مانو Tuilagi نگه می دارد انگلستان حرفه ای زنده پس از پیوستن به فروش کوسه ها تا پایان فصل آینده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مانو Tuilagi باقی خواهد ماند واجد شرایط برای انگلستان انتخاب پس از پیوستن به فروش کوسه ها تا پایان فصل آینده است.

29 ساله و مرکز سمت چپ Leicester Tigers در اوایل این هفته پس از رد 25 درصد کاهش پرداخت که این باشگاه در تلاش برای تحمیل سراسر ارشد بازی تیم ملی موتور خود را از 11 سال اقامت با Welford جاده باشگاه و خانواده اش از 20 سال ارتباط با ببر.

مذاکرات بین Tuilagi فروش و لستر در روز جمعه تایید کرد که این مرکز یک عامل رایگان و در دسترس به ثبت نام بلافاصله با یک توافق هستهای با ایران بیش از آخر هفته برای او برای تبدیل شدن به آخرین مشخصات بالا علاوه بر این در AJ بل ورزشگاه.

“ما تماس مانو عامل و Leicester Tigers هفته گذشته برای بحث در مورد این بازیکن را در موقعیت فعلی” گفت: فروش راگبی مدیر الماس.

“پس از بحث در جمعه تمام احزاب – Leicester Tigers مانو Tuilagi و فروش کوسه – توافق رسیدند که این بازیکن یک عامل آزاد و قادر به ورود به مذاکرات با یک باشگاه دیگر.

“مانو خواهد بود فوق العاده تجاری و علاوه بر این به ما تیم ملی است و من به دنبال به جلو به دیدن او بپیوندید تا با بیابان در کارینگتون این هفته است.”

این حرکت به معنی Tuilagi باقی می ماند در دسترس برای انتخاب توسط انگلستان سر مربی ادی جونز که مورد استفاده این مرکز در طول سال گذشته اجرا به جام جهانی راگبی نهایی پس از قادر بودن به انتخاب او برای اکثریت تصدی خود.

راگبی اتحادیه فوتبال اجازه نمی دهد که مربیان برای انتخاب بازیکنان که بازی خود را از باشگاه راگبی مگر اینکه خارج از کشور وجود دارد “شرایط فوق العاده” که هنوز برای ملاقات کرد و یک حرکت خارج از کشور می شده اند اما به پایان رسید Tuilagi انگلستان حرفه ای.

ترس است که او را ترک نخست وزیری برخاسته از این واقعیت است که اکثر باشگاه ها در حال حاضر تکمیل شده کسب و کار خود را برای 2020/21 فصل و صرف به تازگی کاهش حقوق و دستمزد و کلاه, به این معنی که تا به حال چند اتاق به جای جمله بالا مشخصات بازیکنی که دستورات بلند بسته پرداخت.

Tuilagi باقی مانده است واجد شرایط برای انگلستان انتخاب پس از پیوستن به فروش (گتی)

اما فروش تاسیسات بدان معنی است که Tuilagi باقی خواهد ماند در لیگ برتر و در دسترس برای انگلستان از طریق به حداقل تابستان 2021 زمانی که او را مجبور آرمان از درآمد های انتخاب در بریتانیا و ایرلند شیرها تور آفریقای جنوبی قبل از تصمیم گیری که در آن آینده خود را نهفته است.

این حرکت یک ضربه برای Leicster که دیدم پنج بازیکن ترک باشگاه به عنوان عوامل پس از امتناع خود را به توافق برسند شرایط جدید به طور موثر اندازه گیری بودن در نقض قرارداد.

در تایید خروج از جمله این که از Tuilagi Leicester اجرایی Andrea Pinchen گفت: “اکثر مردم در حال رفتن این مسیر با ما و یک تعداد انگشت شماری نمی تواند.”

این قابل درک است که Tuilagi و بازیکنان دیگر که در سمت چپ لستر باید این گزینه به شکایت این باشگاه برای سازنده اخراج با ببر اصرار دارد که آنها مجبور به کاهش هزینه های شدید اقدامات – که شامل 31 کارکنان افزونگی – بحران مالی در آورده پس از coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>