مارتا استوارت انتقادات Chelsea Handler تفریح از ویروسی استخر selfie: ‘من بیان صورت است که کمی آرام تر’

مارتا استوارت ارائه کرده است انتقاد او از چلسی هندلر استخر selfie پس از کمدین سعی به تکرار یک عکس زندگی گورو به اشتراک گذاشته شده در اوایل این هفته.

در روز سه شنبه, استوارت, 78, ارسال شده یک عکس از خودش در استخر در خانه اش در شرق Hamptons نیویورک در Instagram.

“من در همپتون محل می شود در یک 89F روز!” استوارت زیر نویس این عکس که در آن او می تواند دیده می شود پوشیدن صورتی رژلب و بیتوجه کمی در دوربین. “وقتی که من ساخته شده این استخر 30 سال پیش آن را طراحی شده به عنوان کلر آزاد که ممکن است با یک بتن پایان-بدون رنگ – و از آن جا در یک فضای باریک بین خانه و اموال خط.

“من آن را فوق العاده عمیق برای غواصی و بدون بیرون زده مراحل بنابراین ما واقعا می تواند در مسابقه ظهر بدون هیچ گونه نگرانی در مورد موانع. بعد از این همه سال آن است که یک مکان سرگرم کننده برای شنا!!!”

عکس روبرو شد با ابراز حمایت از استوارت طرفداران که ستایش 78 ساله ظاهر جوان.


در میان کسانی که افتخار استوارت هندلر که به اشتراک گذاشته شده نسخه خود را از استخر selfie به Instagram روز چهارشنبه با عنوان: “من اینجا هستم تا به مارتا استوارت درس شنا.

“اگر من این نگاه خوب در 78 من بهتر است هنوز هم یک استخر برای نشان دادن خودم در.”


45 ساله selfie درخواست پاسخ از استوارت که هر دو تحسین هندلر تلاش و نقد آن است.

“عزیز چلسی, من خیلی خوشحال هستم که شما دوست دارید پس از من به خوبی به اندازه کافی به تقلید از آن” استوارت پاسخ در نظرات با توجه به تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط CommentsByCelebs. “من فکر می کنم من استخر است کمی زیباتر از شما و این که من بیان صورت است کمی آرام تر.

“با این وجود شما یک دختر زیبا و F**KING بیش از حد جوان به تقلید از من. همچنان خود را با کمدی خود را شوخ طبعی و توانایی شگفت انگیز خود را به جمع آوری در اطراف شما سیاسی لیبرال. ما به آن نیاز دارید! عشق مارتا.”

در حالی که استوارت ترجیح نسخه خود را از عکاسی از دیگران تحسین هندلر برای او تلاش.

“شما بهتر از این” یک نفر اظهار نظر در حالی که دیگری نوشت: “این طلا است.”

وجود دارد برخی از طرفداران که توافق با استوارت با یک نفر نوشته: “من شما را دوست دارم چلسی اما مارتا آن را بهتر انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید