منچستر یونایتد دین هندرسون برای تمدید در شفیلد یونایتد می گوید کریس وایلدر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Sheffield United رئیس کریس وایلدر تایید کرده است باشگاه خود را گسترش دین هندرسون را معامله وام در چند روز آینده.

انگلستان Under-21 بین المللی, دروازه بان نزدیک به موافقت یک فرمت از منچستر یونایتد تا فصل جاری به پایان می رسد و این می تواند انجام شود قبل از تیغه های راه اندازی مجدد لیگ برتر با یک بازی در استون ویلا در روز شنبه.

“من به صحبت کرد اوله [Gunnar Solskjaer] صبح دیروز” وایلدر گفت. “من او را برای همکاری خود را با دین و ما در این روند در چند روز آینده از نهایی دین با ما همراه باشید تا پایان این فصل است.

“مدیر خود درخشان بود و خیلی طرفدار به دین ماندن و خوشحال در شرایط از آنچه دین را تولید کرده است برای ما و آنچه ما انجام داده اند برای دین نیز هست. که نمی تواند به unmissed.

“ما تا به حال اولیه در اوایل مکالمات [در مورد او آمدن فصل آینده]. البته ما خواهد بود باز به دین پشت آمدن اما من به احترام بزرگ برای منچستر یونایتد.

“من همیشه رفته رکورد عنوان کرد و گفت او یک منچستر یونایتد بازیکن و آنها را به تصمیم گیری بر اساس آنچه که بهترین است را برای خود و برای دین. اگر وجود دارد یک فرصت ما خیلی دوست دارم به آن است.”

وایلدر نیز اذعان قدر از سمت خود بازی در ویلا به عنوان آنها راه اندازی مجدد یک دوران جدید برای فوتبال است.

تیغه سفر به ویلا پارک در روز چهارشنبه برای یک تاریخی اولین بازی پس از بازگشت به لیگ سه ماه تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چشم از جهان خواهد بود و چه یک راه جدید زندگی برای فوتبال با بازی در پشت درهای بسته و زیر سخت پروتکل های ایمنی.

“اولین بازی برگشت در حال رفتن به یک کمی متفاوت; آنچه ما درک می کنیم که این قدر از این بازی پوشش بازی” وایلدر گفت.

“شما نمی توانید به دور از واقعیت است که ویلا مقابل شفیلد یونایتد یک بازی قهرمانی سال گذشته و احتمالا اند هفتم یا هشتم در مسابقه از روزو در حال حاضر آن است که 6pm در تلویزیون و پوشش در سراسر جهان.

دین هندرسون 10 کلین شیت در لیگ برتر این فصل (ایسنا)

“از نظر ما ما می خواهیم برای قرار دادن در یک نمایش خوب و مطمئن شوید که ما بازی خوبی است. بازیکنان را به طور طبیعی می خواهید به بازی هست و ما می خواهیم به انجام این کار به عنوان یک باشگاه فوتبال است.”

تیغه ها در یک موقعیت امیدوار کننده با 10 بازی بروید و با چشم انداز فوتبال لیگ قهرمانان هنوز هم یک امکان مجزا.

ایران می تواند حرکت تا پنجم با سه امتیاز در ویلا پارک اما وایلدر را نمی خواهد اجازه می دهد خود را به پریشان صحبت از اروپا است.

“ما می رویم به بحث در مورد ویلا و یا چه ؟ این اولین بازی از بالا,” او گفت:. “وجود دارد هر فرصتی برای صحبت در مورد آن ؟ چرا که همه من به دنبال در. من به دنبال نه در چیز دیگری.

“اگر آن را به وضعیت که در آن ما یک یا دو بازی خارج و ما هنوز در یک موقعیت فوق العاده پس از آن ما خواهد شد و احتمالا در مورد آن صحبت. اما در حال حاضر ما در یک چهارم از یک فصل به نزدیکی به اندازه کافی. من مطمئن هستم که شما را دیده اند ثابت لیست. وجود دارد برخی از چالش های باور نکردنی در مقابل از ما.

“ما باید به کنترل آنچه که ما می توانیم کنترل و که خود ما را در اجرای برنامه و نتایج و اگر ما هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر از بازی بروید و پس از آن ما خواهد شد نگاه کنید به نوبه خود یک فصل خوب را به یکی از به یاد ماندنی.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید