حداکثر آهن: ‘انصراف از فرهنگ یک مشکل است’

Maybe آن را در خانواده اجرا می شود…, Max Irons, ممکن است کاملا به عنوان صریح به عنوان پدر مشهور خود – او پسر جرمی آیرونز و Sinead Cusack – اما در طی 45 دقیقه تماس تصویری او با خوشحالی گیر می شود به Harvey Weinstein, فیلیپ سبز و بوریس جانسون ممتاز سیاستمداران بریتانیا به طور کلی لغو و فرهنگ آمریکایی نشان می دهد که یک محقق نگرش ما سیاست های دولت است.

دومی مربوط است چرا که آهن است reprising نقش خود را به عنوان در حال اجرا سیا تحلیلگر داده های جو ترنر برای سری دوم از آسمان هیجان انگیز سری شاهرخ. آن را محکم بسته شده, هیجان انگیز که در آن زنده ماندن است نه به شمارش. برای کسی که به نظر می رسد مانند جیمز باند, اگر چه آهن نیست و به راحتی در اطراف اسلحه به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. “من فورا شروع به عرق کردن و تکان دادن” 34 ساله می گوید من زمانی که من بپرسید در مورد سلاح های, آموزش او را از طریق رفت قبل از عکسبرداری است. “در هر اینچ از فضای دیوار پوشیده شده بود با کالیبر اسلحه و ماشین آلات. من تحویل داده شد یک M16 توسط این مرد بود که گردن ضخیم تر از من تنه. من رمز و راز کامل به او. او خجالت برای من است.”

آن را عجیب و غریب چرا که آهن به نظر می رسد دقیقا مانند مرتب کردن بر اساس مربع-جاوید گسترده شانه عمل انسان نوع است که می تواند در عنصر خود گلوله تیراندازی در فیلم است. “این همیشه یک بیت cringy هنگامی که شما شروع به صحبت کردن در مورد خودتان را در آن شرایط” او به من می گوید: بعد از من را در این نقطه از چهره اش مشخصه بحال خود برگشتن. “آن را ایمن می گویند که نه من و من خیلی خوب نیست که در آن مسائل است.”

با توجه به این که آهن است که فرزندان سرپرست خانواده سلطنتی, شما ممکن است انتظار او را بسیار بسیار جدی است. حتی اگر پدر و مادر خود هستند “غیر قابل انکار بهتر و با تجربه تر در آنچه انجام می دهند”, آهن, تماس, تجربه, دریافت, درام, درس هایی از مادر و پدر “بیش از حد تحریک کننده است”. خوش شانس پس از آن که او را به شهرداری را در مدرسه موسیقی و درام. پس از روی لئامت دادن به عنوان یک Burberry, مدل, آهن برای اولین بار است اقدام به شکستن آمد در سال 2013 زمانی که او لقب “جدید رابرت پتینسون” برای نقش خود را در اقتباسی از Stephenie Meyer رمان میزبان. نه هر کس شد طرفداران هر چند: آهن تبدیل شده بود را از عمده فیلم حق رای دادن برای “بودن خوب به دنبال به اندازه کافی”.

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب بازخورد برای کسی که به نظر می رسد مانند شاهزاده جذاب مجسم اما آهن اصرار دارد “در مدلسازی آنها در جهنم از بسیاری از فتوشاپ برای شما به دنبال مانند آن”.

خوشبختانه او ترکیبی از آسمان چشم های آبی و موهای بور ثابت کافی برای دیگر مدیران ریخته گری بنابراین به دنبال یک نقش به عنوان ادوارد چهارم در بزرگ سیاه و سفید دیک اسراف 2013 تاریخ حماسه The White Queen. و او حساس دورافتاده در The Riot Club (2014), فیلم Laura Wade آمار مرحله بازی شیک و مد – وحشتناک یک نگاه اجمالی از تباهی است که هنگامی رخ می دهد که نخبگان آکسفورد پسران مست در شامپاین و اتخاذ یک ذهنیت اوباش.

خوشبختانه برای تفنگ-خجالتی آهن نقش رهبری خود را به عنوان جو در آسمان یکی شاهرخ – سری دوم پخش امشب از 9pm – می بیند او را در حال اجرا از گلوله به عنوان مخالف به آنها شلیک. در نمایش اول فصل آرمانی تحلیلگر داده می رود به مخفی پس از تمام اعضای تیم ترور با ترور سازمان است. او به سرعت می یابد خود را در مرکز یک دولت آمریکا توطئه است که می بیند او را آدم ربایی زنان, از دست دادن دوستان و ترک خوردگی مرموز کدهای. در آغاز فصل دو و جو سرخورده با سرویس مخفی است که تا زمانی که مرموز افسر اطلاعاتی روس می پرسد برای کمک به او.

آهن کشیده شده بود به شاهرخ‘s اسکریپت در بخشی به دلیل نشان می دهد صادقانه بازجویی از شکست امریکا تهاجمی در سیاست خارجی پس از 9/11. “به عنوان یک بازیگر زمانی که شما ثبت نام به یک نمایش شبیه به این, آن را ذاتا سیاسی است. بنابراین شما باید از خودتان بپرسید: شما می توانید ایستاده با آنچه آن را گفت ؟ وجود دارد برخی از نشان می دهد – و اشاره نمی کنم هر نام – که همه و همه در راستای مانند پاتریوت عمل می کنند.” (گذشت 45 روز پس از تروریست ها با حمله به برج های دوقلو عمل شدیدا افزایش یافته است دولت آمریکا قدرت برای نظارت شهروندان خود در جهت منافع امنیت ملی است.) “شما نمی خواهید به معاشرت خود را با چیزی شبیه به آن. آنچه من در مورد مدیران ما این است که آنها را بسیار باز در مورد تاریخ واقعی anti-terror عملیات” آهن می گوید. “آنها تعداد زیادی از سوالات بپرسید از مخاطبان خود است.”

من می خواهم از او بخواهید در مورد شورش باشگاه. آن است که به طور گسترده ای به عنوان یک نازک مبدل در آکسفورد را بدنام زندگی واقعی Bullingdon باشگاه که در گذشته عضو شامل دیوید کامرون جورج آزبورن و بوریس جانسون. آن شروع مراسم گزارش نیاز به مشمول به سوزاندن اسکناس در مقابل یک مرد بی خانمان. آیا این برنامه شامل در این فیلم را اتو احساس متفاوت در مورد سیاستمداران در قدرت ؟ “آره, من فکر می کنم دفاع از” آه من جوان “است نه یک” او می گوید. “شما باهوش هستید, شما می توانید ببینید که از خود و ورود به آکسفورد بنابراین شما باید یک قطب نمای اخلاقی. و این واقعیت است که این بچه ها در قدرت در حال حاضر بخشی از این باشگاه و انجام برخی خیلی بی رحم همه چیز و درست پس از انتقال به دفاتر بالا, شما می دانید که آیا آن شرکت های بزرگ و یا عمومی. آن را بسیار در مورد.”

حداکثر آهن در سال 2014 فیلم The Riot Club’ (رکس)

آهن اشاره Dominic کامینگز سفر اخیر به برنرد کسل به عنوان شواهدی وجود دارد که سیاستمداران تمایل به گرفتن دور با چیزهایی که افراد دیگر نمی. “وقتی که شما تماشای بوریس بر نخست وزیر سوالات خود را در دفاع اشتباهات او ساخته شده است که اغلب “که درست نیست’. آن صحبت می کند به یک طرز فکر امتیاز و شما می دانید او تعلق تجربه دور شدن با همه چیز. پرتاب جذابیت و هیاهو در مشکل به کار و راه خود را خارج از آن. آن را کاملا کار نمی کند زمانی که شما در حال اجرا در کشور است.”

و همچنین به عنوان بازی آنها را بر روی صفحه نمایش آهن مواجه شده است سهم عادلانه خود را از هیولا مردان در زندگی واقعی است. به منظور زمین نقش پناهنده یهودی فریتز Altmann در زن در طلاآهن بود برای دیدار با Harvey Weinstein. پس از شدت احساساتی خوش آمدید, در حال حاضر محکوم درنده جنسی دست آهن یک صفحه طولانی مونولوگ در اتریش – زبان آهن نمی داند که چگونه به صحبت می کنند – و به او گفت به یاد بگیرند که آن را آماده برای استماع روز بعد. “به هر کس دیگری شما می خواهم می گویند:” عیسی مسیح را به من می دهد یک زن و شوهر از روز’ اما من این کار را به خاطر آن بود که او و او ترسناک است. آن بینش او ذهنیت است.” یک خسته کننده all-nighter صرف گوش دادن به ترجمه گوگل تلفظ هر کلمه از مونولوگ دنبال کرد اما آهن را زمین بخشی.

در موضوع مردان سلطه گر آهن به خاطر تبدیل کردن به قطع نوار در یکی از میلیاردر Topshop صاحب فیلیپ سبز حوادث (قبل از هر گونه آزار و اذیت و قلدری اتهامات – که او را از آنجا رد شده بود وارد و در برابر او). “من تو را دیدم او بپرسید این جوان دستیار او تا به حال برای یک جفت از این بزرگ comically اندازه جفت قیچی. او فریاد در مقابل همه و دختر بچه عصبی پرسید: “از کجا می توانم زیادی جفت قیچی ، و او فقط او را به خارج شدن از دید من’.” آهن مکث و آه. “این که چگونه آن را با این نوع از مردم است.”

حداکثر آهن به عنوان جو ترنر در سری دوم از ‘شاهرخ’ (آسمان 1)

جرمی آیرونز به طور گسترده ای به عنوان یک مهیب به مقابله با. پس از بازگویی چگونه او نزدیک به یک خدمتکار گریه چرا که او ریخته چند قطره از قهوه لین آرایشگر گفت که مصاحبه او ساخته شده او را می خواهید به “جوش او در نفت”. آیا او واقعا به عنوان بد به عنوان آنها می گویند ؟ “او کمی نرمتر در سن” آهن می گوید, لبخند بر لب. “اما شما می دانید که او صریح. بسیاری از مشکلات ما در حال آمدن در سراسر به عنوان یک جامعه آنها را نیاز به فرانک و صادقانه مکالمات. و شما نمی خواهید برای موافقت با همه نه باید به شما.” مسن آهن دیدار جنجال – و عذر خواهی کرد و راه خود را خارج از آن – چند بار شاید معروف ترین زمانی که یک مصاحبه از او پرسید که آیا او در پشتیبانی از این ایده از ازدواج همجنسگرایان و او پاسخ داد: “می تواند یک پدر در ازدواج پسر خود را?”

برای جوانتر آهن در بسیاری از زمینه ها صحبت نمی کنم فقط به عنوان بد صحبت کردن در مورد چیزی اشتباه. “انصراف از فرهنگ یک مشکل است زیرا اگر شما وحشت زده از ابراز نیات خود را و یا نظرات شما را ندارد هر گونه پیشرفت” آهن می گوید. “صحبت کردن بخشی از کار یک معادله برای دستیابی به راه حل و شما ترس به انجام این کار ترس از لغو و یا رسانه های اجتماعی بشود و سپس ما هرگز فقط رسیدن به راه حل است.” او مکث و می خندد. “حتی اگر پدر قرار دادن پای خود را در دهان خود را در مناسبت.”

به نظر نمی رسد به عنوان اینکه این آهن را قرار داده و پای خود را در آن بسیار بسیار به عنوان پدر خود را انجام داده است. او یک جنتلمن واقعی کسی است که می گوید: با تشکر از شما در پایان زوم تماس بگیرید و پس از آن حدود هفت برابر بیشتر از فقط در مورد چند رفت و بماند. چرا که او را مودب و چون بچه ها از افراد مشهور همیشه نمی مانند عمل بچه ها از افراد مشهور.

شاهرخ بازده در روز چهارشنبه آسمان یکی در 9pm

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید