منچستر یونایتد: فرشته گومز انتقال upate به عنوان اوله گونار Solskjaer همچنان امیدوار در قرارداد جدید

اوله گونار Solskjaer امیدوار است که فرشته گومز را گسترش اقامت خود در منچستر یونایتد پس از دریافت یک قرارداد جد

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

اوله گونار Solskjaer امیدوار است که فرشته گومز را گسترش اقامت خود در منچستر یونایتد پس از دریافت یک قرارداد جدید پیشنهاد از باشگاه.

گومز' زمان اولدترافورد مقابله تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه با عدم قطعیت بیش از او در دسترس خواهد بود به Solskjaer برای تمدید فصل لیگ برتر.

ایالات مدیر در روز پنج شنبه گفت که توافق با Gomes بود "نه چندان دور" اما اضافه خواهد شد وجود ندارد احساسات سخت اگر 19 ساله امضا نمی کند شرایط جدید.

"با فرشته او بالا بالا بچه ما تا به حال در این باشگاه برای سال های بسیاری از" Solskjaer گفت.

"ما به او پیشنهاد یک معامله امیدوارم او را که. اگر نه من برای او آرزوی بهترین. امیدوارم از آنچه من درک می کنم آن را بیش از حد دور است. اگر نه, ما برای او آرزوی بهترین ها."

گومز قادر خواهد بود به ترک اولدترافورد به عنوان یک عامل رایگان اگر او موافق نیست یک قرارداد جدید قبل از 30 ژوئن با چلسی در میان باشگاه به شدت مرتبط است.

انگلستان زیر 17 جام جهانی-کاپیتان تیم برنده تنها سه شروع می شود برای یونایتد در این فصل همه آنها آینده در لیگ اروپا.

گومز در سفر با تیم ملی ایران برای نهایی خود را قبل از تفرج مستند - آخرین-16 سفر به LASK لینز - اما مانده بود از Solskjaer را matchday تیم ملی.

این yonugster نسبی کمبود زمان پخش قابل درک است مرتبط به مذاکرات قرارداد که کشیده در طول فصل.

و در حالی که آمریکا امن همکار آکادمی فارغ التحصیلان Tahith Chong, Brandon ویلیامز و ماسون گرینوود برای معاملات جدید در این سال Gomes تا کنون باقی مانده است دشوار است.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب