منچستر یونایتد میزبان ساوتهمپتون در اولدترافورد در لیگ برتر در این شب ،

اوله گونار Solskjaer طرف شده در فرم فوق العاده پس از راه اندازی مجدد برنده پنج از شش وسایل. چلسی و لستر دچار شوک شکست آخرین بار و یک پیروزی را ببینید ایالات leapfrog و هر دو را گرفتن شرکت در یک محل در فصل آینده لیگ قهرمانان.

ساوتهمپتون ارائه خواهد شد استرن آزمون هر چند با رالف Hasenhuttl تیم ملی نیز در فرم خوب. پرستاران باید برنده سه تا از پنج بازی گذشته خود را از جمله ناراحتی از عزل قهرمانان منچستر سیتی. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

هدف!

23 دقیقه: منچستر یونایتد 2 - 1 ساوتهمپتون - (رزمی)

در حال حاضر آنها منجر شود. این یک انفرادی هدف از رزمی. او دریافت توپ در سمت چپ به ارمغان می آورد و آن را به جعبه. واکر-پیترز قطره او و رزمی قرار می دهد در پشت سر هم با سرعت به گذشته او می آید در داخل و, آتش سوزی, ضربه به گوشه بالا سمت چپ.

هدف!

21 mins: هدف! منچستر یونایتد 1 - 1 ساوتهمپتون - (Rashford)

در این زمان آن می ایستد. پوگبا قرار می دهد مناسب توپ را در جعبه اما رزمی همه کار در اینجا. او به ارمغان می آورد آن را با پشت خود را به هدف. دو مدافع آمدن به مقابله با او اما او موفق به پا کردن آن به سمت چپ از جعبه که در آن Rashford انتظار است. Rashford جمع آوری توپ و آتش سوزی خانه. ایران هستند در شرایط سطح.

20 دقیقه: Rashford نقش رزمی به سرعت به جعبه. او چیپس یک صلیب به میانه که در آن Fernandes است اما Bednarek به توپ و سر آن روشن است.

تبلیغات

18 mins: بازی خوب از ایران. لوک شاو نمایشنامه یک-دو با رزمی در سمت چپ به برخی از فضا. او اجرا می شود توپ را به محوطه جریمه و اسلات آن پایین به وسط جعبه. Rashford در آن دیدار و چرخش توپ به خالص اما او در آفساید. هدف ایستادن نیست.

ساوتهمپتون بوده است واقعا خوب است. خود را به بالا فشار دهید تا به مشکل ایران هستند که پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن توپ به هافبک.

15 دقیقه: چلسی و لستر هر دو بازی را از دست آنها انتظار می رود را به نفع خود بیش از آخر هفته منچستر یونایتد در حال حاضر محاکمه ساوتهمپتون در اولدترافورد. می Man Utd پاسخ ؟

هدف!

12 دقیقه: هدف! منچستر یونایتد 0 - 1 ساوتهمپتون - (آرمسترانگ)

رزمی نتواند یک فرصت است. آرمسترانگ نمی کند. پوگبا گرفتار می شود بر روی توپ بر روی لبه خود را در جعبه. موصوف افزود برنده آن عبور می کند و به ردموند. ردموند تساوی مرکز پشت به او و چیپس توپ به پست دور. آرمسترانگ به ارمغان می آورد آن را و قدرت آن گذشته De Gea. ساوتهمپتون منجر شود!

تبلیغات

12 دقیقه: چه شانس! وارد پراوز دریافت یک پاس به عقب برای او و او برای اولین بار لمس ضعیف است. رزمی nips در به توپ و او انفجار جعبه تقسیم. یک در یک با الکس مک کارتی که می آید به او را پایین رزمی تلاش می کند به ضرب و شتم پرستاران دروازه بان به سمت چپ خود اما مک کارتی چوب از یک سو و متوقف می شود ،

9 mins: رایان برتراند باعث می شود یک اجرای خوب به سمت چپ از جعبه. موصوف افزود یابد و او را با ضربه زدن یک پاس گذشته Wan-Bissaka. برتراند عبور توپ اما De Gea plucks آن را از هوا.

6 mins: ساوتهمپتون مطبوعات ایران بسیار بالا و برنده شدن در پرتاب در جناح راست. رزمی برنده آن را به عقب و Romeu دهد و به دور یک ضربه آزاد به سمت خانه.

تبلیغات

3 دقیقه: الکس مک کارتی ورقه به عنوان او می فرستد و یک توپ در این زمینه است. زمین بسیار لغزنده به عنوان آن شده است باران در منچستر برای بسیاری از روز است.

منچستر یونایتد در حال دیدن بسیاری از توپ در این دقیقه باز.

لگد کردن

لگد زدن: ساوتهمپتون ما در جریان است. ردموند می شود رو به جلو در جناح چپ و تلاش یک پاس به Adams. هری مگوایر می آید در یک چالش قرار می دهد و توپ خارج از بازی است.

این تیم را با یک دقیقه سکوت به یاد داشته باشید زندگی جک چارلتون که گذشت در روز جمعه.

تبلیغات

من روی چیزی حساب کردن ما در برای یک بازی خوب. ساوتهمپتون آمده اند بر روی زمین به دنبال Man Utd.

ساوتهمپتون مدیر رالف Hasenhuttl انجام داده است یک کار بزرگ تبدیل پرستاران در اطراف و تامین midtable پایان این سال است. او گفت: آسمان ورزشی:

"ما در فرم خوبی و فشار همیشه وجود دارد, شما نمی خواهید به از دست دادن طوری نگه دارید که فشار خودتان. من فکر نمی کنم در مورد بهترین تیم پس از مستند و ما را مورد ضرب و شتم منچستر یونایتد در اینجا در زمان من.

"ما می دانیم که اگر ما می خواهیم برای به دست آوردن چیزی در اینجا ما باید به یک باور نکردنی عملکرد و شما را مجبور به نشان می دهد شما می توانید آن را انجام دهید.

"ما زمان زیادی از نقاط پس (اکتبر) و تیم به طور کامل آن تغییر رفتار و عادات. ما مانند یک سقوط تیم و در حال حاضر ما در حال متعهد و توسعه در هر بخشی از بازی ما است. ما باید به لیگ برتر نشان می دهد نقاط ضعف خود را.

"شما نیاز به یک کمی از ثروت و ما نیاز به یک بالینی, پس دان, مهدی سیدصالحی یکی مرد است که قادر به انجام این کار. بقیه درآمد موفق باشید."

اوله گونار Solskjaer صحبت به Sky Sports در مورد مسابقه به بالای چهار از جمله آنچه که او فکر کرده است. او گفت:

"آنها نمی خورد تا بسیاری از بار. آنها تا به حال یک فصل فوق العاده. ما فقط باید تمرکز خودمان را واقعا خوب ما فقط می خواهم به نگه داشتن آن اجرا می رویم."

Solskjaer سپس اضافه افکار خود را در امشب مخالفان ساوتهمپتون گفته:

"این یک بزرگتر آزمون از بسیاری از مردم فکر می کنم. عملکرد آنها را در برابر منچستر سیتی بود. رالف است و قرار است در یک تیم با هم آنها یکی از اصلح تیم در لیگ. از آن خواهد شد بازی سختی است و ما باید برای به دست آوردن این حق را به نفع خود."

تبلیغات

مهدی سیدصالحی است که با داشتن ستارگان فصل برای ساوتهمپتون. او مشبک 19 بار برای پرستاران در لیگ از جمله چهار گل در پنج بازی از مستند.

جیمی Vardy (23) است که در حال حاضر پیشرو در این مسابقه برای بوت طلایی. می تواند درآمدهای باریک شکاف امشب ؟

اوله گونار Solskjaer ما را پر می کند در تصمیم خود به نام بدون تغییر شروع XI. یک سازمان دیده بان:

آخرین دور از Coronavirus آزمون از لیگ برتر هستند. دوشنبه 6 تیر و یکشنبه 12 تیر 2,071 دفاع کرد گرفته شد بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار Covid-19.

این فقط یک فرد دارای آزمایش مثبت است.

تبلیغات

حالا که چلسی لستر و منچستر یونایتد می دانم که آنها نیاز به در پایان چهار برای لیگ قهرمانان فوتبال چه تصمیم به پرتاب منچستر سیتی دو سال اروپا تحریم به معنای گسترده تر در جهان از فوتبال ؟

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.