مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منn در مارس سال 2020 به عنوان انگلستان و خیلی از ایالات متحده رفت و به lockdown با توجه به کروناویروس همه گیر شد سخت به احساس گیر کرده در یک رمان ترسناک. همه گیر subgenre ترسناک در واقع لذت می برد یک احساس وحشت و نگرانی رانده افزایش محبوبیت. 2011 دانلود فیلم سرایت تبدیل شد به یک موضوع داغ دوباره. Stephen King مشترک یک فصل از رمان خود را ایستاده به صورت رایگان برای کمک به خوانندگان در درک چگونه ویروس ها گسترش یافته است.

جایی در حومه ماساچوست پل ترمبلی یکی از مهمترین نامها در, معاصر, ترسناک, داستان, در بر داشت خود را در یک موقعیت عجیب و غریب. که ترسناک رمان همه ما احساس گیر ؟ او نوشت و آن را توسط شانس ماه قبل از سناریو خیالی به واقعیت تبدیل شد.

بازمانده آهنگ, ترمبلی هشتم رمان منتشر شده است در 7 جولای به عنوان جهان confusedly تلاش برای بازگشایی شده است. در این گام سریع صمیمی را در همه گیر داستان, یک بیماری هاری-مانند ویروس است که تبدیل مردم به گوشت موجودات گرسنه گسترش با هشدار دهنده سرعت.

بسیاری از جزئیات در ترامبله آنفرانس رمان را حلقه ترسناک واقعی برای هر کسی که تجربه Covid-19 بیماری همه گیر. در این کتاب اطلاعات تایید نشده در مورد این ویروس جدید در رسانه های اجتماعی. آنلاین, مردم مخالف چگونه نگرانی آنها باید باشد. پرسنل پزشکی نگران خود را به بیمارستان’ پاسخ ضعیف از برنامه های مقابله با کمبود تجهیزات حفاظتی (PPE). به بالا از آن همه خاموش “jackass رئیس جمهور” است که به tweeting راه خود را از طریق بحران است.

ترمبلی نبود تلاش برای ایجاد خود را به عنوان یک پیش بینی. او برای اولین بار این ایده برای بازمانده آهنگ در جولای 2018. نسخه نهایی آماده بود در اکتبر 2019 – قبل از همه گیر عناوین ساخته شده در سراسر جهان است.

“به عنوان کسی که یک نوجوان در دهه هشتاد بزرگترین ترس من شد آخرالزمان و جنگ هسته ای” ترمبلی در حال حاضر 48 می گوید من در اسکایپ مکالمه از خانه ماساچوست. “همانطور که من در خانه بسیاری از من اوایل داستان های کوتاه به طور خاص در مورد ترس من از بودن در اطراف برای دیدن پایان همه چیز است. بنابراین آن را مانند احساس, ‘در اینجا آن است که شما بوده ام به نوشتن در مورد این سال ها.’ آن را با خراب سر من.”

دقت ترمبلی این سناریو می آید در بخشی از تحقیقات خود را به خصوص از طریق یک پرستار نسبی که مشغول به کار در یک بیمارستان در طی 2014 شیوع ابولا. این هم نتیجه خود وسواس با اطلاعات غلط و چگونه واقعیت می شود “شکسته از طریق منشور آنلاین”.

“قبل از همه گیر یکی از چیزهایی که من بیشتر ترس از این است که اثرات مقادیر انبوه از اطلاعات غلط و چه آن را به جامعه,” او می گوید. “بنابراین من فکر می کنم آن را سخت به پیش بینی است که اگر چیزی شبیه به این اتفاق شد شما را در جناح راست تئوری های توطئه که محصول تا. اگر هر چیزی من فکر می کنم من نمی دانستم چقدر همه گیر سیاسی خواهد بود.” همان می رود او می افزاید: برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر: “من فکر می کنم من دست کم گرفت چگونه ضعیف او و دولت او خواهد آن را اداره کند.”

زمانی که اقامت در خانه سفارشات تبدیل به یک واقعیت گسترده در مارس ترمبلی, مانند, بسیاری, تلاش برای کنار آمدن. در علاوه بر این به عنوان یک نویسنده به او می آموزد ریاضی در یک مدرسه خصوصی معنی او هم تا به حال برای آشنایی با کار از راه دور. دیگر از آن او بیشتر وقت خود را صرف تماشای بوستر یا Animal Planet channel, “فقط به خاطر من می تواند معامله”. و او احساس “شرمندگی شما” در مورد آن کتاب آینده.

در زمان ترمبلی و من بحث 130,000 مردم در آمریکا درگذشت coronavirus با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز تحقیقات در بالتیمور. برای ترمبلی, راه بحران شده است به کار گرفته شده در سراسر قلمرو “کابوس ها” و عدم هماهنگ پاسخ ملی است که ساخت آن بدتر است.

“آن را ناسالم سیستم بهداشت و درمان [در ایالات متحده] و ما می توانید ساعت را صرف صحبت کردن در مورد تمام روش های مختلف آن است. که در حال حاضر به اندازه کافی از یک مانع و پس از آن پرتاب در بالای آن متحده مبارزه برای دریافت PPE و آنچه در حال حاضر از آن شده است کاملا سیاسی. آن را به نوعی کمتر مردانه و یا کمتر جمهوریخواه به پوشیدن ماسک. من آن را دریافت نمی. ‘خسته کننده’ doesn’t پوشش آن است.”

ترمبلی است که خشم و در عین حال خوش برخورد و متفکر اما فروتن. او در اردوگاه از نویسندگان که حفظ کرده اند به جای پای قوی در عدم نوشتن در جهان است. در علاوه بر این به تدریس او را به یک شوهر و یک پدر. او تمایل به نوشتن در 500 کلمه افزایش سرقت زمانی که او می تواند. (طور کلی رمان به طور معمول متوسط 80000 تا 100000 کلمه.)

ترمبلی آمد به نوشتن در دهه بیست سالگی خود را با الهام از جویس کارول اوتس و استفان کینگ. پایهاستاندارد های مدرن همه گیر رمان اولین رمان شاه او تا به حال خوانده ، پادشاه خود را تایید کرده است ترمبلی کار معروف خود را اعلام 2015 رمان یک سر پر از ارواح به “ترس از جهنم زندگی از من”.

اما در جایی که ایستاده است گسترده همه گیر رمان بازمانده آهنگ است – طراحی – تر خود شامل در این ژانر است. دو, دوستان, ناتالی و Ramola باید حرکت این تازه تهدید کننده محیط زیست در تلاش برای نجات ناتالی زندگی – و اگر ممکن است, که از فرزند متولد نشده. ترمبلی امیدوار به ارائه یک داستان خوانندگان را در پیدا کردن “تا حدودی امیدوار” با تمرکز بر چند ساعت در دو, دوستان, زندگی به جای به تصویر می کشد یک بیماری همه گیر در یک بعد وسیع تر.

صحبت از شاه – او مواجه برخی از انتقاد در اوایل سال جاری زمانی که او در توییتی که به عنوان یک عضو از این فیلم آکادمی که نظارت اسکار او “هرگز در نظر گرفتن تنوع در امور هنری”. پادشاه بعد از بررسی این موضوع در بیشتر نکات دقیق وظریف در نظر قطعه با عنوان “اسکار هنوز هم تقلب به نفع مردم سفید” که در آن او اذعان کرد سیستمیک نابرابری.

چاپ و نشر مانند بسیاری از صنایع دیگر تا به حال به روی چیزی حساب کردن با آن شکست در این زمینه است. همانطور که نویسنده اشاره کرد ترمبلی می گوید او احساس مسئولیت برای کمک به تقویت صدای دیگر – به خصوص به عنوان بسیاری از نویسندگان را سوگند او را در طول راه.

“اگر آن را حذف قبل از آن را کاملا روشن [در حال حاضر] است که وجود دارد مسئولیت برای کمک به ترویج خود صدای [در انتشارات “صدای خود” اشاره به نویسندگان که از جوامع به حاشیه رانده و نوشتن شخصیت که همان پس زمینه] و BIPOC صدای ترسناک. وجود دارد بسیاری از خود تبریک در مورد چگونگی استقبال و متنوع ما ممکن است, اما من فکر نمی کنم که لزوما درست است. ما یک راه طولانی برای رفتن.”

بازمانده آهنگ است که در حال حاضر در انگلستان (Titan) و در آمریکا (هارپر کالینز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de