ماسون گرین آسیب: منچستر یونایتد مهاجم مچ پا ‘متورم و کمی دمیده’ پس از Oriol Romeu مقابله با

ماسون گرینوود در دسترس بودن برای منچستر یونایتد سفر به کریستال پالاس در روز پنج شنبه شب در شک و تردید با نوجوان مبتلا به ورم مچ پا اوله گونار Solskjaer نشان داده است.

18-year-old مهاجم زخمی شده بود توسط Oriol Romeu اواخر چالش در طول نیمه اول ایالات تساوی 2-2 با ساوتهمپتون در شب دوشنبه.

گرینوود در پس از مقابله با آن رفت و مجازات هر دو داور کریس Kavanagh و لی میسون بازی را ور. نوجوان بود که در نهایت جایگزین شده در توسط دانیل جیمز در دقیقه 84.

Solskjaer گفت: هر دو گرینوود و لوک شاو به حال دچار صدمات مچ پا در ایالات آخرین تفرج هر چند براندون ویلیامز – که رفت و با یک ضربه به سر – باید در دسترس را به بازی در نیوکمپ.

“من به لوقا به عنوان زمان زیادی به عنوان امکان پذیر است – او و شوهر خود را از مچ پا متورم هستند و یک بیت دمیده” ایالات مدیر MUTV گفت.

در Greenwood Solskjaer افزود: “در حرارت لحظه ای او را در بازی و آدرنالین می شود به شما و سپس شما می توانید کمی از واکنش پس از.

گفت: “من بعد از بازی که من مچ پا شد کمی ضعیف پس از سال ها بسیاری از فوتبال است. اما بدیهی است که ماسون انجام شد و من فکر می کنم آن را باید نگاه شده است بر داور قطعا.”

به عنوان VAR بررسی Romeu را به چالش گرفت و هیچ عمل هافبک ساوتهمپتون را نمی توان در معرض هر صورت گذشته نگر عمل است.

Solskjaer به نام بدون تغییر خط شروع به بالا در ایالات گذشته پنج بازی لیگ – با گرین شامل هر زمان – هر چند اذعان کرد که ممکن است تغییر در پنج شنبه شب.

ایالات چهره خسته کننده دوره از چهار بازی در فضای 10 روز با یک نیمه نهایی جام حذفی مقابل چلسی در روز یکشنبه ساندویچ خود را نهایی سه لیگ برتر وسایل.

“تیم انتخاب برای روز پنج شنبه است که بر اساس روز پنج شنبه نه پنج. یکشنبه بی ربط است به وجود نمی آمد به سر من در همه. آن را فقط شنبه تا ما را ببینید” Solskjaer گفت.

“آسیب وضعیت وجود دارد یک زن و شوهر از شک و تردید قبل از ساوتهمپتون اما همه آنها گزارش مناسب در روز است. و امیدوارم ما می توانیم آنها را به زمان حال و نه نیاز به خروج بازیکنان از آسیب, اما به شما می گویند وجود دارد ممکن است یک یا دو پاهای تازه در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>