مت جیمز می شود اولین بار, سیاه, کارشناسی

ABC اعلام کرده مت جیمز خواهد بود ستاره جدید به کارشناسی ساخت و او را نشان می دهد اولین سیاه نر منجر شود.

شبکه تصمیم که می آید سه سال پس از راشل لیندسی شد اولین بار, سیاه, مرد لخت کون پتیاعلام شد در Good Morning America در روز جمعه.

در یک بیانیه ABC گفت که “ممتاز به مت” به عنوان جدید لیسانس و گفت: انتصاب او “فقط آغاز” در تلاش خود را به “اقدام با توجه به تنوع مسائل در این حق رای دادن.”

“ما می دانیم که ما باید مسئولیت را به مطمئن شوید که داستان عشق ما در حال دیدن روی صفحه در حال نماینده از دنیای ما زندگی می کنند و ما با افتخار در خدمت به مخاطبان ما کردند.” “این فقط آغاز است و ما همچنان به اقدام با توجه به تنوع مسائل در این حق رای دادن.

“ما احساس بسیار ممتاز به مت ما به عنوان اولین بار, سیاه, لیسانس و ما نمی توانیم صبر کنید برای سوار در این سفر با او.”تاریخ ساخت اعلام کرد که جیمز 28 خواهد بود نشان می دهد برای اولین بار, سیاه, ستاره می آید به عنوان طرفداران نشان می دهد که خواستار تنوع بیشتر.

یک درخواست تماس برای آگهی بیشتر از رنگ با عنوان: “یک کمپین ضد نژادپرستی در لیسانس حق رای دادن” امضا شده است بیش از 85,000 بار که از جمعه.

در شرح دادخواست, طرفداران نشان می دهد نام آن را “غیر قابل قبول” است که وجود دارد و تنها یکی سرب سیاه بازیگران در 18 سال لیسانس محتوای تولید شده است.

“به عنوان سازندگان یکی از محبوب ترین و با نفوذ franchises در تلویزیون ABC و Warner Bros فرصت و مسئولیت به ویژگی های سیاه بومی مردم از رنگ (BIPOC) روابط خانواده ها و داستان” درخواست می خواند. “حق رای دادن و همه کسانی که به نمایندگی از آن باید منعکس کننده و افتخار تنوع نژادی در کشور ما – هر دو در جلو و پشت دوربین است.”

در حالی که ظاهر می شود در GMA زیر اعلام, James گفت: او ریخته بود و یک “گام در مسیر درست”.

“من فکر نمی کنم آن را تا کنون زمان اشتباه به انجام کار درست. کمی بیش از حد برای من خیلی دیر شده است که این اتفاق می افتد و ما نمی توانیم تغییر تا زمانی که ما قرار داده است که برای اولین بار پا به جلو” او گفت:. “و که برای اولین بار پا به جلو برای لیسانس حق رای دادن است که با داشتن یک سیاه منجر شود و من بسیار هیجان زده هستم که نقش.”

در رسانه های اجتماعی, اخبار, جیمز,’ مصاحبه شده است ملاقات با پشتیبانی بسیاری از طرفداران گفت که آنها امید ABC‘s مصاحبه فقط شروع برنامه های خود را برای اضافه کردن تنوع به نشان می دهد.

“آن بوده است 18 سال 40 فصل ما شده ایم برای این درخواست برای یک مدت زمان طولانی و شما را انتخاب کرد در حال حاضر آن را انجام دهید ؟ آن را صادقانه به نظر می رسد مانند شما در حال استفاده از چه در آمریکا و جهان در حال حاضر به منظور رسیدن به یک پت در پشت” یک نفر نوشت. “به نظر می رسد توخالی. من امیدوارم که شما به دنبال از طریق با بیشتر.”

یکی دیگر گفت: “این یک گام در مسیر درست حتی اگر در این اواخر است.”

فصل 25 از کارشناسی تنظیم شده است به هوا در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>