدود دو دوجین از اعضای Homeboy تیم را به شیرینی و آماده شدن بسته مواد غذایی در حین پخت و پز خود را وارد نمایید.

زن و شوهر بودند در تصویر پوشیدن, پیش بند, ماسک صورت و مو با تور, در علاوه بر این به پوشیدن مطابق با پیراهن سفید به عنوان آنها به کار شده است.

Homeboy صنایع اجرا شده توسط پدر گرگ بویل یک کشیش کاتولیک از سفارش یسوعیون.

پدر بیل برای اولین بار ملاقات مگان 20 سال پیش زمانی که او در یک کارگاه پخت و پز در کنار مادرش, Doria Ragland که در طی آن آنها ساخته شده تاماله.

Homeboy صنایع بنیانگذار این نسخهها کار از نزدیک با قلب معصوم دبیرستان که دوشس با حضور او در طول سال های مدرسه در حال رشد در کالیفرنیا.

(دوک و دوشس ساسکس/PA سیم)

“دوک و دوشس ساسکس شد فقط “هری و مگان’ به homies,” پدر بیل گفت: از جلسه پخت و پز با حضور دوک و دوشس Sussex.

“آنها نورد تا آستین خود را و عمیقا درگیر با ما کارگران در نانوایی ها و کافه. آن را فوری خویشاوندی و دلگرم کننده در آن روابط متقابل.”

یک سخنگوی مگان و شاهزاده هری گفت که “دوشس ذکر است که روح و سبک او را به یاد زمان او تعداد بازدید Luminary نانوایی در لندن” یک سازمان است که کمک می کند تا پشتیبانی محروم زنانی که تجربه کرده اند و فقر و بی خانمانی و خشونت و یا فعالیت های جنایی.

ماریانا Enriquez مدیر Homegirl کافه گفت و آن را “قابل توجه” برای به اشتراک گذاشتن خوراک امید برنامه با دوک و دوشس.

(دوک و دوشس ساسکس/PA سیم)

“آنها هر دو به زمین و نوع” Ms Enriquez گفت.

“کارکنان مفتخر شد آنها در زمان زمان برای دیدن ما را بشنود و ما را به راه رفتن ما در سفر امروز است. ما هرگز آن را فراموش نکنید.”

اخیرا گزارش شده در رادیو فردا که مگان و شاهزاده هری را امضا کرده اند با نیویورک-بر اساس هری واکر آژانس برای درگیری های زبان به زبان در آژانس است که نشان دهنده اوباما و کلینتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید