مارک زوکربرگ دفاع توییتر تصمیم به ممنوعیت Donald Trump Jr بیش از " مضر " Covid پست

Facebook موسس مارک زوکربرگ در بر داشت خود را در بعید موقعیت دفاع در توییتر تصمیم به تعلیق دونالد مغلوب ساختن پ

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

Facebook موسس مارک زوکربرگ در بر داشت خود را در بعید موقعیت دفاع در توییتر تصمیم به تعلیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب پس از او نوشته شده "مضر" اطلاعات در مورد مقابله با کروناویروس.

در یک ارز است که پیشنهاد می شود هر عضو قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست بود به طور کامل به سرعت در تفاوت بین انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی, آقای زوکربرگ فشرده شد در مورد تکرار ادعای محافظه کاران که رسانه های اجتماعی تبعیض علیه آنها.

آقای زوکربرگ خواسته شده بود توسط کمیته رتبه بندی جمهوری خواه کنگره جیم Sensenbrenner در مورد محدودیت موقت آقای Trump Jr حساب توییتر پس از او نوشته شده فیلم های بحث برانگیز دکتر استلا امانوئل ساخت ادعاهای دروغین در مورد کوروناویروس درمان و بیان کرد که مردم "نمی نیاز به ماسک".

که در آن صدای جیر جیر ارسال شده بود و در حال حاضر آمده است: "این توییت دیگر در دسترس نیست به دلیل آن نقض توییتر قوانین است."

آقای Sensenbrenner گفت: شخصا هیدروکسی کلروکین برای مقابله با کروناویروس - مواد مخدر است که اکثر کارشناسان پزشکی می گویند می تواند مضر باشد اما آن رئیس جمهور و خانم امانوئل همچنان به ترویج - اما پرسید که آیا چنین تصمیمی باید به سمت چپ به یک فرد و پزشک خود را.

"هنوز هم وجود دارد یک بحث که آیا موثر است یا درمان و یا جلوگیری از Covid-19" گفت: آقای Sensenbrenner.

آقای زوکربرگ پاسخ داد: "خب, اول, روشن, من فکر می کنم آنچه که شما ممکن است اشاره به اتفاق افتاده در توییتر پس از آن سخت است برای من به صحبت می کنند به این, اما من می تواند بحث را به سیاست های ما در این مورد است."

مارک زوکربرگ می گوید: دکتر Fauci است که "کاملا سخاوتمندانه در شرح و توصیف خود را از دولت پاسخ در اینجا'

آقای زوکربرگ در ادامه می گویند که Facebook را "منع محتوا است که منجر به خطر قریب الوقوع آسیب" و "بیان وجود دارد ثابت شده برای درمان Covid زمانی که وجود دارد این است که در واقع نه ممکن است تشویق کسی به رفتن به چیزی است که می تواند برخی از عوارض جانبی پس ما را که پایین".

او افزود: "ما منع نمی بحث در اطراف دادگاه ها از مواد مخدر."

قبلا جمهوریخواه جیم اردن گذاشته بود به رسانه های اجتماعی شرکت مدعی است که فناوری بزرگ است "را به محافظه کاران".

در توییتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با دستور اجرایی. در واشنگتن شده است همه بحث و اقدام برای سال مردم کشور ما بیمار و خسته از آن است."

پس از توییتر به طور موقت به حالت تعلیق آقای Trump Jr حساب خود را سخنگوی اندی Surabian در بیانیه ای گفت: این حرکت بود "بیشتر ثابت می کند که بزرگ فناوری قصد کشتن آزادی بیان آنلاین".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن