Marlon Wayans می گوید ” شر ” Harvey Weinstein به طور ناگهانی اخراج او از ترسناک فیلم حق رای دادن

Marlon Wayans ادعا کرده است “بد” Harvey Weinstein اخراج او را از, ترسناک, فیلم حق رای دادن او همکاری ایجاد شده پس از امتناع او از پرداخت افزایش است.

Wayans و برادر خود شان کمک به توسعه بلند مدت در حال اجرا ترسناک حقه حق رای دادن و ستاره دار در و co-نوشت اول اقساط در سری.

Wayans در حال حاضر گفته است که او “به طور ناگهانی اخراج” از فیلم ترسناک 3 در حالی که در تعطیلات پس از Weinstein و برادرش باب که تولید حق رای دادن از طریق استودیوی خود Miramax Films کاهش یافته است شرایط یک معامله جدید است.

“[The Weinstein هستند] نه بهترین و مهربانترین مردم به کسب و کار با” Wayans گفت: تنوع در سالگرد 20th تاریخ شفاهی از اولین فیلم. “آنها بسیار بد رژیم, من حدس می زنم. آنها انجام آنچه آنها می خواهند انجام دهید که چگونه آنها آن را انجام دهید – و می توان آن را بی ادب و کاملا بی احترامی. ما نمی تواند به نظر می آیند در معامله. آن را مانند اگر شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای جوک, باید شخص دیگری آن را انجام دهد.'”

Wayans بود در تعطیلات زمانی که او در بر داشت او دیگر درگیر با فیلم سوم.

“ما به عنوان خوانده شده در شب کریسمس است که آنها با شخص دیگری برای [فیلم ترسناک 3] “او ادعا کرد. “ما احتمالا می تواند شکایت یا هر چیز دیگری اما بخشی از ما بود” همه شما می توانید انجام دهید این است که اجازه می دهد تا ما را به ایجاد چیزی جدید.’ من می توانم نوشتن یک کتاب است که همه چیز صادقانه میگویم. آنها قطعا هنوز هم ما مدیون پول و مقدار زیادی از پول. آنچه آنها واقعا بد بود کسب و کار.”

فیلم ترسناککه spoofed نوجوان شکن فیلم از جمله جیغ و من می دانم آنچه شما انجام در تابستان گذشتهبود با تعجب سر و صدا در سال 2000 پرفروش $278m در سراسر جهان در $19m بودجه. Scary Movie 2که منتشر شد و یک سال بعد فروش $141m در سراسر جهان است.

در حالی که فیلم ترسناک ادامه خواهد داد برای سه دنباله بیشتر بدون Wayans برادران آنها باقی خواهد ماند در کلاه برداری های کسب و کار با فیلم از جمله یک خانه خالی از سکنه و پنجاه و سایه های سیاه و سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید