منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا انتظار برای برنده شدن در لیگ قهرمانان اروپا ممنوعیت تجدید نظر

پپ گواردیولا مطمئن است که منچستر سیتی خواهد فرار از مجازات از یوفا زمانی که دادگاه داوری ورزشی بازده آن حکم در روز دوشنبه.

شهر اعتراض خود را در برابر دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا برای نقض بازی جوانمردانه مالی مقررات با CAS شنوایی در نظر گرفتن محل از طریق لینک ویدئو در ماه گذشته.

لیگ برتر باشگاه هرگونه تخلف که مجازات آنها در ماه فوریه اعلام شد و اصرار داشت که آنها را تبرئه توسط دادگاه تجدید نظر.

گواردیولا در ضمن همیشه می گفت که به او اعتماد کامل در شهرستان سلسله مراتب پس از گوش دادن به استدلال های خود و دیدن شواهد برای خودش.

“قصد این است که در هر فصل بازی در لیگ قهرمانان انجام بهترین عنوان ممکن است. آن را در مورد آنچه اتفاق می افتد در روز دوشنبه” گواردیولا گفت: در روز جمعه.

“اما در روز دوشنبه, من با اعتماد به نفس از آنجا که من می دانم و شنیدن و دیدم استدلال این باشگاه که فصل آینده ما خواهد بود وجود دارد.

“اما ما باید صبر کنید و پس از من به نظر من و این باشگاه را به یک بیانیه است.”

گواردیولا که در غیر این صورت آماده شدن سمت خود را برای لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی در برابر رئال مادرید در ماه آینده که یوفا تایید کرده اند برگزار خواهد شد در Etihad.

این شهر را مجبور به غلبه بر رئال مادرید بدون Sergio Aguero که بازی کرده است و پس از درد و رنج آسیب زانو در 5-0 لیگ برتر پیروزی بر برنلی در ماه گذشته.

گواردیولا حکومت Aguero از ملاقات با مادرید به مجموعه توان در 7 اوت اصرار دارد: “من به شما گفته بسیاری از بار هیچ [او نمی خواهد جا]. هیچ.”

شهرستان آموخته در روز جمعه است که اگر آنها را از گذشته مادرید را 2-1 پا برای اولین بار منجر, آنها بازی خواهد کرد یا یوونتوس یا لیون در مرحله یک چهارم نهایی.

یکی از بایرن مونیخ, بارسلونا, ناپولی یا چلسی را در انتظار در نیمه نهایی اگر شهر رسیدن به چهار.

اما گواردیولا حاضر به نگاه به گذشته به مرحله یک چهارم نهایی. “ما در بازی در برابر رئال مادرید,” او گفت:. “اگر ما فکر می کنم در مورد گام بعدی پادشاه این رقابت رئال مادرید را قرار داده ما را.

“در این باشگاه وجود دارد نه یک نفر که می داند که رئال مادرید بهتر از من. توانایی های بالقوه خود و تاریخچه و ما باید به بازی این بازی.

“من تو را دیدم این رسم شاید دو یا سه ساعت بعد از آن ساخته شده بود. من برایتون و در ادامه به آماده شدن برای آرسنال (در جام حذفی).

“پس از آن ما باید دو بازی و یک پتانسیل نهایی برای آماده شدن برای رئال مادرید. که تمام من در ذهن من است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>