منچستر یونایتد چلسی لستر سیتی خواهد شد که در نهایت تلو تلو خوردن از طریق لیگ قهرمانان درب ؟

آیا کسی واقعا می خواهید به بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده? برای سال دوم در حال اجرا بالا-چهار مسابقه شده است بیشتر شبیه به یک قدرت راه رفتن.

چلسی گرفته اند نه امتیاز از 18 امکان پذیر است. لستر سیتی گرفته اند 12 از 33. حتی منچستر یونایتد قالب تیم از راه اندازی مجدد در حال حاضر موفق به برنده دو از سه بازی های لیگ برتر.

اوله گونار Solskjaer درست بود به اشاره است که تنها نقشه کشی 1-1 با وستهام در اولدترافورد در شب چهارشنبه بود و اساسا بسیار متفاوت از ضرب و شتم دیوید مویس’ سمت یک هدف و یا دو.

با توجه به این که ایالات سطح بودند در هر دو امتیاز و تفاضل گل با لستر قبل از شروع مسابقه و با توجه به آنها سفر به پادشاه قدرت برای اوج این آخر هفته دو امتیاز اضافی آنها را به دست آورده اند با یک پیروزی می تواند به راحتی از بین برود در یک سقوط کرد از بین بردن در روز پایانی.

“یک تساوی یا پیروزی 1-0 یا 2-0 شد بیشتر یا کمتر همان نتیجه برای ما با همان نقطه شروع در روز یکشنبه,” او گفت:. ایالات وظیفه ساده است به هر حال: جلوگیری از شکست لستر و آنها را به بازگشت به لیگ قهرمانان.

هنوز راحت پیروزی برابر وست هام – تقویت ایالات هدف تفاوت و اهداف خود را به ثمر رساند ستون – اجازه داده اند Solskjaer به خواب بسیار آسان تر در حال حاضر و پس از آن. و از سقوط شانه و برافروخته زبان بدن بر روی صفحه نمایش در زمان کامل شما می تواند به برخی از بازیکنان خود را امیدوار به پایان این شب را در موقعیت امن تر.

این امر می تواند به اشتباه متهم ملل و عدم فرصت هایی که آمده اند راه خود را در طول این اجرا در. شما فقط نیاز به زمین نگاه کنید آنها را ساخته اند تا در طول چند هفته گذشته برای تحقق بخشیدن به آن است.

قبل از مستند آنها هشت امتیاز در رده سوم قرار می گیرد لستر. در سال جدید روز فاصله بین این دو شد 14 عنوان بسیاری از نقاط گسترده است. در حال حاضر Solskjaer سمت یک نقطه جلوتر و در جایگاه سوم خود را دارند. اگر آنها می تواند به گسترش خود در لیگ شکست نخورده اجرا تنها با یک بازی بیشتر آنها را از رسیدن به آنچه که همواره هدف اصلی خود برای فصل.

اما از آن شده است یک صفت از Solskjaer متحد تا کنون که زمانی که درب در نهایت باز برای آنها موفق به از طریق آن راه رفتن. آخرین روز یکشنبه نیمه نهایی جام حذفی برابر چلسی بود و یک مورد در نقطه ای با ایران ارائه تا بدترین عملکرد خود در ماه در بزرگترین مرحله از فصل خود را به تاریخ.

شما می توانید می گویند همان مورد EFL جام, نیمه نهایی در ژانویه. با وجود ایالات برنده دور دوم را در Etihad Manchester City هرگز نگاه نگران پس از یک evisceration از رقبای خود در اولدترافورد.

نه از کسانی که نیمه نهایی جواب به خصوص به خوبی برای روز یکشنبه شوت کردن در قدرت پادشاه. “ما در دو نیمه نهایی” Solskjaer خندیدی. “ما باید به آغوش این نهایی در حال حاضر ما در یک!”

فرصت های رفته گدایی در لیگ بیش از حد. قبل از لستر قابل توجه سقوط چلسی به نظر می رسد به آنهایی که ایران را مجبور به بیرون راندن از چهار صفحه و موارد متعددی وجود داشته است که Solskjaer طرف شکست خورده اند برای سرمایه گذاری در لغزش-یو پی اس توسط فرانک لمپارد شود.

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer تبریک علامت شریف (مهر)

به عنوان مثال اخیر آمد دوشنبه گذشته مقابل ساوتهمپتون زمانی که مایکل Obafemi اواخر گل را تکذیب کرد, ایالات فرصتی برای سرقت یک بار پس از شکست برای هر دو باشگاه چلسی و لستر در آخر هفته.

قبل از آن که وجود دارد این قرعه کشی در Goodison Park پس از چلسی امتیاز کاهش یافته است در بورنموث; قرعه کشی با گرگ ها پس از لستر و چلسی برگزار شد هر یک از دیگر به یک بن بست در قدرت شاه; شکست به رئال پس از لمپارد را به سمت خود جلب کرد با آرسنال; شکست به لیورپول پس از چلسی بودند مورد ضرب و شتم در سنت جیمز پارک.

است که چرا بخشی قابل ملاحظه ای چهارشنبه شب بود اولین بار در ایران به پایان رسید یک دور کامل از وسایل داخل بالا چهار ماه سپتامبر بود.

آنها در حال حاضر به احتمال زیاد به پایان وجود دارد. ایران نه تنها کمک به ایجاد یک چهار مسابقه, اما آنها منجر شود آن را با یک بازی باقی مانده و Solskjaer سزاوار اعتبار برای موفقیت reining چلسی و لستر در.

همه که ایالات متحده در حال حاضر باید انجام دهید این است که ثابت کند آنها می توانند سرمایه گذاری در موقعیت های سودمند آنها را برای خود و بستن قرارداد. یک نقطه آن را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید