منچستر یونایتد: Jesse Lingard نشان می دهد انگیزه جدید پس از, نیست که در آن’ این فصل

جسی Lingard اذعان کرده است که او “شده است در این فصل با توجه به زمینه مسائل یافت اما انگیزه جدید برای موفقیت در منچستر یونایتد در طول مستند.

Lingard آغاز شده است یک بازی لیگ برتر پس از روز سال نو شده است و محدود به فقط یک جام حذفی ظاهر و یک جایگزین ظاهر در برابر کریستال پالاس پس از ماه گذشته و از سرگیری.

27 ساله امیدوار است به زور راه خود را به عقب به اوله گونار Solskjaer تفکر به سرعت با ایران را نهایی لیگ قهرمانان اروپا سرنوشت به تصمیم در لستر سیتی در روز یکشنبه قبل از هفته بیستم لیگ برتر مینی مسابقات در آلمان در ماه آینده.

وقتی پرسیده شد که خلاصه چلسی به تاریخ Lingard گفت: “این خیلی متفاوت است. من شخصا می دانم من در آن است و من می دانم آنچه که من نیاز به انجام به که اعتماد به نفس برگشت. من مشغول به کار سخت و منتظر فرصت را در حال حاضر.

“من احساس مستند واقعا من نظاره و ارزیابی مجدد همه چیز و من می خواستم برای رفتن به عقب در و کارگر سخت تر از هر کس دیگری. که خود من انگیزه.”

Lingard نشان داد در ماه دسامبر که به او کمک کرده تا به مراقبت از برادر و خواهر برادر و مادر خود بیمار. انگلستان بین المللی نیز به یک نوزاد دختر.

او گفت: PA رسانه: “در شروع فصل من کاملا چند off-the-زمینه مسائل است که من تا به حال برای مقابله با بخش خصوصی است. بدیهی است که من صحبت کرد و به مدیر در مورد آن و او را درک.

“زمانی که من در حال بازی بود, من واقعا به طور کامل متمرکز شده است. من فکر کردن در مورد چیزهای مختلف در پشت سر من از آنچه اتفاق می افتد در خارج از میدان.

“من واقعا ذهنی راست واقعا به بازی حتی به یک اندازه است. مستند نوع آمد و در یک زمان خوب برای من که در آن من می توانم واقعا ارزیابی مجدد چیزهایی که اتفاق می افتد.

“این فقط در مورد من پشت به من بود و من به جسی. من استفاده می شود به وضوح تجدید نظر در تمام بازی های من بازی که آیا آن بازی های جام جهانی و یا بازی در تیم جوانان.

جسی Lingard (آمریکا پسته تولید کنندگان)

“این در مورد من به دنبال که در آن و تفکر آره وجود دارد یک بازیکن وجود دارد’ و ‘بود با اعتماد به نفس بیشتر و نشان دادن توانایی خود را’.

“حتی از زمانی که ما رفت و برگشت به ایران من آموزش دیده ام و بیش وجود دارد و من مثبت بوده است, پس از آن فقط در مورد بدیهی است که انتظار برای شانس را به بازی دوباره و من آماده شود بنابراین من در یک مکان واقعا خوب در لحظه ای ذهنی, جسمی.

“من خوب مردم در اطراف من هستند که به دنبال پس از من. کادر مربیگری خوشحال هستند پس من منتظر فرصت من در حال حاضر.”

Lingard شده است مرتبط با یک حرکت به دور از اولدترافورد به دنبال داشتن نمایندگی از فوق العاده عامل مینو Raiola در اوایل این سال است. اورتون و وستهام در میان باشگاه ها اعتقاد بر این بود علاقه مند است.

انگلستان بین المللی – که آغاز شده اما یک بازی تحت گرت سوتگیت در جام جهانی 2018 – ابراز عشق خود را برای ایران در روز پنج شنبه پس از بازی برای این باشگاه پس از او هفت سال.

“من در آمریکا برای مدت طولانی و من آن را دوست دارم و من در نگه داشتن آن دوست داشتن” او گفت:. “من قطار با یک لبخند و با یک لبخند به خاطر این کار من است و من دوست دارم آنچه که من انجام دهد و من عاشق این باشگاه نیز هست.”

جسی Lingard یک سفیر آمریکایی پسته تولید کنندگان با استفاده از پسته آمریکایی به عنوان رفتن به میان وعده برای آموزش و بهبود فیزیکی. بازدید https://americanpistachios.co.uk/ برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید