Meghan Markle و شاهزاده هری: یک جدول زمانی خود را رویال سفر

دوک و دوشس ساسکس شوکه جهان زمانی که آنها اعلام کرد تصمیم خود را برای واگذاری وظایف خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

در روز چهارشنبه 8 ژانویه پرنس هری, و Meghan Markle با صدور بیانیه ای در Instagram اعلام کرد: “پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد است.

“ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه است.”

این زن و شوهر از ایشان تشکر خود را برای طرفداران خود را تشویق بیش از چند سال گذشته اعتباری این برای کمک به آنها احساس “آماده به این تنظیم”.

اما این بیانیه در Instagram ارسال می شود فقط به عنوان بسیاری از تکان طریق, سکس با کاخ باکینگهام خود داده است که آن را نه تایید شده توسط دیگر اعضای خانواده سلطنتی و گفته شده است که در سمت چپ یک خلق و خوی از “ناامیدی”

اخبار آمد و در مدت کوتاهی پس از مگان و هری نشان داد مبارزات خود را با زندگی سلطنتی در یک پرده مستند برای ITV خود را در مورد رویال تور آفریقای جنوبی است.

اما بسیاری اتفاق افتاده است به زن و شوهر پس از اولین جلسه خود را در سال 2016.

از عروسی سلطنتی شبیه هیچ دیگر به پرونده های حقوقی علیه رسانه ها و ترین polarising, British Vogue موضوع در تاریخ اخیر خوانده شده در یک جدول زمانی از بالا و پایین است که باید تعریف مگان و هری رابطه است.

جولای 2016

(گتی ایماژ)

مگان و هری ملاقات از طریق دوستان مشترک در لندن در ماه جولای سال 2016 زمانی که یکی از سابق-بازیگر خواص Markus Anderson, بنا به گزارش آنها را معرفی کرد.

اندرسون مرتبط با خصوصی اعضای باشگاه سوهو خانه که هری یک عضو, اما آن را تا ماه پس از اولیه لندن جلسه ای که خود را رو به رشد عاشقانه عناوین ساخته شده.

نوامبر 2016

(گتی ایماژ)

عکس از زن و شوهر با هم بودند منتشر شده در مطبوعات نشان دادن آنها در تعطیلات, در, دوست, را, مراسم عروسی و غذا خوردن در لندن اخبار.

اما آن را از طریق بی سابقه بیانیه ای که رابطه خود را رسما اعلام کرد. کاخ کنزینگتون, نوشتن از طرف هری اعلام کرد که آزار و اذیت بودن تجربه مگان و خانواده اش گفت: “خط شده بود عبور کردند”.

“او دختر, Meghan Markle شده است موضوع به یک موج از سوء استفاده و آزار و اذیت” این بیانیه در ادامه با استناد به “تبعیض جنسیتی” و “نژاد پرستی”.


“او می داند که مفسران می گویند این است که “قیمت او برای پرداخت’ و ‘این همه بخشی از بازی’. او به شدت مخالف است. این یک بازی نیست – آن است که زندگی او و او کردند.”

“او خواسته است تا این بیانیه را صادر می شود به این امید که کسانی که در مطبوعات که رانندگی شده اند و این داستان را می توانید مکث و تأمل قبل از هر گونه آسیب بیشتر انجام شده است.”

اکتبر 2017

(گتی ایماژ)

در اکتبر 2017, Meghan انجام, او, اولین مصاحبه پس از اخبار از رابطه ظهور با Vanity Fair, که در آن او را باز کرد تا در مورد آنچه آن را مانند به تاریخ یک عضو از خانواده سلطنتی است.

“این چالش های آن است و از آن می آید در امواج—چند روز می توانید آن را به بیشتر به چالش کشیدن از دیگران,” او گفت: انتشار.

“و از سمت راست دروازه جای تعجب بود که راه همه چیز را تغییر داد. اما من هنوز هم از این سیستم پشتیبانی همه در اطراف من و البته من دوست پسر پشتیبانی می کند.”

نوامبر 2017

(Chris Jackson/گتی ایماژ)

زن و شوهر اعلام کرد نامزدی خود را در ماه نوامبر و در مصاحبه با BBC مشعل حسین در Frogmore کلبه در ویندسور در مورد اخبار.

در طول مصاحبه هری باز کردن در مورد چقدر او لذت می برد که با کسی که از خارج از حلقه درونی خود را.

“این بسیار طراوت,” او گفت: قبل از بحث در مورد آنها در زمان سفر به بوتسوانا هم مدت کوتاهی پس از جلسه.


“قادر به شروع تقریبا نو از آغاز در رسیدن به هر یک از دیگر گام به گام و سپس با در نظر گرفتن که جهش بزرگ از تنها دو تاریخ و پس از آن به طور موثر در تعطیلات با هم در وسط هیچ جا و در یک چادر با هم و همه آن نوع از مسائل. این فوق العاده بود. واقعا شگفت انگیز بود برای رسیدن به او را می دانم به عنوان به سرعت به عنوان من.”

هری پیشنهاد برای مگان با یک حلقه سفارشی ساخته شده توسط دادگاه جواهرات بشکند و شرکت با استفاده از یک الماس از منابع بوتسوانا و دو کوچکتر سنگ از شاهزاده خانم دیانا مجموعه است.

دسامبر 2017

(گتی ایماژ)

شاهزاده مایکل کنت عذر خواهی کرد برای پوشیدن “نژادپرستانه” نخستین را به ملکه ناهار کریسمس در کاخ باکینگهام که همچنین با حضور Meghan شد و او اولین کریسمس را با خانواده سلطنتی.

شاهزاده خانم است که به ملکه پسر عموی شد تصویر با پوشیدن یک قطعه برجسته از “blackamoor” جواهرات و اشیای قیمتی دوخته به او کت را به عنوان او وارد سالانه سلطنتی در جمع خانواده.

Blackamoor مجسمه آمار و ارقام که معمولا مجسم آفریقایی مردان و برجسته در قرن 17th و 18th.

شاهزاده خانم به طور گسترده ای محکوم به پوشیدن “پرهیاهو و نژادپرستانه” قطعه ای به کاخ و یک سخنگوی سلطنتی گفت که او “بسیار متاسفم و مضطرب” است که آن را به حال ناشی از جرم. آنها اضافه شده است که با سنجاق سینه “یک هدیه و کهنه شده بسیاری از بار قبل است.”

ممکن است تا سال 2018

(گتی ایماژ)

در 19 مارس 2018, Meghan و هری ازدواج در سنت جورج, کلیسای قلعه ویندزور و رسما دوک و دوشس Sussex.

عروس و داماد ادامه داد: به زودی کنوانسیون در عروسی با قرار دادن یک چرخش مدرن در همه چیز از کیک برای مراسم خود را.

و همچنین سرودهای سنتی, نماز و قرائت این مراسم شامل معاصر جمله بندی ها و آهنگ ها از جمله تفسیر از “Stand By Me” بود که بر اساس انجیل گروه پادشاهی کر در اشاره به Meghan آمریکایی ریشه.

زن و شوهر نیز تصمیم کشیش مایکل, کاری, اولین, سیاه, رئیس اسقف ها و پیشوای کلیسای اسقفی برای ارائه قدرتمند خطبه مورد عشق در عروسی. آدرس مملو از منابع تاریخی, حال مهمانان از جمله دیوید بکهام خندان در حالی که برخی از اعضای خانواده سلطنتی ظاهر ژولیده.


این روز شاد بود و تا حدودی مرطوب پس از آن آشکار شد که توماس Markle, Sr, Meghan پدر نمی خواهد وجود داشته باشد به راه رفتن پایین راهرو. به جای مگان خودش راه می رفت پایین راهرو تا او پیوست پرنس چارلز که به او دور است.

در مصاحبه با TMZ, مگان پدر اعتراف به همدستی با یک عکاس ژست برای یک سری از صحنه paparazzi عکس. به عنوان یک نتیجه از پذیرش او احساس بهتر خواهد بود به راه رفتن نیست Meghan پایین راهرو چرا که او نمی خواست به “شرمسار خانواده سلطنتی و یا دختر خود را.” او همچنین به اشتراک گذاشته است که او دچار حمله قلبی شش روز قبل به دلیل تنش از این وضعیت است.

اکتبر 2018

(گتی ایماژ)

پس از عروسی خود گمانه زنی شده بود نصب که مگان و هری بودند و در انتظار اولین فرزند خود اما تایید نمی آمد تا 15 اکتبر فقط به عنوان زن و شوهر بودند در مورد به پا زدن کردن خود را در پاییز تور استرالیا.

کاخ کنزینگتون اعلام کرد که تازه ازدواج کرده بودند “بسیار خوشحال” به انتظار یک کودک در بهار 2019.

“Highnesses سلطنتی دوک و دوشس ساسکس بسیار خوشحال است که اعلام دوشس ساسکس در انتظار یک کودک در بهار سال 2019” این کاخ در بیانیه ای گفت.


“Highnesses سلطنتی قدردانی از همه حمایت از آنها دریافت شده از مردم در سراسر جهان از عروسی خود را در ماه مه و خوشحال هستند قادر به به اشتراک گذاری این خبر خوشحال،”

اما برخی از افراد متهم به زوج سلطنتی از “کوردلی” بیش از تصمیم به فاش کردن اخبار در نوزاد از دست دادن آگاهی در هفته است.

اکتبر 2018 – مارس 2019

(گتی ایماژ)

در طول بارداری مگان مانند بسیاری از مادران آینده می گهواره او دست انداز یا محل دست او را در معده او در رویدادهای عمومی.

اما سلطنتی بود انتقاد با برخی از گفته او انجام شد آن را برای “عکس فرصت”.

در ضمن نظریه پردازان توطئه در زمان به توییتر با هشتگ مانند #Megxit و #DuchessofDeception این ادعا که Meghan بود حامله شده بود و تسمه بر روی یک بالش یا یک قرار دادی پروتز.

ممکن است 2019

(گتی ایماژ)

در 6 مارس 2019 مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور متولد شد و در پورتلند بیمارستان در لندن پس از Meghan رفت و به کار در ساعات اولیه صبح است.

تولد یک استراحت از سنت قبلی سلطنتی از جمله دوشس کمبریج که قبلا با استفاده از لیندو وینگ در سنت مری در بیمارستان در لندن به هنگام تولد.

مگان نیز تصمیم به مطرح برای ‘”در مراحل” لحظه پس از ترک بیمارستان مانند دیگر سلطنتی مادران است. به جای دوک و دوشس ارائه شده نوزاد مورچه به جهان در یک کنفرانس مطبوعاتی در سنت جورج هال در قلعه ویندسور.

این زن و شوهر بعد نشان داد که آنها تصمیم به استفاده از حسن نیت ارائه میدهد عنوان ارل دان ویل که مورچه اجازه داده شد برای استفاده و نه به سبک او پروردگار مورچه Mountbatten-Windsor, امید بستن برای “استاد” به جای.

ممکن است 2019

(گتی ایماژ)

دنی بیکر اخراج شد توسط بی بی سی پس از به tweeting در مورد نوزاد سلطنتی با استفاده از یک عکس از یک شامپانزه است.

سابق BBC Radio 5 Live, میزبان, بود, انتقاد برای این پست و که او تا لحظات پس از دوک و دوشس ساسکس نشان داد پسر خود را, مورچه, Harrison Mountbatten-Windsor به جهان است.

توییت برجسته سیاه و سفید عکسی از یک زن و شوهر دست در دست با یک شمپانزه لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار در کنار عنوان: “نوزاد سلطنتی از بیمارستان مرخص شد”.

بیکر به سرعت حذف پست پس از دریافت واکنش از کاربران توییتر که مارک آن را به عنوان “نژادپرستانه” با توجه به Meghan مخلوط-میراث.


61 سال بعد عذر خواهی کرد, نوشته: “ببخشید من تهوع عکس از fella کوچک در شیک لباس شلاق تا برخی از.

“هرگز به من رخ داده است به دلیل, خوب, ذهن بیمار است. به زودی به عنوان کسانی که به اندازه کافی خوب به اشاره از آن ممکن است معانی رو در لمس کردن آن آمد. و آن است.

“در حال حاضر ایستاده sweary فوتبال توییتهایی.”

ژوئن 2019

(گتی ایماژ)

بی بی سی نشان داد یک کمدی برنامه امشب با ولادیمیر پوتین که به تصویر کشیده دوشس ساسکس گفت: “ماندن f*** از من تریلر یا من قطع شما کیت.

هر دو قسمت از این برنامه شامل یک ویژگی تحت عنوان “Meghan Markle سلطنتی درخشش”. در یک قسمت دوشس ساسکس شخصیت پرسیده شد چه چیزی باعث می شود او عصبانی است.


شخصیت پاسخ داد با یک حکایت در مورد دوشس کمبریج درخواست قرض بروس موی سر خود را.

“من می گویند هیچ دلیل که ناخالص و سپس من ترک اتاق من و به عقب می آیند و من می توانم بگویم او با استفاده از ماهوت به هر حال از آنجا که آن را تحت پوشش کون مو که رفتن خاکستری و میگویم” اقامت f*** از من تریلر یا من قطع شما, کیت,'” او فریاد زد.

نشان می دهد همچنین سرگرم کننده ساخته شده از دوشس رابطه با پدر او توماس Markle.

ژوئن 2019

(گتی ایماژ)

در ژوئن 2019 دوک و دوشس ساسکس دریافت انتقاد پس از آن آشکار شد که خانه خود را بازسازی شد با £2.4 متر از مالیات دهندگان بودجه هزینه.

Frogmore کلبه در ویندسور تبدیل شده بود به یک ملک برای هری و مگان از پنج خانه جداگانه.

در حالی که این زن و شوهر که از نقل مکان از کاخ کنزینگتون در مارس قبل از تولد پسر خود مورچه پرداخت برای هر به روز رسانی تجهیزات و اتصالات خود را رویال حساب نشان داد که صندوق ملاقات هزینه جایگزینی گرمایش و برق و گاز و آب اصلی سیستم و همچنین به عنوان جایگزینی تیرهای سقف و تیرچه های کف.

Frogmore کلبه متعلق به تاج و مستغلات و یک هدیه به زن و شوهر از ملکه که نگه داشته بود به روز شده در کار. آن را به حال شده است و این موضوع کار را برای چند سال در حال حاضر بوده است اختصاص داده شده برای بازسازی است.

جولای 2019

(گتی ایماژ)

مگان و هری تصمیم به تعمید مورچه در صمیمی مراسم با حضور خانواده. سلطنتی تعمید به طور سنتی خصوصی اما زن و شوهر رفت و یک قدم بیشتر با رفتن در مقابل کنوانسیون و تصمیم اعلام مورچه godparents.

“Godparents در همراهی با خواسته های خود را خصوصی باقی می ماند,” بیانیه ای از کاخ باکینگهام به عنوان خوانده شده.

حدس و گمان باقی مانده است زیاد به عنوان کسی که تا به حال شده است به نام godparents مگان و شاهزاده هری را با رقیب از جمله رسانه های مغول اپرا وینفری مد سبک جسیکا Mulroney و بازیگر هالیوود, جورج کلونی.

دوک و دوشس’ تصمیم موجب بزرگ انتقاد در میان سلطنتی مراقب. “آنها باید به مردم چیزی” نوشت: یک نفر در توییتر. “ما در حال پرداخت آنها و احساس آنها در مورد مراقبت است ،

مرداد 2019

(گتی ایماژ)

هری و مگان انتقادهای استفاده از جت خصوصی برای رفتن به تعطیلات با مورچه به جنوب فرانسه. بسیاری از مردم متهم زن و شوهر از نفاق خود را داده سرسخت نمایش در محیط زیست. آن را پس از دو اروپایی دیگر سفر از جمله یکی به ایبیزا برای Meghan تولد و دیگری به سیسیل که در آن هری پرواز به بحث در مورد تغییرات آب و هوایی در یک کنفرانس.

هری بعد از آن در دفاع از استفاده از حمل و نقل با این ادعا آن را به “اطمینان از ایمنی خود را”. در ضمن Sir Elton John علنا به دفاع از زن و شوهر.

صحبت کردن در آمستردام برای یک پرواز طرح هری گفت: “من به اینجا آمدند تجاری. من صرف 99 درصد از زندگی من رفت و آمد جهان تجاری. گاهی اوقات وجود دارد نیاز به یک فرصت بر اساس یک شرایط منحصر به فرد به اطمینان حاصل شود که خانواده امن هستند. آن را واقعا به عنوان ساده به عنوان آن است.”

مرداد 2019

(گتی ایماژ)

شاهزاده ویلیام و هری شده بود در مرکز شکاف شایعات برای همیشه از آن پدید آمده است که دوک و دوشس ساسکس در حال حرکت بودند به ویندزور.

در ماه اوت حدس و گمان به سر آمد و با رویال منابع و کارشناسان ادعا برادران را زیرفشار از هم جدا.

ظاهر می شود در کانال 5 مستند ویلیام و هری: شاهزادگان در جنگ ؟ سلطنتی کارشناس و سردبیر عظمت مجله اینگرید سورد گفت: “من فکر می کنم آن ممکن است زحمت ویلیام کمی چرا که او ممکن است در راه است که هری و مگان انجام همه چیز را به عنوان مخل به کسب و کار سلطنت به عنوان یک کل است.”


سورد اضافه شده که دوک و دوشس کمبریج شگفت زده شدند هری و مگان را رمان گردباد و گفت: “در آن همه چیز خیلی سریع که ویلیام و کیت نیست که در یک لحظه برای رسیدن به می دانم که Meghan چون هری به سختی می دانستند Meghan.

“و البته ویلیام و کیت را کاملا به طور طبیعی فکر می کردم” اوه او شده است قبل از ازدواج او را مسن تر از هری من امیدوارم که او را از رفتن به او را خوشحال’. هر کسی که فکر می کنم.”

سپتامبر 2019

(رواج)

در ماه اوت اعلام شد که Meghan Markle بود برای مهمان-ویرایش شماره سپتامبر British Vogue magazine. جلد این نسخه ویژه شامل یک شبکه از 15 نفر انتخاب شده به عنوان “نیروهای تغییر” بر روی جلد و مقالات در داخل است که راه اندازی شده بود توسط دوشس.

در حالی که پاسخ بود تا حد زیادی مثبت برخی از مردم انتقاد مگان را انتخاب زنان که شامل ملکه و سوال اینکه آیا یا نه یک عضو از خانواده سلطنتی باید ویرایش یک مجله با وجود چندین نفر دیگر پس از انجام بنابراین قبل از.


“من احساس می کنم نیاز به یک بیت از واقعیت به این وضعیت است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد رواج مجله. احتمالا بسیاری از نخبگان گران قیمت و پر افاده مد, سلطه, لاغرها, سلطه مجله در کل جهان است. این است که برخی از جریان اصلی نیروی خوب است. این مجله برای نخبگان است.”

Brexit حزب MEP ان Widdecombe همچنین در زمان هدف در دوشس برای چیدن سیاسی پوشش ستاره و گفت: “Royals نه تنها رو به دور از سیاست اما آنها را به دیده می شود به دور از سیاست است.”

اکتبر 2019

(گتی ایماژ)

در اکتبر 2019 دوک و دوشس ساسکس در یک مستند ITV خود را در مورد رویال تور آفریقای جنوبی.

در هری & Meghan: یک آفریقایی سفرهری باز کردن در مورد خود گریزی به paparazzi و اعتراف کرد که او و برادرش دوک کمبریج در “مسیرهای مختلف” دامن زدن حدس و گمان است که این دو از هم جدا شده اند.

در ضمن دوشس ساسکس نشان داد او تا به حال شده است با تلاش انتقادات در رسانه ها گفتن ITV Tom Bradby که او واقعا “خوب”.

Bradby بعد گفت که زن و شوهر به نظر می رسید “آسیب پذیر” و “کبود” در طول فیلمبرداری و نشان داد او می دانست که همه چیز نیست “کاملا گلگون” برای زن و شوهر پیش از فیلمبرداری.

“این واقعیت که من پیدا کردم این بود که فقط یک زن و شوهر که به نظر می رسید کمی کبود و آسیب پذیر” Bradby گفت: صبح به خیر امریکا.

“بود که داستان من در بر داشت و آن را به نظر می رسید حق روزنامه نگاری چیزی که برای انجام به را امتحان کنید و بگویید که داستان به عنوان empathetically به عنوان من می توانم.”

اکتبر 2019

(گتی ایماژ)

پس از ITV, مستند, Meghan و هری با صدور بیانیه ای رسمی که در آن دوک گفت که او دیگر می تواند یک “شاهد سکوت” به Meghan را “خصوصی رنج می برند”.

“وجود انسان است هزینه این تبلیغات بی امان به طور خاص هنگامی که آن را آگاهانه نادرست و مخرب و اگر ما همچنان به قرار دادن بر روی صورت شجاع – به عنوان بسیاری از شما می تواند مربوط به من نمی تواند شروع به توصیف چقدر دردناک است:” این بیانیه را بخوانید.

در همان بیانیه از آن تایید شد که Meghan تا به حال ثبت یک ادعا علیه در ارتباط روزنامه “بیش از سرزده و غیر قانونی انتشار نامه خصوصی نوشته شده توسط دوشس ساسکس است که بخشی از یک کمپین توسط این گروه رسانه ای به انتشار نادرست و عمدا موهن داستان در مورد او به عنوان شوهر او.”

مجموعه مقالات در خزانه تقسیم دادگاه عالی مربوط به غیر قانونی انتشار نامه خصوصی از Meghan به پدرش.

دسامبر 2019

(Instagram: @Sussexroyal)

در ماه دسامبر دوک و دوشس ساسکس منتشر شد اولین کارت کریسمس با پسر خود, مورچه, Harrison Mountbatten ویندزور.

هفت ماه را در زمان در مرکز صحنه در سیاه و سفید به عکس خیره راست پایین لنز دوربین در حالی که پدر و مادر خود را به خنده پشت سر او با یک درخت کریسمس در پس زمینه.

در حالی که بسیاری از سلطنتی طرفداران بسیار خوشحال با تصویر, دیگران را متهم Meghan استفاده از فتوشاپ برای تیز کردن صورت خود, پس از آن خواهد ایستادگی کردن بیشتر.

Meghan نزدیک, دوستان, Janina Gavankar که دستگیر شده عکس, صحبت کردن به دفاع از زن و شوهر در Instagram, نوشته: “خیلی افتخار می کنم به دست گرفته اند کریسمس عکس برای یکی از بهترین دوستان من و خانواده اش.” او همچنین توضیح داد که این عکس شده بود ویرایش شد.

زن و شوهر لذت بردن از شش هفته استراحت در کانادا با مگان را Doria Ragland.

ژانویه 2020

(گتی)

مگان و هری در حال تصویر در کانادا خانه در لندن برای تشکر از کانادا کمیسیون عالی خود را در “مهمان نوازی گرم” پس از سفر خود را بیش از کریسمس.

یک روز بعد در روز چهارشنبه 8 ژانویه, شایعات در مورد زن و شوهر و احتمالا مهاجرت به کانادا شروع به سطحی که کاخ باکینگهام در ابتدا حاضر به انکار.

در 6pm چهارشنبه شب مگان و هری اعلام تصمیم خود برای ترک نقش خود را به عنوان “ارشد” از اعضای خانواده سلطنتی در یک Instagram پست @SussexRoyal. خود بیانیه ای است که توسط یکی از کاخ باکینگهام توصیف بحث در مورد حرکت به عنوان “در مرحله اولیه”.

آن است که بعد از آن قابل درک است که زن و شوهر نمی مشورت با هر یک از اعضای خانواده سلطنتی قبل از انتشار بیانیه خود را و خلق و خوی در کاخ باکینگهام یکی از “ناامیدی”.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید