منچستر یونایتد Nemanja Matic دفاع نواک جوکوویچ بیش بد بخت آدریا تور

منچستر یونایتد هافبک Nemanja Matic است در دفاع از خود صربی هموطن نواک جوکوویچ برای میزبانی بد بخت آدریا تور که

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

منچستر یونایتد هافبک Nemanja Matic است در دفاع از خود صربی هموطن نواک جوکوویچ برای میزبانی بد بخت آدریا تور که در آن تعدادی از بازیکنان از جمله جهان شماره یک آزمایش مثبت برای Covid-19.

جوکوویچ مورد انتقاد قرار گرفته برای میزبانی مسابقات تنیس در میان همه گیر پس از او مربی گوران Ivanisevic و بازیکنان گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki بازگشت مثبت آزمون بیش از دو پا در صربستان و کرواسی.

بازیکنان دیده می شد تعامل در آغوش یکدیگر بازی بسکتبال و مهمانی آنها در قبل از Covid-19 روز اما Matic گفت: آنها ملزم به رعایت هر گونه اجتماعی فاصله هنجارها به عنوان صربستان به حال کاسته محدودیت.

"مردم نیاز به درک که این وضعیت در صربستان شد بهتر از اینجا (در انگلستان). این کشور اجازه داد هر کس برای انجام هر کاری که آنها می خواهند همه چیز باز بود به مراکز خرید و رستوران ها" Matic گفت: آسمان ورزشی.

"به طوری که آنها شروع به زندگی عادی زندگی می کنند چرا که کشور ما بسته شد به مدت سه ماه به طور کامل. شما مجاز به راه رفتن در خیابان, شما می توانید از ترک خانه خود را پس از آن متفاوت بود (از انگلستان)."

در حالی که برخی از غیر رسمی مسابقات شده اند بدون تماشاگر در غرفه مانند نبرد استرالیایی نمایشگاه مسابقات در لندن آدریا تور جذب ظرفیت جمعیت در پایتخت صربستان شهر بلگراد است.

"هنگامی که آنها باز گفتند: شما بیش از به انجام هر آنچه شما می خواهید'," خودکار اضافه شده است. "قبل از آن مسابقات یک بازی وجود دارد با 20000 نفر و هیچ کس گفت: هر چیزی در مورد آن.

"من فقط می خواستم بگم که این تقصیر او نیست که او ساخته شده است مسابقات او فقط می خواستم به کمک بازیکنان بازی مسابقات. من نمی بینم که او (بود) کاری اشتباه است."

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن