منچستر یونایتد مقابل ساوتهمپتون نتیجه: بازیکن رتبه بندی به عنوان اوله گونار Solskjaer طرف دست بالا چهار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد در فکر آنها آمده بودند از پشت به ضرب و شتم ساوتهمپتون در لیگ برتر اما یک آسیب دیدگی-زمان اعتصاب از مایکل Obafemi به دست آورده Saints 2-2 قرعه کشی.

سرگرم کننده و پر جنب و جوش شروع به بازی دیدم هر دو طرف کسب شانس پس از سرقت با در اختیار داشتن بالا upfield در حالی که مارکوس Rashford دیدم یک اعتصاب مجاز برای آفساید.

اهداف و سپس از طریق استوارت آرمسترانگ برای پرستاران و سپس یک quickfire دو برای ایران از Rashford و آنتونی رزمی.

هر دو ایالات مردان از دست رفته شانس برای کشتن بازی در نیمه دوم و ثابت کرد که هزینه به عنوان Obafemi میرود و از یک حیاط پس از Jan Bednarek flicked در یک گوشه.

در اینجا بازیکن رتبه بندی از اولدترافورد در شب دوشنبه.

آنتونی رزمی و مارکوس Rashford جشن (گتی)

منچستر یونایتد

David de Gea – 6. فاقد یک فرمانده حضور دیر است. زیاد نمی توانستم در مورد هدف است. اغلب به نام پس از گسترده تحویل اما خوب دیر نجات از ردموند.

هارون Wan-Bissaka – 5. تلاش بر روی توپ هنگامی که تحت فشار قرار داده. مناسب و معقول به اندازه کافی برای رفتن به جلو در فضاهای اما گرفتار در ضد حمله و به خطا به دور است.

ویکتور Lindelof – 5. جامد به اندازه کافی در هوا نه کاملا به عنوان مطمئن بر روی زمین است. از دست رفته را به Obafemi در لحظه ای حیاتی است.

هری مگوایر – 7. خوب کشمکش با درآمدهای همه بازی طولانی که در او پدید آمده ویکتور بیشتر از نه.

لوک شاو – 7. تهاجمی و متعهد خود در حال اجرا و چالش های خود را. وجود ندارد بسیاری از نظر تحویل به جعبه بود اما در دسترس به عنوان یک خروجی. مجروح در نیمه دوم.

Nemanja Matic – 7. برخی از عالی عبور در فضاهای تنگ و چند مهم interceptions برای حفاظت از دفاع بیش از حد.

پل پوگبا – 7. گرفتار دو بار در اختیار زود – از جمله برای پرستاران’ هدف – سپس شروع به بازی تا حدودی بیشتر است. نه بهترین بازی کلی اما او آگاهانه گام های خود را دریافت کنید بازی بهتر است پس از فقیر شروع می شود.

ماسون گرینوود – 5. بسیار ساکت تر بازی برای جوانی که گرفتار شد و با دفاعی خود را اجرا می شود

برونو فرناندز – 8. همیشه قادر به پیدا کردن فضا در جیب به توپ در نوبت و خوب پیدا عبور از خطوط.

مارکوس Rashford – 7. به ثمر رساند یکی بود یکی رد برای آفساید. اجرا و شانس در نیمه دوم به نت دوم و کشتن بازی.

آنتونی رزمی – 8. Man of the Match. از دست رفته زیادی در اوایل فرصتی که نگاه پر هزینه قبل از اینکه منجر به چرخش با یک کمک و یک هدف هر دو بسیار خوبی گرفته شده است. تقریبا به ثمر رساند worldie در آخرین 10 دقیقه پس از مصرف در دو.

آنتونی رزمی جشن (AP)

ساوتهمپتون

الکس مک کارتی – 7. هیچ چیز او می تواند در مورد هر دو هدف در نیمه اول. برخی از خوب رفت و آمد به پرستاران در حال پخش است. سریع خود را خط.

کایل واکر-پیتر – 4. مورد آزار واقع شدند و دستکاری به فقیر موقعیت با سرعت و قدرت رزمی و Rashford. آیا مدیریت به جلو بعد از آن در بازی و شروع به ارائه برخی از خطرناک می گذرد.

جک Stephens – 5. مناسب و معقول در دفاع از مجازات خود را در جعبه. نه خیلی نزدیکتر نیمه راه خط. یک شیطان چالش در Fernandes نبود باهوش است یا نه.

Jan Bednarek – 7. بهتر مدافع در هر دو ساخت گواهی عدم سوء پیشینه در لحظات مهم و همچنین نظر خود را با استفاده از توپ. اواخر کمک برای اکولایزر با flicked-در هدر.

رایان برتراند – 7. هرگز به گرینوود بسیاری از شانس درگیر شدن در بازی. نمی توانید به جلو تا آنجا که او می خواست به پس از 15 دقیقه.

استوارت آرمسترانگ – 6. شروع بزرگ با چند چالش برای کمک به پیروزی در اختیار داشتن و به خوبی هدف گرفته اما پژمرده از این بازی به سرعت.

جیمز وارد پراوز – 5. برای اوایل شانس پس از آن رزرو شده بود. شسته و رفته در توپ بعد از آن اما واقعا نمی توانست ایجاد بسیار خود را به سمت.

Oriol Romeu – 5. برداشت چند فقیر می گذرد در نیمه اول. خوش شانس نیست و برای دیدن قرمز برای نشون چالش به گرینوود گوساله.

ناتان ردموند – 7. سخت کوش و اغلب اولین خروجی برای این تیم ترس را به چالش و یا اجرا در پر پشت.

Che Adams – 5. بی ثمر در حال اجرا و overhit عبور می کند.

مهدی سیدصالحی – 7. یک درد برای دفاع به مقابله با. به سختی تا به حال خر خر شانس بود اما خوب با لینک بازی را حرکت بین خطوط و قصد او برای رسیدن به جعبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *